Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Smartfon czy kompakt.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 04.11.2019 14:27

piekara114 napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):Ja za 25zł mam w tmobile 20Gb u nas, w roamingu 4,7Gb ( w tym roku zostało mi 0,5Gb po powrocie z Cro :mrgreen: )
Czy Wy siedzicie na necie w czasie wakacji non-stop że tyle go zużywacie? W app. jak korzystam to z wifi, a w terenie wystarcza mi 0,5 na 10 dni i to bez ograniczania się, jak przekroczę to coś dopłacę(groszowe sprawy, ale jeszcze mi się nie udało przekroczyć) i tyle.


1gb poszło mi na nawigacje
Reszta to jakiś komunikator, przesyłanie zdjęć wnuka do babci, radio na plaży, przeglądanie forum :oczko_usmiech:
blatko
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) blatko » 05.11.2019 16:53

sito_zabrze napisał(a):
bigredone napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Pewnie zostanę w "Erze" :smo:

Ja za 25zł mam w tmobile 20Gb u nas, w roamingu 4,7Gb ( w tym roku zostało mi 0,5Gb po powrocie z Cro :mrgreen: )
Reszta nielimitowana

Po co zmieniać operatora ? :roll:




Mógłbyś napisać coś więcej o tej ofercie, albo jeszcze lepiej podać link, bo nie znalazłem tego na ich stronie, a coś takiego by mi b. odpowiadało. Jeśli to jest oferta dla nowych klientów/przechodzących to biorę w ciemno bo prawie 5Gb w UE/25zł/m nie daje już chyba nikt.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.11.2019 18:17

Pytałem o tą ofertę w PW.
To oferta z 2018 roku, teraz już takiej nie mają.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.11.2019 20:33

Najlepszą ofertę na rynku na dziś ma Plush oraz Premium Mobile. Dla klientów indywidualnych oczywiście.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.11.2019 20:45

blatko napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
bigredone napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Pewnie zostanę w "Erze" :smo:

Ja za 25zł mam w tmobile 20Gb u nas, w roamingu 4,7Gb ( w tym roku zostało mi 0,5Gb po powrocie z Cro :mrgreen: )
Reszta nielimitowana

Po co zmieniać operatora ? :roll:




Mógłbyś napisać coś więcej o tej ofercie, albo jeszcze lepiej podać link, bo nie znalazłem tego na ich stronie, a coś takiego by mi b. odpowiadało. Jeśli to jest oferta dla nowych klientów/przechodzących to biorę w ciemno bo prawie 5Gb w UE/25zł/m nie daje już chyba nikt.


Oferta z roku 2018
Jej nazwa to "T-mobile 1 bez limitu z telefonem"

Płace 75zł z czego 25 to abonament a 50 to rata za telefon
Nie widze takiej oferty aktualnie.
Takie warunki dostalem od konsultanta który do mnie dzwonił przed koncem umowy
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.11.2019 20:50

Czyli nie placisz 25zł tylko 75zł.
Samej oferty za 25zł nie mogłeś wziąć tylko z telefonem. Więc jest to na niby 25zł....
A jakie warunki po spłacie telefonu ? Jeżeli 25zł to ok.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.11.2019 20:52

wikol napisał(a):Czyli nie placisz 25zł tylko 75zł.
Samej oferty za 25zł nie mogłeś wziąć tylko z telefonem. Więc jest to na niby 25zł....


Telefonu nie dostałem wirtualnego więc mysle ze 25 to abonament. No ale widać ze jak zwykle masz rację, swoją rację....
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1910
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 05.11.2019 22:54

Ja korzystam z njumobile (orange). Za 29 zł - rozmowy bez limitu i 10GB netu. Ale drugi numer za 9 zł a po roku 25 GB (po 2 latach 30GB).
Tak że za dwa numery płacę teraz 38 zł i mam już 25 GB netu (wspólne dla dwóch numerów)
blatko
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) blatko » 06.11.2019 12:15

sito_zabrze napisał(a):
blatko napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
bigredone napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Oferta z roku 2018
Jej nazwa to "T-mobile 1 bez limitu z telefonem"

Płace 75zł z czego 25 to abonament a 50 to rata za telefon
Nie widze takiej oferty aktualnie.
Takie warunki dostalem od konsultanta który do mnie dzwonił przed koncem umowy



Prawdopodobnie podpisałeś umowę przed 30 czerwca 2018 bo po tym terminie wszyscy operatorzy obcięli mocno net w UE, i to obojętnie czy dla nowych czy przedłużających umowę. Myślę, że w 2020 przy przedłożeniu umowy już ci nie zaproponują tyle neta w UE za 25zł/m chyba że znów weźmiesz telefon w ratach z wyższym abonamentem. Daj znać jak już coś ci zaproponują.
blatko
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) blatko » 06.11.2019 12:18

mchrob napisał(a):Ja korzystam z njumobile (orange). Za 29 zł - rozmowy bez limitu i 10GB netu. Ale drugi numer za 9 zł a po roku 25 GB (po 2 latach 30GB).
Tak że za dwa numery płacę teraz 38 zł i mam już 25 GB netu (wspólne dla dwóch numerów)



Prośba - jak podajecie oferty operatorów to podawajcie ilość internetu w UE. To, że jest wszystko "darmowe" i ileś tam neta w PL jest mało ważne, bo to dają wszyscy za podobne ceny. Sa fajne oferty operatorów wirtualnych za jeszcze mniejsze pieniądze, ale co z tego jak nie dają w ogóle internetu w roamingu.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.11.2019 14:27

Jak znajde umowe to obadam co tam piszą :oczko_usmiech:
O ile dobrze pamiętam raty za telefon konczą sie szybciej niz umowa. Co bedzie po jej wygaśnięciu nie wiem. Jak bedzie mozliwość to nie wypowiadam jej tylko niech sie automatycznie przedłuża. Konsultant zapewnił ze osobiście zadzwoni pod koniec obecnej umowy ( nawet prosił o zapisanie sobie jego nazwiska )

Jeżeli utną mi roaming z 4,7 na powiedzmy 1,5gb to tragedii nie bedzie. Wtedy kupuje starter w Cro. Byle mi stykło na nawigacje. Jedyny minus to wtedy dobrze mieć telefon na 2 SIM. A to juz zawęża pole wyboru :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2019 14:47

sito_zabrze napisał(a):wtedy dobrze mieć telefon na 2 SIM. A to juz zawęża pole wyboru :roll:


Albo drugi, prosty telefon na podorędziu. Co prawda, mój smartfon ma dual sim ale awaryjnie zawsze zabieram "na wszelki wypadek" klasyczny telefon :mrgreen:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.11.2019 14:51

pääkäyttäjä napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):wtedy dobrze mieć telefon na 2 SIM. A to juz zawęża pole wyboru :roll:


Albo drugi, prosty telefon na podorędziu. Co prawda, mój smartfon ma dual sim ale awaryjnie zawsze zabieram "na wszelki wypadek" klasyczny telefon :mrgreen:


Ja nie z tych byznesmenóf co na plaże biorą po 3 telefony :roll: ale w domu zawsze trzymamy awaryjnie poprzedni smartfon a i nawet dwa zwykłe klawiszowe sonyericsony sie znają :oczko_usmiech:
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1910
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 06.11.2019 15:57

blatko napisał(a):
mchrob napisał(a):Ja korzystam z njumobile (orange). Za 29 zł - rozmowy bez limitu i 10GB netu. Ale drugi numer za 9 zł a po roku 25 GB (po 2 latach 30GB).
Tak że za dwa numery płacę teraz 38 zł i mam już 25 GB netu (wspólne dla dwóch numerów)



Prośba - jak podajecie oferty operatorów to podawajcie ilość internetu w UE. To, że jest wszystko "darmowe" i ileś tam neta w PL jest mało ważne, bo to dają wszyscy za podobne ceny. Sa fajne oferty operatorów wirtualnych za jeszcze mniejsze pieniądze, ale co z tego jak nie dają w ogóle internetu w roamingu.


2,43 GB w UE
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 06.11.2019 17:33

A ja z kolei od 5 lat jestem klientem Apple i raczej prędko nie wrócę do żadnych androidów itp. Kiedyś przeszedłem chyba wszystkie systemy operacyjne w telefonach. Mam obecnie Iphona X a więc wszystko to co potrzebuje na co dzień mam w tym jednym urządzeniu :wink: telefon ładuje co 1,5-2 dni. Żadnych zwiech, żadnego mulenia, wszystko śmiga tak jak w pierwszy dzień od wyjęcia z pudełka :wink: a ceny ? owszem jest to produkt być może nie na każdą kieszeń ale jestem skłonny za to co oferuje Iphone zapłacić więcej, zwłaszcza, że dla mnie telefon jest małym komputerem i nie służy tylko do dzwonienia i pisania sms :wink: Najbardziej bawi mnie hejt na ceny Iphonów, szkoda tylko, że niektórzy zapominają, że flagowce na androidzie latają po 5-6k :roll: Ja jestem mega zadowolony z iOSa. Polecam sprawdzić i popracować chwilę na tym systemie zanim zabierze się głos :smo:

A i zdecydowanie wolę mieć bardziej "zamknięty" (dla mnie to duża zaleta) system ale milion razy bezpieczniejszy od tych "otwartych". W dzisiejszych czasach muzyki słucham na Spotify/Apple Music, filmy oglądam na Youtube/Netflix, Zdjęcia trzymam w chmurze. Po co kable i przenoszenie dziesiątek giga mp3/filmów/zdjęć ?

Abonament, od 1,5 roku bezterminowa umowa w Plush. 25 zeta, w tej chwili 16gb neta (docelowo 20) 2,5 w UE, 10gb Youtube, Sociale za free. Wszystko bez limitu :wink: dla mnie nie ma obecnie chyba lepszej oferty na rynku.

To już nie czasy gdy telefony kupuje się u operatorów, chyba, że chce się przepłacić :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Smartfon czy kompakt. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone