Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sladoledy, lgnije i Karlovacko-chorwacki debiut w Rogoźnicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 08.02.2011 10:24

Dopiero teraz zobaczyłem tę relację .

Cieszę się że miejscówka się spodobała - przynajmniej ktos skorzystał z mojej relacji z wakacji w 2009 i na dodatek jest zadowolony :wink:

A żeby spróbować fig to trzeba wybrać termin sierpniowy .

Znowu rezerwujecie ten sam apartament ? Jakbyście wybrali 4 lub 6 (tam spał mój kolego z familią ) to mielibyście poranne śmniadanko na tarasie w cieniu , z widokiem na srebrzące się morze ( ciut przesłonietym przez jeden z domów na plaży ) a figi zaglądałyby do talerza :lol:
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 08.02.2011 10:45

armar, no właśnie do czwórki jedziemy tym razem :mrgreen: i liczę na to, że na figi się załapiemy, bo będziemy na początku sierpnia :) .
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 08.02.2011 11:18

No to super , śniadanka na tym tarasiku ( wychodzi sie bezpośrednio z pokoju ) smakują bardziej :D

No jak będziecie dwa tygodnie to napewno się załapiecie :D

A z baseniku nie korzystaliście wieczorkiem ?
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 08.02.2011 11:35

Niestety tylko na tydzień znowu, bo miłość do Chorwacji trzeba było podzielić z zauroczeniem Paryżem :mrgreen: . Ale będziemy od 6 do 13 sierpnia, więc się już na owocki nastawiłam :mrgreen: .
Chyba raz się w basenie kąpaliśmy... wieczorami raczej szliśmy połazić po starówce i posiedzieć w naszej ulubionej konobie. Tudzież zwiedzaliśmy okoliczne miasta :) .
A w ciągu dnia zdecydowanie preferowaliśmy morskie kąpiele ;) .
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 14.02.2011 19:23

Ciekawa relacja milo powspominac
dorusia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorusia » 23.05.2011 14:35

Świetna fotorelacja. Autorowi gratuluję!!!!!!!
Jadę do Rogoźnicy w tym roku w lipcu. Mieszkać będziemy na wyspie ul. Hrvatske mornarice 9. Tuż za jakimś tunelem. W związku z tym mam pytanie czy to dobra lokalizacja na pobyt z dziećmi??????

Za wszelkie wskazówki dziękuję.
Ps proszę o wskazanie restauracji ( oczywiści oprócz californi)gdzie można dobrze zjeść, ale za normalne pieniądze. Chcemy całe dwa tygodnie stołować się w restauracji.

Pozdrawiam

Dorota
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 23.05.2011 17:09

Zasiadam do czytania Podglądałam trochę zdjęcia super;)
Pozdrawiam cieplutko:)
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 23.05.2011 18:20

dorusia, nie jestem pewna, czy dobrze kojarzę to miejsce, o którym mówisz. Wyspy za bardzo nie zwiedzałam, co planuję w tym roku nadrobić :) . Co do restauracji, to na tej uliczce, gdzie California, zresztą głównej ulicy na wyspie, jest mnóstwo knajpek, do wyboru, do koloru. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :) .

Musliness, a czytajże na zdrowie :) . Do zdjęć sama wracam nieustannie w oczekiwaniu na powrót tamże :D .
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Sladoledy, lgnije i Karlovacko-chorwacki debiut w Rogoźn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 08.01.2015 15:21

:( :(
Chciałem odświeżyć sobie Morgana Twoją relację, co by się cieplej zrobiło w ten styczniowy dzień a tu szok!!
Brakuje zdjęć :( :( W sierpniu ponownie odwiedzam domek Zeljko Klisovica :D
Ale choć poczytam...
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Sladoledy, lgnije i Karlovacko-chorwacki debiut w Rogoźn

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 08.01.2015 18:42

O masz, faktycznie... "Żaba" wykopała zdjęcia w kosmos :evil: .

Ja w tym roku po raz pierwszy od chorwackich początków nawet nie wjadę do Rogoźnicy, bo jedziemy przez Bośnię na Pelješac. Dziwnie mi z tą myślą, przywykłam do rogoźnickich klimatów :) .

Ale fajnie, że wy wracacie :) .
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Sladoledy, lgnije i Karlovacko-chorwacki debiut w Rogoźn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 09.01.2015 08:59

To ciekawą podróż masz zaplanowaną!
Do Rogoźnicy zdecydowaliśmy się wrócić, ponieważ po ostatnich wakacjach czułem pewien niedosyt... Nie zrobiliśmy spaceru dookoła wyspy za groblą, chcę wejść na szczyt półwyspu nad Mariną i do kapliczki i odważyć się na skok do Zmajevo Oko...
A poza tym jeszcze Split i Trogir nocą :)
Pozdrawiam ciepło :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Sladoledy, lgnije i Karlovacko-chorwacki debiut w Rogoźnicy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone