Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
markus85
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) markus85 » 18.01.2010 00:20

szala79 ja jeszcze w listopadzie zarezerowałem własnie apartament Tončika2-6: A6+2 w cenie 120E/dzień pomiedzy 19.07-30.07. Wcześniej czytałem trochę o tej miejscowości i opinie są różne. Od skrajnie negatywnych do bardzo pozytywnych. Nie mniej jednak, ja traktuje ten nocleg jako miejsce wypadowe do sąsiednich miejscowości dlatego też nie przeraża mnie kilka starych porzuconych aut o ktorych niektorzy tu piszą. Na ostatnich wakacjach miałem okazję być na Korculi, gdzie miejscami takie widoki to chleb powszedni i powiem szczerze ma to też swój urok:)
szala79
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szala79 » 18.01.2010 00:49

markus85 napisał(a):szala79 ja jeszcze w listopadzie zarezerowałem własnie apartament Tončika2-6: A6+2 w cenie 120E/dzień pomiedzy 19.07-30.07. Wcześniej czytałem trochę o tej miejscowości i opinie są różne. Od skrajnie negatywnych do bardzo pozytywnych. Nie mniej jednak, ja traktuje ten nocleg jako miejsce wypadowe do sąsiednich miejscowości dlatego też nie przeraża mnie kilka starych porzuconych aut o ktorych niektorzy tu piszą. Na ostatnich wakacjach miałem okazję być na Korculi, gdzie miejscami takie widoki to chleb powszedni i powiem szczerze ma to też swój urok:)

No ja w końcu nie zarezerwowałam tego apartamentu bo Toncika napisała że jest wolny termin na początku lipca ale potem już na maile nie odpisywała i jestem na etapie wpłaty zaliczki do Marisici Lada Marusic i bierzemy 2 apartamenty z naprawdę fajną plażą. Mam nadzieje, że będą to udane wakacje.
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 24.01.2010 22:13

My byliśmy w tamtym roku u tego Pana
http://www.igrane.com/grgic/
Mieliśmy ap. 4 - oba na parterze w 4 rodziny. Lokal spoko, blisko plaży, z internetem ale zdecydowanie mały jak na 2 rodziny z dziećmi (2 + 1 - wiek 2-3 lata). Płaciliśmy na początku lipca 70 euro.
Sama miejscowość spokojna, miła do wypoczynku z małymi dziećmi. Wieczorem szybko wszystko zamknięte. Ceny w lokalach trochę wyższe niż w Makarskiej.
Żeby zając miejsce dobre na plaży trzeba zejść 9-10 - potem trochę tłoczno. Ale z tej okolicy można szybko popłynąć na drugą stronę gdzie można fajnie poskakać na "baniaka" do wody - miłe urozmaicenie leżenia ;).
Jednym z minusów są osoby namawiające codziennie na wycieczki statkiem ;)
logo123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.04.2012
Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) logo123 » 01.04.2012 20:36

Odświeżam nieco temat! Wybieram się w tym roku z rodziną i znajomymi do Igrane. Będę wdzięczna za wskazówki:) Oczywiście studiujemy już przewodniki, mimo że wybieramy się tam w lipcu, ale fajnie byłoby się dowiedzieć gdzie można dobrze zjeść, gdzie się wybrać, czy na plażach faktycznie jest tak tłoczno, czy można gdzieś kupić świeżą rybę i owoce w dobrej cenie? Za wszelkie odpowiedzi dziękuję!
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 02.04.2012 13:09

Igrane to mała miejscowość, kameralna i spokojna. Miejsc do zjedzenia jest 4-5, przy czym dwie są godne polecenia (jedna wporcie a druga przy przy plaży). Plaża w mieście wąska z drobnymi kamieniami, woda czysta. Druga plaża, mniej oblegana, jest za przystanią dla łódek w kierunku Zivogosce. Komu nie straszno się przejść 10-15 min niech idzie na dziką plażę (kierunek Draśnice) - też FKK. Tam znajdzie ciszę, spokój.

W Igrane jest bankomat (hotel Punta) - info do końca nie sprawdzone, ale widziałem w zeszłym roku kierunkowskazy do niego. Tam też można wypożyczyć rowery.

Zakupy można zrobić w Studenacu. Ceny normalne. Świeże ryby są (jeśli mnie pamięć nie myli) codziennie rano (7:00-8:00) przywożone przez rybaka pod Studenac.

Owoce - idąc wzdłuż portu trafi się do białego sklepiku gdzie można kupić wszystkie owoce a ceny są normalne.

O rakiję i inne trunki warto pytać w miejscu gdzie się ma pokój, ale można też iść do garażu na przeciw Studenaca, gdzie starsza pani ma tego całe mnóstwo. Poza tym, jest jeszcze jedne źródełko rakiji, ale o nie trzeba pytać w sklepie z owocami ;)

Natomiast przyprawy do obiadów to nazrywacie sobie sami, swieże, w drodze na i z dzikiej plaży :)
logo123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) logo123 » 21.05.2012 11:31

Dziękuję za wiadomość! Nasz wyjazd zbliża się wielkimi krokami:) Jeśli jest ktoś, kto mógłby jeszcze dać jakieś wskazówki to czekam!:) Pozdrowienia.
arbuz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 15.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arbuz » 29.05.2012 21:41

Jest bankomat w hotelu, polecam dzikom plaże za hotelem zejście za źródełkiem. Ryb we wrześniu nie było. Cisza i spokój
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 02.06.2012 09:58

mysza73 napisał(a):
arturo72 napisał(a): :D do zobaczenia
my mamy zarezerwoweny apartament Toncika :D
już nie mogę się doczekać :lol:
pozdrawiam


Mysza73:

Czy mógłbym Cię prosić o nieco więcej informacji o tym aparatmencie u Toncika? Czy możesz polecić ten 6+2? Czy droga na plażę była uciążliwa? Czy widok na morze faktycznie taki jak na zdjęciu? :) (bo on mnie przekonał)
O co chodzi z tym "widzialnym z kosmosu" Panem Tomko? :) Dzięki
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone