Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bogaczykk
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogaczykk » 03.07.2009 13:28

Hej, my też jedziemy do Igrane od 12 lipca do apartamentów Toncika. Pierwszy raz w Igrane, drugi w Chorwacji, mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie to udany urlop. Jakie wycieczki polecacie? Ktoś pisał o górnym Igrane od strony Podgory, jest tam coś ciekawego czy o same widoki chodzi?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.07.2009 16:40

bogaczykk napisał(a):Hej, my też jedziemy do Igrane od 12 lipca do apartamentów Toncika. Pierwszy raz w Igrane, drugi w Chorwacji, mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie to udany urlop. Jakie wycieczki polecacie? Ktoś pisał o górnym Igrane od strony Podgory, jest tam coś ciekawego czy o same widoki chodzi?


oooooooo :)
a w którym domu macie apartament i do kiedy będziecie u Tonciki ??
My do Igrane przyjedziemy 21 lipca :D i mamy apartament A6+2

pozdrawiam
bogaczykk
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogaczykk » 03.07.2009 18:55

My tylko na tydzień do 19. Apartament nr 4 2+2.
ano
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ano » 05.07.2009 22:31

ja z rodziną będę pierwszy raz w Chorwacji i wybór padł na Igrane bedziemy od 19 lipca w apartamencie 29 na mapce - apartament Minca, mam nadzieje że będą to wspaniałe wakacje i dołączę do osób zakochanych w Chorwacji
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 05.07.2009 22:45

ano napisał(a):ja z rodziną będę pierwszy raz w Chorwacji i wybór padł na Igrane bedziemy od 19 lipca w apartamencie 29 na mapce - apartament Minca, mam nadzieje że będą to wspaniałe wakacje i dołączę do osób zakochanych w Chorwacji


Ależ tłoczno będzie na plaży w Igrane w tym terminie ;)
Do zobaczenia i pozdrawiam :)
zibi_68
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi_68 » 09.07.2009 23:53

Witam
SoftRM mam pytanie, spodobał mi się apartament w którym jesteś razem z Jarkiem, ale na stronie nie ma cennika. Czy mógłbyś podać mi jego cenę na maila ?

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki i życzę miłego pobytu.
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 13.07.2009 13:22

zibi_68 napisał(a):Witam
SoftRM mam pytanie, spodobał mi się apartament w którym jesteś razem z Jarkiem, ale na stronie nie ma cennika. Czy mógłbyś podać mi jego cenę na maila ?

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzięki i życzę miłego pobytu.

podam tutaj bo to żadna tajemnica
więc tak mieliśmy jechać w 6 osób dorosłych i 4 dzieci w terminie
20.06 do 4.07 i wtedy cena była 60 euro dzień
ale jedna para odpadła i właściciel zgodził się na 50 euro
trzeba pamiętać że to cena czerwcowa

ogólnie apartament pierwsza klasa :D
tylko te wdrapywanie się na góre :twisted:
ale widok to rekompensował :P
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 13.07.2009 13:27

arturo72 napisał(a):Ależ tłoczno będzie na plaży w Igrane w tym terminie ;)
Do zobaczenia i pozdrawiam :)

no właśnie z tym tłokiem to jest trochę ciasno pod koniec czerwca byliśmy i już był kłopot znaleść miejsce na plaży a co dopiero będzie w szczycie sezonu :evil:
byliśmy na wycieczce w Primosten całodniowej na plaży i tam w tym samym okresie takiego tłoku nie było
generalnie Igrane mi się nie podobało
tłok na plaży
śmieci na opuszczonych posesjach
rozpadające się stare auta
fakt Igrane to oaza ciszy i spokoju ale nic więcej
filar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) filar » 16.07.2009 00:13

mysza73 napisał(a):
hej!!
będę w Igrane za 2 tygodnie :D
jak z dostępem do internetu w Igrane??
może napiszesz kilka zdań na temat miasteczka,czy dużo ludzi,jakie plaże itp
dzięki i pozdrawiam


W Igrane jest knajpka, w zasadzie lodziarnia, w której są dwa stanowiska z dostępem do sieci. Ale ceny powalają na kolana, napisze tylko że 1h to 45 kun .... jakoś łącza kiepska. Ceny z Czerwca 2009.


Jeśli zaś chodzi o samo miasteczko to mi się podobało, my byliśmy co prawda w Zivogosce, ale praktycznie codziennie byłem w Igrane, rano jogging, wieczorkiem do knajpy. Miła miejscowość.
Kwiotek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 19.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 26.07.2009 14:25

SoftRM napisał(a):
podam tutaj bo to żadna tajemnica
więc tak mieliśmy jechać w 6 osób dorosłych i 4 dzieci w terminie
20.06 do 4.07 i wtedy cena była 60 euro dzień
ale jedna para odpadła i właściciel zgodził się na 50 euro
trzeba pamiętać że to cena czerwcowa

ogólnie apartament pierwsza klasa :D
tylko te wdrapywanie się na góre :twisted:
ale widok to rekompensował :P


Czy wiecie ile kosztował ten apartanent w późniejszym terninie np. 27.06-11.07 oraz kiedy go rezerwowaliście.
maggi_art
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2009
Do ANO

Nieprzeczytany postnapisał(a) maggi_art » 04.08.2009 20:53

ano napisał(a):ja z rodziną będę pierwszy raz w Chorwacji i wybór padł na Igrane bedziemy od 19 lipca w apartamencie 29 na mapce - apartament Minca, mam nadzieje że będą to wspaniałe wakacje i dołączę do osób zakochanych w Chorwacji



Witam Ano, ja rownież z rodzinka bede w apartamentach MINCA tyle tylko , ze od 15 sierpnia. Czy mozesz napisac jak wrazenia z pobytu. Czy zdjecia apartamentow sa odzwierciedleniem rzeczywistosci?? Pozdrawiam !
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 10.08.2009 09:36

Kwiotek napisał(a):Czy wiecie ile kosztował ten apartanent w późniejszym terninie np. 27.06-11.07 oraz kiedy go rezerwowaliście.

nie jestem pewien ale chyba 80 euro
a rezerwowaliśmy koniec marca
agaw
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.07.2008
Maggi_art

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaw » 10.08.2009 19:18

Witajcie - My również wybieramy się do Igrane - będziemy od 14.08 do 28.08. Wybraliśmy Apartament Adriatc - będziemy tam już drugi raz - apartamenty rewelacyjne, właściciele bardzo mili, miasteczko idealne dla rodzin z dziećmi. Jeśli chodzi o plażę - tłoczno, ale idąc w stronę Makarskiej lub Zivogosce znajdziecie mniejsze i nie tak tłoczne plaże - zdecydowanie bardziej urokliwe.
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 10.08.2009 19:56

JAREK75 napisał(a):Hej siedze sobie w Igrane i szukam szeroko opisywanej piaszczystej plaży. Jedna ze wskazówek kierowała na plaże przy hotelu, niestety wszedzie żwirek i kamienie. Prosze o pomoc i jakieś koordynaty. Słonecznie pozdrawiam , aha i nie wierzcie prognozom !!!!!



eeeeeee.....chyba juz nie siedzisz w Igrane :wink:
szala79
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szala79 » 15.01.2010 12:32

mysza73 napisał(a):
bogaczykk napisał(a):Hej, my też jedziemy do Igrane od 12 lipca do apartamentów Toncika. Pierwszy raz w Igrane, drugi w Chorwacji, mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będzie to udany urlop. Jakie wycieczki polecacie? Ktoś pisał o górnym Igrane od strony Podgory, jest tam coś ciekawego czy o same widoki chodzi?


oooooooo :)
a w którym domu macie apartament i do kiedy będziecie u Tonciki ??
My do Igrane przyjedziemy 21 lipca :D i mamy apartament A6+2

pozdrawiam

Witam
Właśnie jestem w trakcie korespondencji mailowej w sprawie tego samego apartamentu Tonćika Igrane 6+2 i apartamentu 4+1 . Tylko się zaczynam zastanawiać czy warto, skoro taki tam tłok i brudno. Bardzo proszę o opisanie jak wrażenia z pobytu, jak apartament, właściciele, czy cene dało się wynegocjować mniejszą?Bardzo będę wdzięczna za pomoc. Jedzie nas ok 10 osób + 3 dzieci (1,2,5 lat), a dorośli w przedziale od 25 do 55 lat. Pozdrawiam i podaje maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone