Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Siedzę w Hvarze w niewielkim barze.

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.07.2011 13:32

poljako_poljako napisał(a):
Bocian napisał(a):Rzeczywiście wiele wnoszący wątek... 8)

Trzeba jakoś odreagować jak się siedzi w apartmanie bo na tarasie rzuca żabami. A tak na poważnie, to dzisiaj pogoda przechodzi samą siebie. Zaczęło lać koło trzeciej i daje nadal (10:08).

"Siedzę we Vrboskiej leje tu ostrzej
niż w Polsce,
siedzę w Stari Gradzie nie jeżdzę na quadzie
bo Pani Kasia zwinęła biznes (z powodu deszczu).
(śpiewać na melodię piosenki "Siedzę w Mławie" M. Rodowicz) :wink:


Pani Kasia była na postarunku jak zwykle (codziennie 8.30 - 12.00, 17.00 - 21.00) ... tylko siedziała w kafejce, z daleka obserwując budkę... :wink:
Dziś już chyba na pogodę narzekać nie można.
Głowa do góry. Hvar i tak jak zwykle wychodzi z załamania pogody obronną ręką... lepiej tu niż na przykład na Pagu...
Pozdrówki
poljako_poljako
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 19.05.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) poljako_poljako » 28.07.2014 08:11

poljako_poljako napisał(a):Pozdrawiam wszystkich. Nie narzekałem, to tylko nuda w dniu niepogody. Dla lubiących deszcz zła wiadomosć. Limit deszczu na lata 2010-2020 w Chorwacji został wyczerpany. Nie będzie więcej lało.
(jeszcze jedna mała fotka z dzisiaj w Ivan Dolcu)
Obrazek


W związku z tegoroczną burzową pogodą w Chorwacji przypomniał mi się mój pobyt w 2011. Chyba jednak limit deszczu na lata 2010-2020 nie został wyczerpany? A może jednak klimat zaczyna się rzeczywiście zmieniać? Mam nadzieję, że uprawy chorwackich winorośli nie ucierpią na tych zmianach :-) Pozdrawiam wszystkich w CRO.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Siedzę w Hvarze w niewielkim barze. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone