Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwodną

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bastiano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.08.2012
Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwodną

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bastiano » 19.06.2013 11:00

Witam wszystkich :)

W tym roku wybieram się do miejscowości Seget Donji. Przeglądam sobie internet, by sprawdzić co w okolicy można zwiedzić itd i natrafiłem na tą oto stronę :http://www.trogir-semisubmarine.com

Stąd moje pytanie...korzystał już może ktoś z Was z tej atrakcji?

Czy był ktoś może w ubiegłym roku w tej miejscowości i może udzielić paru rad?

PS. Mam nadzieję, że w dobry miejscu umieściłem post :)
anessa
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 19.06.2013
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) anessa » 19.06.2013 12:00

Hej. Dzięki za tę informację. Ta atrakcja spodoba się moim dzieciom. Znalazłam informację o cenach biletów - Cijene ture od sat vremena za odrasle iznosi 70 kn te za djecu do 14 god 40 kn. Czyli 70 kun dorośli i 40 kun dzieci do 14 roku życia :)
Bastiano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.08.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bastiano » 19.06.2013 12:26

O to świetnie. Dzięki wielkie za pomoc. Kiedy wybieracie się skorzystać z tej atrakcji?
Daj znać jakie wrażenia i czy są np kolejki zainteresowanych czy przeciwnie :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 19.06.2013 12:49

Czad! :) Dzięki za info, koniecznie proszę o wrażenia z podróży. Będę w tych rejonach w sierpniu i chętnie skorzystam.
ptom69
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptom69 » 19.06.2013 12:53

Bastiano!!! Nie byłem nie widziałem nie korzystałem ale adresik dla dzieciaków zajefajny. Zapewne wiele osób skorzysta, ja na pewno bo już w sobotę będę się wylegiwał na plaży w Razanju. Dzięki za adresik i Pozdrawiam.
Bastiano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.08.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bastiano » 19.06.2013 14:49

Wysłałem zapytanie dotyczące ceny w sierpniu za rejs tą łodzią.
Właśnie dostałem taką oto odpowiedź:

Hello,

Thank you very much for your interest in joining us on tour on Trogirs first semi-submarine.

Departure time is every day at 11:00, 12:00, 17:00, 19:00, 21:00 .
The duration of the trip is 1 hour, starting directly from the waterfront next to the big bridge.

Here are the prices:
- per Person 80KN
- Family pack 3+1gratis 240KN
- Group 9+3gratis 720KN

If you are a bigger group it is better to book in advance so that your place in the semi-submarine is reserved for sure.
We are looking forward to your positive response.

Best regards!

Sara
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.06.2013 15:23

W Zadarze chyba kiedyś takie cuś widziałam, tylko żółte było :D
Super, niestety nie dla mnie, klaustrofobia by mnie w tym zabiła :)
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 20.06.2013 10:25

Zgadza się, coś takiego funkcjonuje w Zadarze, miałem możliwość skorzystać. Jeśli chodzi o Zadar - nie polecam, nic nie było widać w sensie rybek i innych żyjątek. Być może na Ciovo będą mieli lepszą "trasę" i będzie to warte tych pieniędzy.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 20.06.2013 10:29

korzystałem z czegoś podobnego ale nie pamiętam gdzie, z łodzi wyskoczył jakiś nurek popłynął gdzieś w dal i przyniósł ośmiornice, trochę postrzelała atramentem i tyle...pewnie mieli gdzieś poza wzrokiem ludzi jakąś siatkę z tą osmiornice bo na 2 dzien znajomi płynęli i też ją przywlukł
anessa
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 19.06.2013
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) anessa » 20.06.2013 10:34

Tu nie chodzi o pieniądze. To niesamowita frajda dla dzieciaków, nawet jeśli ta łódź udaje łódź podwodną i nie będzie podwodnych widoków, dzieci będą zachwycone. Skorzystam na 100 proc. z takiego rejsu :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 20.06.2013 10:38

Cesarok napisał(a):Zgadza się, coś takiego funkcjonuje w Zadarze, miałem możliwość skorzystać. Jeśli chodzi o Zadar - nie polecam, nic nie było widać w sensie rybek i innych żyjątek. Być może na Ciovo będą mieli lepszą "trasę" i będzie to warte tych pieniędzy.


Przyznam, że ta wypowiedź nieco ostudziła mój zapał. Liczyłem, jednak, że coś tam pod tą wodą uda się zobaczyć. A do tego woda przy Trogirze / Ciovo chyba najczystsza w Chorwacji nie jest, więc może być rozczarowanie.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 20.06.2013 10:42

sneer napisał(a):
Cesarok napisał(a):Zgadza się, coś takiego funkcjonuje w Zadarze, miałem możliwość skorzystać. Jeśli chodzi o Zadar - nie polecam, nic nie było widać w sensie rybek i innych żyjątek. Być może na Ciovo będą mieli lepszą "trasę" i będzie to warte tych pieniędzy.


Przyznam, że ta wypowiedź nieco ostudziła mój zapał. Liczyłem, jednak, że coś tam pod tą wodą uda się zobaczyć. A do tego woda przy Trogirze / Ciovo chyba najczystsza w Chorwacji nie jest, więc może być rozczarowanie.


jeśli chodzi o nurkowanie w ABC to najfajniejsze zycie wodne widziałem na Cresie koniki wodne i różne rośliny a w północnej dalmacji to tylko jakieś ośmiornice
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 20.06.2013 11:11

sneer napisał(a):Przyznam, że ta wypowiedź nieco ostudziła mój zapał. Liczyłem, jednak, że coś tam pod tą wodą uda się zobaczyć. A do tego woda przy Trogirze / Ciovo chyba najczystsza w Chorwacji nie jest, więc może być rozczarowanie.


Sneer moje wspomnienia dotyczą Zadaru w zeszłym roku. Może na Ciovo będzie lepiej, najlepiej na miejscu wybadać, posłuchać opinii ludzi którzy będą wychodzić. Po naszej przejażdżce kilka osób stojących w kolejce do kasy zrezygnowało bo płynąca z nami Rosjanka (czy inna wschodnio europejka) w bardzo pretensjonalny sposób zażądała zwrotu pieniędzy od obsługi, też był z dziećmi chciała im pokazać trochę podwodnego życia - nie udało się. Więc najlepiej tak jak wspomniałem zwróć uwagę na to w jakich nastrojach ludzie będą opuszczać łódź. Pozdrawiam
Ruby77
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.07.2011
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruby77 » 21.06.2013 12:38

Często korzystaliśmy z taksówek wodnych z trogiru na Ciovo ale takiej łodzi nie widziałem bedę w sierpniu to się porozglądam uwazniej... może bedzie warto :mrgreen:
Bastiano
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.08.2012
Re: Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bastiano » 22.06.2013 00:16

Ruby77...kojarzysz może ile kosztowały te taksówki i jak bardzo były oblegane?
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Seget Donji - Trogir - nowa atrakcja-> Rejs łodzią podwodną
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone