Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sardynia-> kempingi, promy, plaże...

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004
Sardynia-> kempingi, promy, plaże...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 31.08.2019 11:40

Witam serdecznie,
Po długiej nieobecności na forum zakładam nowy wątek dotyczący Sardynii. Wyspa jest duża i pozwala na wiele sposobów wypoczynku, dla mnie niezmiennie jednak idealnym sposobem na wakacje to kemping z namiotem lub przyczepą. Planuję kolejne wakacje jak zawsze z wyprzedzeniem i przeszukuję internet w zakresie dobrych kempingów, przepraw promowych (różnica w cenach) oraz plaż....
Fajnie byłoby stworzyć listę polecanych kempingów, plaż z podziałem na regiony lub cześć Sardynii mając na uwadze jej wielkość.
Może na początek północ-> tu zafascynował mnie swoim położeniem kemping Isola dei Gabbiani https://www.isoladeigabbiani.it/ Nie wygląda na duży ale położenie jest niesamowite, pytanie czy ktoś był widział możne coś napisać. Wydaje mi się również, że jest to dobre miejsce do zwiedzania północy bo leży dość centralnie.

Oczywiście jestem niezmiernie ciekawa waszych opinii na temat innych kempingów tego regionu. Pojawia się jeszcze kilka innych ciekawych ale to może w następnej kolejności.

No i temat plaż północy....które najpiękniejsze z tych pięknych :mrgreen: które płatne, które tłoczne a które odosobnione.

W osobnym wątku podjęłam również temat różnicy w cenie pomiędzy różnymi liniami promowymi. Grimaldi, Mobby i Corsica Ferries. Nasz zestaw: auto, przyczepa 7m, 2osoby i roczne dziecko to znaczące różnice cenowe i nie mam pojęcia skąd wynikają. Grimaldi to jakieś 700 zł, Mobby 1800 złotych a Corsica Feries 2700 we wrześniu :roll:

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sardynia-> kempingi, promy, plaże...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone