Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 24.09.2010 22:47

:D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.09.2010 16:45

Z pewnym poślizgiem (ale tłumaczy mnie nieobecność w kraju, mam nadzieję) dowiosłowałem i ja z Wami. I co ważne - udało mi się przy tym nie zamoczyć. :lol:

Dziękuję i - do nastepnej okazji! 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.09.2010 19:10

Franz napisał(a):Z pewnym poślizgiem (ale tłumaczy mnie nieobecność w kraju, mam nadzieję) dowiosłowałem i ja z Wami.

Tłumaczy Cię, ale tylko trochę. :wink:

Franz napisał(a):Dziękuję i - do nastepnej okazji! 8)

Wojtku, ja również dziękuję za Twoją obecność. :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.09.2010 20:05

Wraca człowiek z bieszczadzkich górek , włącza kompa , a tu cztery strony Maslinkowej relacji , na dodatek "koniec" 8O w tak zwanym międzyczasie :wink:

A tak fajnie się z Tobą wędrowało po lądach i wodach :D
Jak zwykle dowiedziałem się wiele i wiele zapisałem "na kiedyś"

Bardzo Ci dziękuję Agnieszko :D



Pozdrawiam serdecznie
Piotr
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 26.09.2010 20:59

maslinka napisał(a):Wow! 8O Super :D
Cieszę się, że w mojej relacji ma miejsce tyle debiutów poetyckich :D A może to wcale nie debiuty, tylko wcześniej pisaliście do szuflady... :?: :wink:
Przyznaj się, Janie :D



Wywołany przez Panią Profesor do tablicy przyznaję sie do winy - to nie był mój debiut. :lol: Kiedyś w chwili słabości napisałem parę moskalików do szuflady, która (to najlepsze dla mnie rozwiązanie) pozostanie dokładnie zamknięta. :wink:

Jednak jest fajnie i romantycznie, że doczekałaś się tylu utworów poetyckich na własną cześć. :D
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 27.09.2010 12:53

Człowieka nie było przez tydzień, a tu takie rzeczy. Finisz i poezja :)

Fajnie się z Wami podróżowało.

Ostatnio nic dobrego nie jadam, więc poezją nie gadam.

Powiem więc po prostu - dzięki.

Za rok na pewno pojadę na Mljet i to dzięki Wam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.09.2010 15:51

piotrf napisał(a):A tak fajnie się z Tobą wędrowało po lądach i wodach :D
Jak zwykle dowiedziałem się wiele i wiele zapisałem "na kiedyś"

Cieszę się, że przyczynię się do powstania nowej relacji, kiedyś :wink: :D

jan_s1 napisał(a):Jednak jest fajnie i romantycznie, że doczekałaś się tylu utworów poetyckich na własną cześć. :D

To bardzo miłe i niespodziewane :oops: :D

Aguha napisał(a):Za rok na pewno pojadę na Mljet i to dzięki Wam.

Dobry wybór! Trzymam Cię za słowo :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 28.09.2010 11:47

Witam Agnieszko!
To była wyjątkowo fascynująca opowieść wiosłem pisana. Zgodnie z obietnicą natychmiast po powrocie z naszej "włóczęgi" zmierzyłam się z Twoją relacją od 4 strony do 46. Boże, ileście się naoglądali różności nad wodą i pod wodą. Ochów i achów i zachwytów i komentarzy całe mnóstwo. Więc się powtarzać nie będę.

Wybrałam zaledwie kilka Twoich zdań, coś wybrać musiałam - tak naprawdę mogłoby by być tego 10 razy więcej.

Maslinka napisał(a):Kajak dał nam nowe możliwości ustronnego plażowania.

Po zobaczeniu co można z kajaka zobaczyć i dokąd dopłynąć pomyślałam a może i my kupimy kajak?

Maslinka napisał(a):I jak tu lubić naszych Rodaków? Na wszelki wypadek, idąc promenadą, postanawiamy ze sobą nie rozmawiać

Taka samo się zamykamy. Pomimo tego, że spotykamy wspaniałych naszych rodaków ale to w zupełnie innych miejscach (nie turystycznych)

Maslinka napisał(a):W innym przypadku wolę naszą objazdówkę i campingi

Od niedawna objazdowy sposób na spędzanie urlopu bez kempingów i stałej mety stał się naszą nową pasją

Maslinka napisał(a):Świergolą w jakimś kompletnie obcym nam języku, lekko tylko przypominającym francuski.

Znamy język francuski i w Rumunii okazał się absolutnie nieprzydatny. Po kolejnym urlopie spędzonym w Rumunii tego lata muszę stwierdzić, że tam nawet psy zachowują się cicho i potulnie w przeciwieństwie do do greckich - obszczekujących w większych grupach każdy przejeżdżający samochód. Może to nie byli Rumunii :?
Wstrętni i niekulturalni turyści Was w tej maleńkiej zatoczce odwiedzili. Też byśmy się ewakuowali gdybyśmy byli na Waszym miejscu.

Maslinka napisał(a):I co my teraz zrobimy? Gdzie będziemy szukać noclegu?
...
Powiem szczerze, że Trpanj bardzo mnie zaskoczył.

My też długo szukaliśmy apartamentu i trafiliśmy do Trpanja. Okazał się dobra bazą.

Maslinka napisał(a):(Tak naprawdę, wcale nas to nie dziwi, bo w 2006 roku przeżyliśmy dwie potężne burze, co pod namiotem nie jest zbyt komfortowe.)

Podczas jednej potężnej burzy zwialiśmy do auta. Chyba nigdy wcześniej tak bardzo się nie bałam jak podczas tej burzy. Ziemia drżała od uderzeń piorunów, wiatr szarpał całym namiotem.

Maslinka napisał(a):Jest to dla nas bardzo zaskakująca wiadomość, bo w 2007 roku chodziliśmy murami i wejście było gratis. Teraz kosztuje 30 kun od osoby! Całkiem sporo. Na wszystkim robią biznes, ich prawo...

Można wprowadzić jeszcze dodatkową opłatę za możliwość focenia.

Dziękuję za rewelacyjną relację, za mnóstwo ładnych i ciekawych zdjęć, za Mljet :D :D :D

I pozdrawiam serdecznie
Małgosia
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.09.2010 13:52

Lidia K napisał(a):To była wyjątkowo fascynująca opowieść wiosłem pisana. Zgodnie z obietnicą natychmiast po powrocie z naszej "włóczęgi" zmierzyłam się z Twoją relacją od 4 strony do 46. Boże, ileście się naoglądali różności nad wodą i pod wodą.

Dziękuję, Małgosiu :) Miło słyszeć, że relacja Cię wciągnęła :D

Lidia K napisał(a):
Maslinka napisał(a):Kajak dał nam nowe możliwości ustronnego plażowania.

Po zobaczeniu co można z kajaka zobaczyć i dokąd dopłynąć pomyślałam a może i my kupimy kajak?

Bardzo się cieszę, że i Ciebie "zaraziłam" tym pomysłem :D Mariusz - Interseal zwlekał, pisał, że nie w tym roku :wink:, a w końcu też kupił kajak, z którego jest bardzo zadowolony :D Takie małe pływadełko, a ile radości daje!

Lidia K napisał(a):Znamy język francuski i w Rumunii okazał się absolutnie nieprzydatny. Po kolejnym urlopie spędzonym w Rumunii tego lata muszę stwierdzić, że tam nawet psy zachowują się cicho i potulnie w przeciwieństwie do do greckich - obszczekujących w większych grupach każdy przejeżdżający samochód. Może to nie byli Rumunii :?

To oczywiście mogli nie być Rumuni. To była nasza hipoteza, możliwe, że chybiona.

Lidia K napisał(a):Dziękuję za rewelacyjną relację, za mnóstwo ładnych i ciekawych zdjęć, za Mljet :D :D :D

Tak, Mljet był dużą niespodzianką tego urlopu :D

Teraz ja czekam na Twoje (i Kulki :)) wspomnienia. A ponieważ Wasze wędrowanie trwało ładnych parę tygodni, będę miała fantastyczną lekturę na długie jesienne (a może i zimowe :)) wieczory. Jestem o tym przekonana :)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
oginioszki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 28.09.2010 19:48

Agnieszko dziękuje za kolejną cudowną podróż po Chorwacji :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.09.2010 16:08

oginioszki napisał(a):Agnieszko dziękuje za kolejną cudowną podróż po Chorwacji :)

Ja też dziękuję Tobie, Agnieszko :D Za obecność :D

:papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.09.2010 17:54

Piękną relację , wypada zakończyć piękną pioseneczką ...
W takim razie , jeszcze raz klapa Sibenik :D
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 03.10.2010 11:18

Witaj Maslinka! W końcu i ja doczytałam do końca i teraz będę mogła już oficjalnie delektować się z Wami Budapesztem :wink:, bo tak to mi było się wstyd przyznawać, że już tam jestem jak tu nie skończyłam :lol:

Świetnie Ci ta relacja wyszła i myślę, że niejedna osoba się dzięki Tobie skusi na kajak w Chorwacji... :wink:

Dziękuję za chorwacką (i gdzieniegdzie też :wink: ) wyprawę i bezczelnie wpraszam się na budapesztową :wink: , bo naprawdę bardzo fajnie się z Wami podróżuje!
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.10.2010 11:48

Joanka23 napisał(a):Witaj Maslinka! W końcu i ja doczytałam do końca i teraz będę mogła już oficjalnie delektować się z Wami Budapesztem :wink:, bo tak to mi było się wstyd przyznawać, że już tam jestem jak tu nie skończyłam :lol:

E tam, wcale nie wstyd :D

Joanka23 napisał(a):Świetnie Ci ta relacja wyszła i myślę, że niejedna osoba się dzięki Tobie skusi na kajak w Chorwacji... :wink:

Dzięki, Joanka! Właśnie taką mam nadzieję :D

Joanka23 napisał(a):Dziękuję za chorwacką (i gdzieniegdzie też :wink: ) wyprawę i bezczelnie wpraszam się na budapesztową :wink: , bo naprawdę bardzo fajnie się z Wami podróżuje!

Wcale się nie wpraszasz, tylko jesteś zaproszona :D
Do zobaczenia w Budapeszcie :wink:

:papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 17.10.2010 13:12

Hej Agniecha :lol: Przyszła pora na Telesfora :mrgreen: Relacja Oscarowa :lol:

PZDR

PS
Te sukienki i kapelusze aż się proszą o jakąś adriatycką sesyjkę :wink: Może kiedyś :lol: - tymczasem trzym się Sorko. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
RWPG - Relacja Wiosłem Pisana Gdzieniegdzie :D - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone