Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rodos + Symi 2005

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 04.06.2013 13:23

Aneta.K napisał(a):Hymmm....dwie gwiazdy... :la:

Gwiazdki raczej, trochę szemrane, ale ładne. Jednak... ich powierzchowność się dla rozwiązania nie liczy.
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.06.2013 13:46

PabloX napisał(a):Który z obrazków bardziej Cię na takie skojarzenie naprowadził? 8)

Biały Miś ;)
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 04.06.2013 13:50

tony montana napisał(a):
PabloX napisał(a):Który z obrazków bardziej Cię na takie skojarzenie naprowadził? 8)

Biały Miś ;)

A no teraz już widzę, skąd to skojarzenie z misiem :D

Misia możemy jednak odkreślić grubą kreską, ale biały kolor zostawiamy. I dodajemy czerwień ust blondynki.
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 05.06.2013 09:01

Do drugiego obrazka podpowiedź już jest, to teraz do pierwszego: trzeba zajrzeć do wątku o Krecie :mrgreen:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.06.2013 11:23

PabloX napisał(a):Do drugiego obrazka podpowiedź już jest, to teraz do pierwszego: trzeba zajrzeć do wątku o Krecie :mrgreen:

TERAZ POLSKA :)

Ale trudne było!!!

:oczko_usmiech: :papa:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 05.06.2013 11:35

Parampampam, parampampa, Tony wygrywa :lol:

Tera Patrick była łatwiejszą częścią zabawy, a na "Polskę" z drugiego obrazka trafiłeś po podpowiedzi i kontekstowo, czy wyguglałeś, że blondyna jest kanadyjską celebrytką polskiego pochodzenia i używa pseudonimu Angelina Polska? :D 8) :papa:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.06.2013 11:39

PabloX napisał(a):Parampampam, parampampa, Tony wygrywa :lol:

Tera Patrick była łatwiejszą częścią zabawy, a na "Polskę" z drugiego obrazka trafiłeś po podpowiedzi i kontekstowo, czy wyguglałeś, że blondyna jest kanadyjską celebrytką polskiego pochodzenia i używa pseudonimu Angelina Polska? :D 8) :papa:

Skojarzyłem. W ten sposób, że miś na zdjęciu jest biały, a ona ma czerwone usta ;) Nie mam pojęcia o polskiej Andżelinie ;)

Chyba Jola Rutowizc aspirowała do takiego określenia ;) :lool: :lool: :lool:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 05.06.2013 11:42

tony montana napisał(a): Chyba Jola Rutowizc aspirowała do takiego określenia ;) :lool: :lool: :lool:

Straszne, że Jola R. :?

Blondie z rebusa jednak znacznie lepsza :lol: oczywiście IMHO.
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.06.2013 11:43

PabloX napisał(a):
tony montana napisał(a): Chyba Jola Rutowizc aspirowała do takiego określenia ;) :lool: :lool: :lool:

Straszne, że Jola R. :?

Blondie z rebusa jednak znacznie lepsza :lol: oczywiście IMHO.

Obleci ;)
Ja wole bardziej eteryczne, wiesz .... typ bibliotekarki ;)

:lool: :lool: :sm: :coool:
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 05.06.2013 13:13

tony montana napisał(a):
PabloX napisał(a):Do drugiego obrazka podpowiedź już jest, to teraz do pierwszego: trzeba zajrzeć do wątku o Krecie :mrgreen:

TERAZ POLSKA :)

Ale trudne było!!!

:oczko_usmiech: :papa:

Obrazek

Niby takie proste ,a ja w gwiazdach błądziłam.... :oops:
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 05.06.2013 13:42

Aneta.K napisał(a): Obrazek

Niby takie proste ,a ja w gwiazdach błądziłam.... :oops:

Bo może te moje rebusy są - ze względu na oprawę wizualną - łatwiejsze dla facetów :wink:
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 05.06.2013 21:57

No tak ,tutaj się z Tobą zgadzam :oczko_usmiech:
aguua
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) aguua » 01.01.2015 19:18

PabloX napisał(a):
Na początek jedziemy do Zatoki Ladiko, w której podobno nakręcono sceny do "Dział Nawarony". Zatoczka jest ładna, skalista, z ciepłą wodą, ale nie wygląda jak sceneria z "Dział Nawarony". Mniejsza jakaś, nie tak spektakularna :wink:

PabloX w Działach Nawarony "brała udział" zatoka Anthonego Quinna. Jest pod drugiej stronie drogi kolo Zatoki Ladiko :) byliscie blisko. Tez jej szukałam :) Robi spektakularne wrażenie, ale znacznie bardziej skalista.
PabloX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 08.01.2015 11:06

aguua napisał(a):
PabloX napisał(a):
Na początek jedziemy do Zatoki Ladiko, w której podobno nakręcono sceny do "Dział Nawarony". Zatoczka jest ładna, skalista, z ciepłą wodą, ale nie wygląda jak sceneria z "Dział Nawarony". Mniejsza jakaś, nie tak spektakularna :wink:

PabloX w Działach Nawarony "brała udział" zatoka Anthonego Quinna. Jest pod drugiej stronie drogi kolo Zatoki Ladiko :) byliscie blisko. Tez jej szukałam :) Robi spektakularne wrażenie, ale znacznie bardziej skalista.

Ciiiiiiiiiiiii... :wink: ...i tak będę opowiadał, że byłem w tej zatoce, w której nakręcili film, tylko wstawię farmazon, że filmowcy zremasterowali zdjęcia zatoczki 8)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???