Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja , której nie było Disneyland - Paris

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.03.2010 15:57

Muliness napisał(a):Mogłabym równie dobrze pisać np w Wordzie ...

Nie pisz w Wordzie! Nabawisz się takich „” robaczków i będziesz musiała poprawiać :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.03.2010 16:03

Muliness napisał(a):Mogłabym równie dobrze pisać np w Wordzie i tylko wklejać:)

Jak juz na tematy techniczne zeszliśmy......
W wordzie raczej tego nie rób bo wyjdą Ci "krzaczory" i będziesz miała podwójna robotę
Pisz w notatniku i wtedy bez problemu możesz stosować ctrl+c i ctrl+v.

Jeżeli zdanie: "Nie pisz w "wordzie" - bo" skopiujesz bezpośrednio z worda na forum to będzie wygladało tak:
„Nie pisz w "wordzie" – bo”
W notatniku nie ma tego problemu

EDIT: Weldon był szybszy :lool:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 06.03.2010 16:11

...póki co czekam na wenę bo nie mam dziś co zjadać


...to i my poczekamy... :)

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 06.03.2010 16:15 przez mariusz-w, łącznie edytowano 1 raz
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 16:14

OOOki :D Dzięki za rady . Pomyślę jak to usprawnić:)
A po jakim czasie wyloguje mnie z forum? hmm ostatecznie wtedy mogłabym skopiować przed wstawieniem aby robota nie poszła na marne:) Dam radę.. jakoś;)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 06.03.2010 16:17

... no to narobiłem ... ambarasu.
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 16:24

mariusz-w napisał(a):... no to narobiłem ... ambarasu.
:D

hihi no co ty Masz słuszną rację
Ja sobie pisałam po dwa zdania wklejalam, poszłam obrać ziemniaki ,napisałam kolejne dwa;)
Dla mnie cała relacja powinna być w jednym poście ale jest to kłopotliwe dla czytajacych . Po pięć razy czytają to samo i szukają gdzie skończyli. Nic sie nie przejmuj! Będę sobie pisać po dwa zdania w notatniku a jak mnie najdzie napiszę od strzału , nawet tutaj:) w sumie różnicy nie ma;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.03.2010 19:30

Piotrek_B napisał(a):EDIT: Weldon był szybszy :lool:

Lepsze to niż przedwczesny :wink:

Muliness napisał(a):... poszłam obrać ziemniaki ...
kupimy ci takie obrane, albo lepiej - zjedz coś na mieście ...
Myślisz, że każdy chłop ma taką cierpliwość.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 06.03.2010 20:05

Muliness napisał(a):Ale biedni nie mieli bladego pojęcia co Mulina nosi w swojej torbie a noszę wszystko kasztany gwoździe , baterie . radzę wszystkim Paniom przejrzeć przed wejsciem Chyba że chcecie zobaczyc ten wzrok podziwu w oczach mężczyzny;)
:lol: taaak , jest to znana kobieca przypadłość, i ten wzrok pełen podziwu :wink: też znany - przy czym mój mąż, jeszcze dodaje, że damska torebka powinna otwierać się od dołu :wink: :D

Twoja Tuśka jest dla moich miśków nie lada idolką :D Najbardziej im się zamek "kjujewny" podobał, no i filiżanki. :D:D :D


Muliness - jak tam z Twoją weną? Pojawiła się już? Jeżeli nie, to może musisz ją czymś przekupić?

pozdrawiam
:D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 20:12

Odcinek 7
Dzień 2

To będzie odcinek , który zapewne spodoba się najbardziej najmniejszym cromaniakom> kulminacyjnym momentem , każdego dnia jest Parada . Rozpoczyna się o godzinie 15:00 pod Zamkiem Śpiącej Królewny i biegnie wzdłuż promenady.
Dla dzieci to chwila dzikiej radości. Choć tak naprawdę dorosłym wiele nie brakuje , żeby tańcować. Ci bardziej odważni i spontaniczni bawią się na całego:)
Radzę Wam wcześniej zadbać o dobre miejsce widokowe :) W pierwszym dniu zamiast promenady widziałam kolorową czapkę gościa , który przede mną stał ;))
W drugi dzień (już człowiek nauczony doświadczeniem ).
Zajęłam strategiczne miejsce na rondzie ;) Udało mi się sfotografować paradę a uwierzcie mi , że to nie jest proste zadanie . Nie byłam tam sama a każdy chciał robić zdjęcia.:)
Na zamku rozlegają się trąby , Rozbrzmiewa muzyka iii zaczeło się;)
Obrazek
Roztańczone wiewióry. Zabawiają publikę:)
Obrazek
Pierwsza platforma Gigantycznych rozmiarów .
Większość postaci jadących na platformach to aktorzy, rzucają konfetti, balony ,machają , cudują i wygłupiają się;)
Obrazek
Główni gwiazdorzy . Od nich to wszystko się zaczęło
Obrazek
Donald ;)
Obrazek
Tył pierwszej platformy .Guffi wyraźnie ma dość hasania z tłumem :)
a za nimi tanecznym krokiem zbliża się kolejna platforma i kolejne postacie z bajek;)
Obrazek
Królestwo Alicji w Krainie Czarów
Obrazek
Zła Królowa . Prawie na nią wlazłam a raczej ona na mnie;)
Mimo że nie wolno samemu zabardzo się zbliżać Porządku delikatnie pilnuje ochrona inaczej tłum ludzi stratowałby taką królową i każdy zabrałby sobie jej kawałek do domu na pamiątkę:)

Obrazek
Alicja po łyku eliksiru powodującego nagły wzrost;)

Obrazek
Pinokio w wyskokowych bamboszach

Obrazek
I tył drugiej platformy

A teraz platforma na widok Której moje dziecko oszalało ze szczęścia . Czyli bohaterowie bajki Toy Story .
W pierwszej kolejności ołowiane żołnierzyki a potem Ukochany Buzz:) Wrócę jeszcze w relacji do Buzza :)

Mała Mulina w 2 dzień pobytu miała na sobie kostium Buza
Jest jego fanką od zawsze .
Stałyśmy w pierwszym rzędzie ja z aparatem mąż z kamerą a dziecię wrzeszczało z radości . Nie docierały argumenty , że to aktor .
Uwierzcie mi ale byłam przekonana ,że jest zdolna wskoczyć do Buzza i pojechać z nim na tej platformie ... i wtedy Buzz wynagrodził mojemu dziecku dozgonną miłosć;)
Machał do niej śmiał sie i cudował !!!
Była jedynym dzieckiem za niego przebranym i to dlatego;) ale dla niej był to szał szczęscia:)
Obrazek
Buzz to ten kosmita siedzący na platformie.
Obrazek
Zanim przejdę do dalszej części parady. Wytłumaczę rodzicom małych cromaniaków o co chodzi z kostiumami;)
Na terenie parku i rzecz jasna wszystkich krain. W sklepach są sprzedawane kostiumy .
W zależności jakie dziecko ma preferencję:)
Dzieci biegają po parku poprzebierane w swoich ukochanych bohaterów. Dziewczynki najczęściej są księżniczkami;)i tak przykładowo strój Buzza Astrala kuowałam w krainie Kosmos:)
Oczywiście nie jest to reguła i obowiązku kupowania i przebierania nie ma;)

Kubusiowej platformy niestety nie mam w calej okazałości. Ponieważ "uwiódł "mnie tygrys;)
Musiałam czynnie uczesrniczyć ;) w zabawie ale mam choć zdjęcie Kubusia;)
Obrazek
Tygrys mnie opuścił i pobiegł zabawiać inne Panie a nadjechała
Obrazek
Platforma przyjaciół i wrogów Piotrusia Pana;)
Obrazek
całkiem sympatyczny ten Piotruś Pan;)

Muzyka się zmienia i oczom wszystkich ukazuje sie Platforma z bohaterami negatywnymi z różnych bajek;)
Do nich machają tylko dorrośli . Dzieci patrzą albo z przerażeniem albo delikatnie mówiąc ze złością;)
Obrazek

Obrazek
Skaza z bajki Król Lew
Obrazek
I Urszulka z bajki Mała Syrenka

Czekaliśmy z zapartym tchem kto następny . Kolejny szał małej Muliny. Nadjeżdzali bohaterowie z bajki , która w jej rankingu ma srebrny medal
Król Lew ze swoją świtą;)
Obrazek
i bardziej szczegółowo
Obrazek
Obrazek

I kulminacyjny moment parady
Gdzie wszystkie małe buzie dziewczynek śmieją się , mali faceci nie wiem jak podchodzą do tematu :)
Na ostatniej platformie jadą ksieżniczki Wszystkie te najbardziej znane i kochane :)
Kopciuszek . Śpiąca Królewna, Piękna i Bestia. Jasmina z Alladyna i Syrenka;)
Fruwaja wstążki naprawdę ta parada odjęła mi kilkanaście lat;)
Zapomniałam o aparacie, zdjęciach
Mąż wszystko relacjonował na kamerze .Więc szał ciał Mulina pląsa
w strugach deszczu! Nawet Mała Mulina łaskawszym okiem patrzy na księżniczki i pląsa w stroju kosmity;)
Obrazek
Bardzo miłe Panie mokły ale nie dawały po sobie poznać;) Jak bardzo chcą iść do domu;)
Obrazek
Syrenka była trochę unieruchomiona machała rączką i ogonkiem
Obrazek
Jasmina
Obrazek
Aurora czyli piękna Śpiąca Królewna na górze widać suknie Kopciuszka no ale .. jej zdjęcie musi zrobic ktoś inny;)

Świetna zabawa dla małych i dużych . Wydawało mi się tam wszystko jak we śnie... cudnie:) cdn :papa:
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 06.03.2010 21:10

właśnie oglądałam zdjęcia z moja 8-letnią córką... jest zachwycona :D :D :D to bohaterowie jej ulubionych bajek :D :D i jej słowa: musimy tam pojechać :D :D :D
świetna relacja :D

Pozdrawiam Iza
jacky z DG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 959
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky z DG » 06.03.2010 22:07



przyznam się bez bicia jako dziadek jacky, że tak rozbawiającego reportażu a zarazem motywującego do wyjazdu z wnukami jeszcze nie widziałem...
prawdziwy majstersztyk współczesnej sztuki internetowej...
ojciec założyciel czyli mr Walt Disney powinien Ci nadać Order Bezpłatnej Reklamy Pierwszej Klasy...
z dożywotnim biletem bezpłatnego wstępu ...
z 10-ciorgiem osób towarzyszących bez ograniczeń wiekowych, płciowych i narodowściowych...


:lol: :lol: :lol: :lol:
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 22:10

Tymona napisał(a):Twoja Tuśka jest dla moich miśków nie lada idolką :D Najbardziej im się zamek "kjujewny" podobał, no i filiżanki. :D:D :D


Muliness - jak tam z Twoją weną? Pojawiła się już? Jeżeli nie, to może musisz ją czymś przekupić?

pozdrawiam
:D

Czesć Tymonka;) Mam nadzieję , że Twoim maluchom odcinek z paradą będzie się podobał :) Napisałam go specjalnie dla dzieciaczków hyhy przynajmniej teoretycznie dla nich:) Będzie jeszcze trochę atrakcji zanim wyjdę z Disneyllandu a jeszcze cały Legoland :)
Opowiadałam dziś Tuśce , że w Pewnym domku daleko od nas w Polsce są dzieci , które oglądają nasze zdjecia :) i teraz jest przerąbane bo wywlekła wszystkie jakie mamyi stosuje swoją własną selekcję Gdyby umiała to zrobić powklejałaby jak leci;) Kazała mi przekazać ze najfajniejsze jest strzelanie z Buzzem Astralem :)
Pozdrawiamy Was mocno;)

Tymona napisał(a):... mój mąż, jeszcze dodaje, że damska torebka powinna otwierać się od dołu :wink: :D

:D


:lool: :lool: :lool: :lool:

Iza&Krzysiek napisał(a):właśnie oglądałam zdjęcia z moja 8-letnią córką... jest zachwycona :D :D :D to bohaterowie jej ulubionych bajek :D :D i jej słowa: musimy tam pojechać :D :D :D
świetna relacja :D

Pozdrawiam Iza


Cieszę sie i bardzo Wam dziękuję , że zaglądacie mam nadzieję , że jeszcze Was zachęcę a przynajmniej pokażę ile co mam na zdjeciach i ile pamietam . Największa radocha dla dzieci jeszcze nie opisana . Więc zanim przyjdzie wiosna mam nadzieję , że coś jeszcze poczytacie Mamy dzieci w tym samym wieku:) Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 06.03.2010 22:15 przez Muliness, łącznie edytowano 1 raz
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 06.03.2010 22:14

Twoja relacja faktycznie jest śledzona rodzinnie :D u mnie też jak Martek(córcia :wink: )kątem oka zobaczyła zdjęcia to już od lapcia nie odchodzi :lol: :lol: ale bajka ta bajka :wink: :D :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 22:16

jacky z DG napisał(a):

przyznam się bez bicia jako dziadek jacky, że tak rozbawiającego reportażu a zarazem motywującego do wyjazdu z wnukami jeszcze nie widziałem...
prawdziwy majstersztyk współczesnej sztuki internetowej...
ojciec założyciel czyli mr Walt Disney powinien Ci nadać Order Bezpłatnej Reklamy Pierwszej Klasy...
z dożywotnim biletem bezpłatnego wstępu ...
z 10-ciorgiem osób towarzyszących bez ograniczeń wiekowych, płciowych i narodowściowych...


:lol: :lol: :lol: :lol:


Odjęło mi mowę I jedyne co mogę powiedzieć to dziękuję :oops: :oops: :oops: :oops:
Juz to pisałam;) to sie samo piszę nie masz pojęcia jak miło jest to usłyszać
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 06.03.2010 22:30

....a mnie sie najbardziej to "zielone wojsko" podoba ...bo miałem takie czter....pare lat temu .....cicho .....nie będę się straszył ..... :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Francja - France



cron
Relacja , której nie było Disneyland - Paris - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone