Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja , której nie było Disneyland - Paris

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 06.03.2010 22:38

... A ja, siódmy odcinek przechowam w swoim archiwum dla przyszłych moich wnuków :D :wink:
piosz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piosz » 06.03.2010 23:12

Czy na paradzie byli jacyś bohaterowie z filmu AUTA? Jeśli tak to poproszę o fotkę w imieniu małego fana który już piszczał przy zdjęciach z postaciami z TOY STORY :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 06.03.2010 23:37

hajduczek napisał(a):Twoja relacja faktycznie jest śledzona rodzinnie :D u mnie też jak Martek(córcia :wink: )kątem oka zobaczyła zdjęcia to już od lapcia nie odchodzi :lol: :lol: ale bajka ta bajka :wink: :D :D


Super !! niech małe cromaniaki mają trochę frajdy :)) Twoja córcia ma na imię Marta?

mariusz-w napisał(a):....a mnie sie najbardziej to "zielone wojsko" podoba ...bo miałem takie czter....pare lat temu .....cicho .....nie będę się straszył ..... :?

Ja te żołnierzyki też kojarzę mój kuzyn miał je w takim tekturowym pudle. ciekawe czy takie zabawki jeszcze są w sklepach;)
Spodoba ci sie napewno świat Piratów i Dziki zachód :)

mkm napisał(a):... A ja, siódmy odcinek przechowam w swoim archiwum dla przyszłych moich wnuków :D :wink:


Oki !;) ale obiecaj że tam z nimi pojedziesz;)

piosz napisał(a):Czy na paradzie byli jacyś bohaterowie z filmu AUTA? Jeśli tak to poproszę o fotkę w imieniu małego fana który już piszczał przy zdjęciach z postaciami z TOY STORY :D


Na paradzie niestety autek nie było. Atrakcje związane z ta bajką są w parku Studio Disney.;( Na pocieszenie obiecuję , że będzie w relacji dużo klocków Lego:) i jeszcze czegoś poszukam;) a na zakończenie mojej relacji będzie film;) Przebijcie piątkę my też kochamy Toy Story;)
Ostatnio edytowano 06.03.2010 23:47 przez Muliness, łącznie edytowano 2 razy
piosz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piosz » 06.03.2010 23:43

tu można zobaczyć paradę
część 1
część 2
ale był pisk przy żołnierzach :o
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 07.03.2010 00:00

piosz napisał(a):tu można zobaczyć paradę
część 1
część 2
ale był pisk przy żołnierzach :o


... oby znowu nie falstart... ;) :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.03.2010 00:09

Haha!
Fantastyczna wycieczka, nie powiem, sama bym tam piszczała 8) , widząc wszystkich bohaterów ulubionych bajek z dzieciństwa!
Super!
Pozdrawiam :)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 07.03.2010 09:56

Muliness napisał(a):
hajduczek napisał(a):Twoja relacja faktycznie jest śledzona rodzinnie :D u mnie też jak Martek(córcia :wink: )kątem oka zobaczyła zdjęcia to już od lapcia nie odchodzi :lol: :lol: ale bajka ta bajka :wink: :D :D


Super !! niech małe cromaniaki mają trochę frajdy :)) Twoja córcia ma na imię Marta?



acha :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 07.03.2010 12:10

hajduczek napisał(a): Twoja córcia ma na imię Marta?



acha :D


No to pozdrowienia Dla Twojej Marty od mojej Marty :lol:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 07.03.2010 12:40

Muliness napisał(a):
hajduczek napisał(a): Twoja córcia ma na imię Marta?

acha :D


No to pozdrowienia Dla Twojej Marty od mojej Marty :lol:


no dzięki i wzajemnie oczywiście :D :D jesli Twoja Marta tak jak i moja to tzw"żywe srebro" :wink: to łączę się w bólu :lol: :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 07.03.2010 13:41

piosz napisał(a):Czy na paradzie byli jacyś bohaterowie z filmu AUTA? Jeśli tak to poproszę o fotkę w imieniu małego fana który już piszczał przy zdjęciach z postaciami z TOY STORY :D


To są dwa "kultowe filmy" naszego Seby (obecnie 4,5-latek) :D

Może kiedy na ekrany wejdą Auta2 i Toy Story3, to w Eurodisneylandzie "drgnie" :wink: ?
piosz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piosz » 07.03.2010 14:17

a to ja napisał(a):
piosz napisał(a):Czy na paradzie byli jacyś bohaterowie z filmu AUTA? Jeśli tak to poproszę o fotkę w imieniu małego fana który już piszczał przy zdjęciach z postaciami z TOY STORY :D


To są dwa "kultowe filmy" naszego Seby (obecnie 4,5-latek) :D

Może kiedy na ekrany wejdą Auta2 i Toy Story3, to w Eurodisneylandzie "drgnie" :wink: ?


Oj, czekamy niecierpliwie na te filmy, a po opisie na forum już myślimy też o wizycie w Disneylandzie. Po obejrzeniu wczoraj parady na YouTube Maciuś na pytanie kiedy tam jedziemy odpowiedział: za półtorej godziny :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 07.03.2010 21:36

Odcinek ósmy
Dzień 2

Odcinek ósmy mojej relacji nie będzie niestety dla maluszków . Porzucę na jakiś czas słodką krainę:)


Po cukierkowych atrakcjach jak latanie na słoniach,jazdy na karuzelach, konikach, ciuchciach i uściskach z Myszką Miki.
Należało doświadczyć silniejszych wrażeń. Opuściliśmy Fantasyland .
Udaliśmy się na zachód parku do krainy Frontierland
i Adventureland
Prowadzi do niej brama z klimatu Simbada i Alladyna
Obrazek
Wszystkie szczegóły architektoniczne są tak wiarygodne aż trudno uwierzyć , Momentami miałam wrażenie , że to jest namalowane na kartonie i to wszystko sen;)
Obrazek

W oddali widać mosty na linach i zakątek piratów. Tutaj malutkich dzieci jest mniej .
Przyznam szczerze , że po całym dniu chodzenia moje stopy dawały znak , że jeśli za chwilę nie usiądę to one mnie do tego zmuszą.
Krajobraz zmieniał się krok po kroku. Podniosłam wzrok i zobaczyłam
Obrazek
Gigantyczny Canion. Stałam w osłupieniu, przez chwilę nie byłam pewna czy jestem w Europie
Ale to co zobaczyłam za chwilę . Wywołało dreszcz i czarną rozpacz . Najbardziej widowiskowa i najbardziej ekstremalna kolejka górska.
później okazało się , że są gorsze (ale skąd mogłam to wiedzieć;)).
Zapomniałam o bólu nóg . W mojego męża wstąpiło nowe życie.

Pisk i wrzask jaki dochodził z tej kolejki jest nie do zrelacjonowania . Co gorsza wagoniki wynużały się co chwila i ginęły w tunelu.
Jedyne co było dowodem , że tam są ludzie . To właśnie te wrzaski :evil:

Łudziłam się , że mąż nie znajdzie wejścia . Jednak twórcy postarali się
aby każdy to miejsce znalazł.
Aby uniknąć kolejek i marnowania czasu Rezerwuje się godziny przejażdżki:)
Moje dziecię nie bardzo chyba zdawało sobie sprawę jak specyficzna atrakcja ją czeka. Zaparła sę i oczywiście chciała w zabawie uczestniczyć. Przez bramkę wzrostu przeszła :evil:
Bilety mieliśmy na 18: 30 . To czekanie potęgowało moje zrozpaczenie.
Moja durna mina ,wyraża wszystko co przeżywałam .
Obrazek
Godzina wybiła
Wlazłam do wózka . Nie wiem co za pierun mnie tam wsadził :D
Ruszyło.. potworny klekot kopalnianych wózków i pisk. Byłam pewna , że ten wózek do mety nie dojedzie . Myśl , że to właśnie taki klimat i specjalnie tak zostało skonstruowane nie chciała zaświtać w mojej głowie.
A potem umarłam!!!
Darłam się tak , że nie wiem czy nie wywrzeszczałam kawałka wątroby.
Nie dość , że te wagony same z siebie klekotały , prędkość i skręty na boki w totalnej ciemności. To najgorsza była jazda na ścianę i w ostatnim momencie ten wózek z hukiem zwalał się w dół.Człowiek nie wie , czy cieszyć się ,że nie rozwalił sobie głowy czy wrzeszczeć. Dałyśmy z Tuśką takie rykowisko. . :D ,że przynajmniej ja pobiłam rekord akustyczny;)

Jak to coś. wreszcie się zatrzymało , nie miałam siły się ewakuować. Wyczołgałam się na bok , nogi trzęsły mi sie jak galareta . Rodzina oczywiście rozradowana .
Mąż tupał z radości.
Oczywiscie masochiści polecieli na kolejkę drugi raz . Dziecię z początku było niezdecydowane ale tatuś oczywiście ją namówił
Padłam na jedną z ławek. I pomyslałam Nigdy więcej!! ;)

gdybym wiedziała , że przez głupi przypadek i niewiedzę . Wyląduję na jeszcze gorszej w Legolandzie wróciłabym na pieszo do Polski;) cdn
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.03.2010 10:50

Nadrobiłem zaległości
Muliness, proszę o kolejny odcinek :)
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 08.03.2010 11:32

Jesssuu, Muliness, ale masz minę.

Przeżyłaś :lol: to najważniejsze.
Nie było mnie tu z Tobą, ale trochę balowałam i nie było czasu włączyć kompa :wink: Melduję że wszystko odrobię :lol:

Moja starsza też Marta, już Wam dziewczyny współczuję (23 latka w tym roku) :hearts:
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 08.03.2010 13:22

[quote="renatalato"]Jesssuu, Muliness, ale masz minę.

ale zobacz to mina przed wejsicem do kolejki na zegarze niema jeszcze 18 30 -MUliness daj zdjęcie po wyjsciu z kolejki :D :D :!: :!: :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Francja - France



cron
Relacja , której nie było Disneyland - Paris - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone