Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja , której nie było Disneyland - Paris

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 12:38

Weldon No jakos te zdjecia przeżyjecie mimo , ze dla mnie są troche dołem ;) Z racji wykonywanego zawodu;) Ale masz racje najważniejsze sa emocje;)
Ostatnio edytowano 04.03.2010 12:41 przez Muliness, łącznie edytowano 1 raz
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 12:39

hajduczek napisał(a):Muliness :lol: :lol: :lol: miej nad nami litość :wink: :wink: już nam nie dziękuj :lol: :lol: pisz pisz pisz jak tam było :wink: :wink:

hahahah ale mnie rozbawiłaś :) No napisze dziś ale chciałabym Wszystkich Powitać :D a ja tego cytowania , wklejanie niecierpie heheheh i już sie pogubiłam :)
Ciebie powitam indywidualnie :) Witaj cmokasy;)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 13:03

Odcinek 3;)
W poczekalni odebrałam z piętnaście telefonów . Czy bardzo się boję ? Jak sie czuję ? Czy napewno dobrze?..... nie czułam się wcale .
Po godzinie czekania niewiadomo na co otwarto wrota . Turlałam się z bagażem po płycie idąc jak na stracenie Wlazłam na trap Oho! ( pomyslałam) Kiwa sie jak jasna cholera . Zapewne coś z tymi śrubami .
Moje dziecię szczebiotało radośnie co powodowało ,że szczęka zastygła mi w martwym uśmiechu:))
Ta blaszana puszka była zdecydowanie za ciasna jak na moje potrzeby Pomyślałam tylko jedno Wódki!
Maszyna zaczęła kołować na pas . Dramatyczne minuty trwały jak godziny. Temat samego startu to temat na oddzielną relację. Muszę pominąć ten fragment bo moje wewnętrzne przemyślenia nie nadają się do publikacji.
Gneralnie lot spędziłam dokładnie oglądając swoje kolana i załamania materiału na spodniach . Z przerwą na picie Ginu.Jakaś miła pani której widziałam głównie kolana roznosiła jakieś perfumy . Po co komuś perfumy na 3 minuty przed katastrofą tego nie wiem 8O Mąż też nie umiał odpowiedzieć mi na to pytanie .
Było mi absolutnie obojętne co myślą współpasażerowie . Odnosili się do mnie z ogromnym współczuciem . Z racji , że wyrażałam swoje poglądy głośno i dobitnie . Jestem pełna uznania dla obsługi, że dali radę.Nagrodziłam pilota najgłośniejszymi brawamii . Me rodzonę dziecię wrzeszczało Mama już po wszystkim pozwolono mi wysiąść
Ziemia ten Piękny lśniący beton to był najpiękniejszy widok!!!

Obrazek
Potworny widok . Zdjęcie wykonane przez małą Mulinę , która siedziała najbliżej otworu imitujacego okno


Znaleźliśmy się w Londynie
Pierwsze wrażenie prawdziwa wieża Babel. Zapewne było to skutkiem Ginu . Ale wszystko wydawało mi sie jazgotliwe :)
Droga z lotniska cała przegadana ;) Oprzytomniałam na jedną chwilę gdy moim oczom ukazał sie pięknie oświetlony Ben . Nie wiem czemu ale Big Ben kojarzy mi sie zawsze z ryżem Uncle Ben s:) To jest skojarzenie , które odbiega od powszechnych norm ale takie mam i już;)
Obrazek
Jedziemy sobie autkiem gadulczymy i oglądamy
Obrazek
Teraz obejrzymy bliżej buźkę Bena

Pierwszy wieczór to spotkanie czysto rodzinne z kolacyjką. Na drugi dzień przejazd do Francji . Padałam ze zmęczenia ;)cdn
Ostatnio edytowano 07.03.2010 23:46 przez Muliness, łącznie edytowano 5 razy
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.03.2010 13:07

:D :D :D :D

Muliness napisał(a):Po co komuś perfumy na 3 minuty przed katastrofą ...
No wiesz, a jakby cię jakiś przystojniak z tych zgliszczy wygrzebał ... :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 04.03.2010 13:09

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobre :!: :!: :!:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 04.03.2010 13:12

..... a może to nie perfumy .....ale "sole trzeźwiące" to były. ;)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 04.03.2010 13:21

Muliness, wstęp dramatyczny, Ty naprawdę się boisz latać... :roll:



Oooo, jest już pierwsze zdjęcie :)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 13:59

weldon napisał(a): No wiesz, a jakby cię jakiś przystojniak z tych zgliszczy wygrzebał ... :wink:


No taką uwędzoną wziął w ramiona;)
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 14:01

Arek napisał(a):Muliness, wstęp dramatyczny, Ty naprawdę się boisz latać... :roll:

Naprawde bardzo bardzo;) Dlatego nie latam;)Chyba że muszę ale nie ma już chetnych w rodzinie do towarzystwa;)
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 04.03.2010 14:08

Muliness bosko piszesz :lol: przy czytaniu takich relacji to człowiekowi uśmiech nie schodzi z mordki :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.03.2010 14:16

:D no Helou :D , jestem i ja :D . Jakbym widział swoją Mamę :d , na trasie do cro ;) Zwolni , uważaj , spadamy , zatrzymaj się .. wysiadam :D haha xD najs =)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.03.2010 14:23

I ja jadę z Wami - a raczej chwilowo lecę :D a potem to do pociągu wsiadamy. Lądek Zdrój :wink: bardzo lubię i chętnie z Wami się poszwendam, a i na Disneyland mam chrapkę, bo też i o nim myśleliśmy - a raczej nasze dzieci :wink: :D

No i nie ukrywam, że raczysz nas tu niezłą porcją humoru :D :D :D

pozdrawiam
:D
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 04.03.2010 14:30

Muliness,

Kiedy zobaczyłem zwiastun twojej obecnej relacji, chwilę mi zajęło nim doszedłem do tego skąd Ciebię kojarzę :roll: :) ... i wyszło mi, że z zaprzyjaźnionego forum, tak tu przez wielu bardzo 'lubianego' :wink: :lol: :lol: ... i przypomniała mi się twoja zeszłoroczna relacja tam zamieszczona, co jedynie podsyciło mą chęć śledzenia tego czym uraczysz Szanownych Czytelników tym razem :D ...

Eurodisneyland jest również na naszej liście destynacji, ale oczywiście samochodem, bo i do samolotu mamy awersję, i w tych dopuszczalnych kilogramach bagażu byśmy się z całą pewnością nie zmieścili :wink: :lol: ... z resztą wyspy też, i też autem ... a tak swoją drogą, to w sumie nie zajarzyłem czemu Wy tam autem nie pojechali :? :?: ... do BG dało radę, a tu już nie :) :?: ... na marginesie, to nie będę już tego tematu BG więcej wyciągał, bo się jeszcze mkm :papa: zniechęci do lektury :wink: :) :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 15:00

ANITA:) napisał(a):Muliness bosko piszesz :lol: przy czytaniu takich relacji to człowiekowi uśmiech nie schodzi z mordki :D


:oops: :oops: :oops: Ja nie wiem to sie samo jakoś pisze;) Dzieki za dobre słowo;)

Adam.B napisał(a)::D no Helou :D , jestem i ja :D . Jakbym widział swoją Mamę :d , na trasie do cro ;) Zwolni , uważaj , spadamy , zatrzymaj się .. wysiadam :D haha xD najs =)


Ja juz nie chcę mysleć nad przejazdem w Cro;) .. jakos to bedzie ale Mama dobrze mówi jak coś wysiadam!:) !

Tymonka Witam Cię serdecznie :)Mam nadzieję , ze zdjecia będą sie dzieciaczkom podobać;)

PAP napisał(a):Muliness,

Kiedy zobaczyłem zwiastun twojej obecnej relacji, chwilę mi zajęło nim doszedłem do tego skąd Ciebię kojarzę :roll: :) ... i wyszło mi, że z zaprzyjaźnionego forum, tak tu przez wielu bardzo 'lubianego' :wink: :lol: :lol: ... i przypomniała mi się twoja zeszłoroczna relacja tam zamieszczona, co jedynie podsyciło mą chęć śledzenia tego czym uraczysz Szanownych Czytelników tym razem :D ...

Eurodisneyland jest również na naszej liście destynacji, ale oczywiście samochodem, bo i do samolotu mamy awersję, i w tych dopuszczalnych kilogramach bagażu byśmy się z całą pewnością nie zmieścili :wink: :lol: ... z resztą wyspy też, i też autem ... a tak swoją drogą, to w sumie nie zajarzyłem czemu Wy tam autem nie pojechali :? :?: ... do BG dało radę, a tu już nie :) :?: ... na marginesie, to nie będę już tego tematu BG więcej wyciągał, bo się jeszcze mkm :papa: zniechęci do lektury :wink: :) :lol: :lol: ...

Pozdrawiam,

PAP


Witaj:) Ja również znam Twoje obszarne profesjonalne i dokładne relacje ;) Czytałam je nie jeden raz i Chylę czółko:)
Co do forum Bułgarii ;) Mogę byc jego ambasadorem :) Tam spotkałam grono życzliwych i miłyh dla Mnie osób i tak samo tutaj . Dla mnie nie ma różnic i nie ma kłótni porównywania ;) Mkm napewno nie zniechęci sie do lektury :) Będzie dobrze ...;)
Wiesz PaP ja nie wiem czemu nie pojechalismy samochoodem;)
Napewno trochę przez Londyn i przez pracę. Tak wyszło. Mimo , że naprawde z całego serca nieznoszę latać. Jakoś to przeżyłam;) dzieki wielkie za zainteresowanie Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2010 17:03

Trochę jak w Szkle Kontaktowym...każdy chwali na dzień dobry ;)
To ja się powstrzymam a ,żeby nie było ,że nadaremno wlazłem, to poproszę o fotki 800X600.
Nie każdy jest młody ,nie każdego stać na okulary ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Francja - France



cron
Relacja , której nie było Disneyland - Paris - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone