Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja , której nie było Disneyland - Paris

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 03.03.2010 22:07

wesoło się zaczyna :lol: :lol: będzie dobrze 8) 8)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 03.03.2010 22:07

A dalej co? My w ubiegłym roku byliśmy w Legolandzie na południu Niemiec. Chętnię porównam wrażenia. Co do samolotów to podzielam bo też ich nie cierpię. :? :evil:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 04.03.2010 08:40

weldon napisał(a):IrfanView -> przetwarzanie wsadowe :wink:
Będzie szybciej i pełna automatyzacja, a ty będziesz miała więcej czasu na pisanie :wink:

pzdr


Ewentualnie Photofiltre - szybko, łatwo i prosto.
dorota131
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 199
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota131 » 04.03.2010 08:40

Zasiadam do czytania, zapowiada się przyjemna lektura:)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.03.2010 09:18

Arek napisał(a):Ewentualnie Photofiltre - szybko, łatwo i prosto.

Cokolwiek .... :wink:



Byle szybciej ...









:D :D :D
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 04.03.2010 09:32

weldon napisał(a):
Arek napisał(a):Ewentualnie Photofiltre - szybko, łatwo i prosto.

Cokolwiek .... :wink:



Byle szybciej ...












:D :D :D


o tak ! szybciej, szybciej :lol: i ja strasznie jestem ciekawa :) My odkładamy z roku na rok wypad do Disneylandu i czekamy aż dzieciaki podrosną, aby mogły jak najwięcej zaliczyć tam atrakcji.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2010 09:54

Mnie też nie może tu zabraknąć, masz niesamowite poczucie chumoru :lol:
Czytałam twoją relację z Bułgarii, czekam na zjęcia :lol:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 04.03.2010 10:15

Muliness napisał(a):
Pocieszałam się codziennie , że samoloty spadają tylko czasami i uparcie odrzucałam myśl , że wsiądę do metalowej puszki . Będą mi kazać grzecznie siedzieć I że na bank nie sprawdzą silnika , za mało wleją benzyny, niepodokrecali śrub i ten blaszany potwór runie . 2 noce przed wyjazdem nie spałam zastanawiając sie czy runie czy nie;)



Kiedyś latałem bezstresowo, młodzieńcza wiara w cuda techniki !

Później , sporo później ... zacząłem oglądać cykl Tuż przed tragedią na NG i takie tam podobne ... to jakoś moja wiara do ludzi zajmujących się utrzymywaniem tych "cudów" się nadwątliła.

Wsiadając do samolotu zastanawiałem się zawsze czy jest akurat po przeglądzie.!!!

Z tych oglądanych cyklów jasno wynikało, że często po takiej operacji z lotem bywało coś nie tak.

... telewizja ogłupia ... czy co !!!

... a może to i lata, bo z wiekiem wyobraźnia jakby większa !!! ;)


.......ale "ad rem" ... dzieci mi już wyrosły , lecz mam nadzieję doczekać roli "dziadka" ... więc też chętnie będę tu zaglądał. :)

pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.03.2010 10:44

Witaj Muliness :!: :)

Relacja zapowiada się wyśmienicie. Fajnie opisujesz z dużą dawką humoru.
Ostatnio łazi za mną marzenie by pojechać do bajkowego Eurodisneylandu, no wiesz Karolcia byłaby urzeczona i ja z pewnością też. :P
Dlatego bardzo jestem ciekawa wrażeń.

Skądś znam upodobania do rozmaitej maści rzeczy i również lubię ciuchy w kolorze blue. :lol: Mam nawet sweterek. :lol:

Ty widzę nie darzysz zaufaniem linii lotniczych, a ja wszelakiej żeglugi. Mam wrażenie, że w poprzednim wcieleniu brałam udział w katastrofie i po prostu zatonęłam. :wink:

Oj te fobie.... :lol:

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia. :papa:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 04.03.2010 11:27

Ja też jestem, fajnie się zaczyna... :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 12:18

:D
Ostatnio edytowano 04.03.2010 12:45 przez Muliness, łącznie edytowano 4 razy
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.03.2010 12:20

weldon napisał(a):
Muliness napisał(a):...technicznie zmniejszam je właśnie do wymaganych 800pix ów;)

IrfanView -> przetwarzanie wsadowe :wink:
Będzie szybciej i pełna automatyzacja, a ty będziesz miała więcej czasu na pisanie :wink:

pzdr

Wyostrzasz też hurtowo?
Ja tylko pytam.
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 04.03.2010 12:27

[quote="Muliness"]bardzo Wam dziękuję , że chcecie czytać tą moja opowieść. Postanowiłam spisać swoje podróze I zachować je jako wspomnienia . Dlatego musicie wybaczyć mi wiele niedociągnieć ale tej relacji wogóle miało nie być
Witam Cieplusio
Mkm - cieszę sie , że jesteś w moim kąciku. Masz rację na smutki i nudę najlepiej stworzyć pogodną relacje;)
Weldon nie pomyslałam o tym aby zmniejszyć zdjecia hurtem;) ale przy okazji je troche wykadrowałam bo nie powstawały z myslą o relacji .I moim zdaniem są średnie;)
Dorotka131 Witam:) Jestesmy nowe na tym forum ja też systematycznie czytam relację cromaniaków cieszę sie , że jesteś;)

Anitka Fajnie , że jesteś postaram sie pokazać Wam eurodusneyland i legoland szczegółowo . To naprawdę świetny pomysł na rodzinny wypad a Twoja trójka dzieciaczków byłaby zachwycona

Ania
Witam Cię cieplusio :), będzie okazja , żeby sobie pogadać Dla Karoli to byłby raj Mam nadzieję , że Was przekonam :)

Sroczka Nie napiszę niestety tak cieplutko swojej relacji tak jak Ty to zrobiłaś ,bo nie umiem Ale dziękuję , że przyszłaś;)

Renatka mam wrazenie , ze ze wszystkich osób poznanych na forum jesteśmy najbardziej do siebie podobne z charakterków;) Dlatego jest mi miło , że ja sobie popiszę a Ty poczytasz;)

Mariusz
dziękuję Ci , że sie ze mną solidaryzujesz!!;) Dla mnie mój lęk wysokosci i fobia latania to ogromne utrudnienie fajnie że tu do mnie zaglądasz;)
Lrobert napisz koniecznie swoje spostrzeżenia z Legolandu w Niemczech
Ostatnio edytowano 04.03.2010 12:44 przez Muliness, łącznie edytowano 3 razy
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.03.2010 12:27

Muliness napisał(a):...przy okazji je trochę wykadrowałam...

Nie bójmy się tego słowa - cenzura :D
A jakością zdjęć się nie przejmuj - ważne są emocje.

JacYamaha napisał(a):Wyostrzasz też hurtowo?

No, jest tam taka opcja :wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 04.03.2010 12:29

Muliness :lol: :lol: :lol: miej nad nami litość :wink: :wink: już nam nie dziękuj :lol: :lol: pisz pisz pisz jak tam było :wink: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Francja - France



cron
Relacja , której nie było Disneyland - Paris - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone