Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Razanj i okolice

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
linka.91
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 11.02.2018
Razanj i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 18:17

Szukam plaży, gdzie będzie w miarę płytko. W Razanj jest jedna, ale mnóstwo tam dzieci i mało miejsca na samej plaży. Byłam też w Sevidzie i ta miejscowość najbardziej mi odpowiadała jeśli chodzi o głębokość wody :) A chciałabym się w końcu nauczyć pływać i móc poczuć grunt pod nogami :lol: Ktoś coś wie? Bo jeśli nie to będę zmuszona objechać całe wybrzeże i sprawdzać po kolei każde miejsce :P
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.05.2019 19:56

linka.91 napisał(a): będę zmuszona objechać całe wybrzeże i sprawdzać po kolei każde miejsce :P

Niekoniecznie. :wink:
Przejrzyj sobie plaże online i w opisach zwróć uwagę na tzw. point of swim - czyli z grubsza odległość od brzegu, gdzie tracisz grunt po nogami:
http://www.beachrex.com/en/croatia
Choć objazd wybrzeża nie jest wcale złym pomysłem - mogłabyś poznać ładniejsze miejsca niż Ražanj i Sevid. :oczko_usmiech:
linka.91
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 11.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 20:21

A jakieś miejscowości polecasz? :) Razanj mi się bardzo spodobał. Jestem po prostu zakochana w Chorwacji :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.05.2019 20:26

linka.91 napisał(a):A jakieś miejscowości polecasz? :) Razanj mi się bardzo spodobał. Jestem po prostu zakochana w Chorwacji :)

Ražanj jest małym wycinkiem Chorwacji, w której nawet samo wybrzeże jest ogromnie zróżnicowane.

Nie polecam miejscowości, bo nie mam pojęcia, jakie są Twoje oczekiwania, poza plażą oczywiście, którą znajdziesz sobie przez beachrex i relacje na cropli. Gdybym miała się kierować własnymi upodobaniami, skierowałabym Cię na jakieś zadoopie bez cywilizacji. :mrgreen: :wink: Poza tym chyba masz już rezerwację?...
linka.91
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 11.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 20:47

Tak, mam rezerwację w Razanj i dlatego szukam czegoś fajnego w okolicy, żeby ewentualnie podjechać :D

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone