Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Razanj i okolice

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
linka.91
Globtroter
Razanj i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 18:17

Szukam plaży, gdzie będzie w miarę płytko. W Razanj jest jedna, ale mnóstwo tam dzieci i mało miejsca na samej plaży. Byłam też w Sevidzie i ta miejscowość najbardziej mi odpowiadała jeśli chodzi o głębokość wody :) A chciałabym się w końcu nauczyć pływać i móc poczuć grunt pod nogami :lol: Ktoś coś wie? Bo jeśli nie to będę zmuszona objechać całe wybrzeże i sprawdzać po kolei każde miejsce :P
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.05.2019 19:56

linka.91 napisał(a): będę zmuszona objechać całe wybrzeże i sprawdzać po kolei każde miejsce :P

Niekoniecznie. :wink:
Przejrzyj sobie plaże online i w opisach zwróć uwagę na tzw. point of swim - czyli z grubsza odległość od brzegu, gdzie tracisz grunt po nogami:
http://www.beachrex.com/en/croatia
Choć objazd wybrzeża nie jest wcale złym pomysłem - mogłabyś poznać ładniejsze miejsca niż Ražanj i Sevid. :oczko_usmiech:
linka.91
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 20:21

A jakieś miejscowości polecasz? :) Razanj mi się bardzo spodobał. Jestem po prostu zakochana w Chorwacji :)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.05.2019 20:26

linka.91 napisał(a):A jakieś miejscowości polecasz? :) Razanj mi się bardzo spodobał. Jestem po prostu zakochana w Chorwacji :)

Ražanj jest małym wycinkiem Chorwacji, w której nawet samo wybrzeże jest ogromnie zróżnicowane.

Nie polecam miejscowości, bo nie mam pojęcia, jakie są Twoje oczekiwania, poza plażą oczywiście, którą znajdziesz sobie przez beachrex i relacje na cropli. Gdybym miała się kierować własnymi upodobaniami, skierowałabym Cię na jakieś zadoopie bez cywilizacji. :mrgreen: :wink: Poza tym chyba masz już rezerwację?...
linka.91
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.05.2019 20:47

Tak, mam rezerwację w Razanj i dlatego szukam czegoś fajnego w okolicy, żeby ewentualnie podjechać :D

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019