Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafting na Cetinie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michaga
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 13.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaga » 08.08.2013 11:01

e4r5t napisał(a):Witam, jest szansa że jak pójdę z dziewczyną i dołączymy się do jakieś grupy i popłyniemy? Czy wymogiem jest posiadanie swojej drużyny?;/ Co do fotografa bierze 100kun od osoby czy całej grupy?

Nie musicie miec swojej grupy- dorzuca Was do innejgrupy.
100 kun za plyte ze zdjeciami kupujesz na wlasnosc. Mozna grupa wziac, a potem probowac, kombinowac, zeby sobie przesylac, ale ja bym tego nie robila, bo na plycie jest masa zdjec i zaplacisz, to masz swoje :)
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 10.08.2013 09:57

czyli rozumiem, że fotograf zawsze robi zdjęcia tak, a później decyduję się czy chcę płytkę czy jej nie chcę? Mam jeszcze jedno pytanko, bo wyjazd mam 16, ale jeszcze dokładnie nie wiem gdzie jedziemy docelowo jest murter, ale jak tam nie będzie noclegów to ruszmy dalej tak do okolic splitu może Brela, ale nie wydaje mi się, bo tam dość drogo i ogranicza nasz budżet, wiec mniej więcej w tyj rejonach gdzie najlepiej udać się na rafting?:)
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 10.08.2013 12:48

Witam.
A ja płynąłem z tą firmą http://www.vir-rafting.com/. Co prawda było to już dwa lata temu, ale polecam. ZA 100 kun płyta ze zdjęciami, ale bez zabezpieczeń(można kopiować) :wink: . Dwa poczęstunki( przed i po) łącznie z trunkami, przyjaźni skiperzy itp itd.
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 14.06.2016 11:04

Zastanawiam się skąd biorą się tak wielkie różnice w oferowanych cenach w organizacji spływu.
Może to kwestia trasy, długości i czasu spływu?
A może usługi dodatkowe: transport busem, poczęstunek, itp?

Kilka przykładów z otrzymanych propozycji na sezon 2016:
- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - 230 kn dorosły, 150 kn dzieci (od tych cen dają 10% rabatu)
- http://www.croatiarafting.com - 200 kn (bez znaczenia czy dorosły czy dziecko) (od tej ceny dają 10% rabatu)
- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - 150 kn dorosły, 100 kn dzieci (dodatkowo płyta ze zdjęciami gratis)

Dodam, że jesteśmy grupą 11 osób, w tym 7 dorosłych i 4 nastolatków.
jakrena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 21.07.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrena » 24.07.2016 20:17

podbijam pyttanko ktos byl ostatnio moze polecic ktoras z firm i cos napisac?
marcin_kutno
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_kutno » 29.08.2017 23:20

Jestesmy w Makarskiej, przyjechaliśmy własnym transportem, jest nas 2 dorosłych i dziecko 5,5 roku.
Mozecie doradzić czy można wykupić na miejscu w Omisiu i ewentualne w jakiej cenie może być dla naszej trójki
czarekpl
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarekpl » 31.08.2017 23:07

polecam Adriatourist, dobrzy skiperzy i zawsze możliwość wykupienia płytki ze zdjęciami,
bez problemu znajdziesz w google
możesz rezerwować telefonicznie
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 23.08.2018 09:23

podbijam, jestem w Podacy wiec nie pojadę do Omis szukać na miejscu. Którą z firm polecicie dlanwiększej grupy?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.08.2018 10:17

Ja płynąłem z Dalmatia Travel.
https://www.google.pl/maps/@43.445556,1 ... 312!8i6656
Przy ośmiu osobach cena (za sztukę) wynosiła 130 HRK (normalnie 150 HRK).
Zaliczka w wysokości 200 HRK, reszta w dniu rafitingu.

Plus płyta ze zdjęciami na koniec raftingu w cenie 100 HRK (nie obowiązkowa oczywiście).

Nie mam żadnych negatywnych uwag.
karoljasinski
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.06.2019
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoljasinski » 27.06.2019 10:21

Witam. W tym sezonie planujemy ze znajomymi (9 osób) skorzystać z tej atrakcji. Czy jest jakaś osoba rozeznana w cenniku na ten sezon i gdzie najlepiej taką atrakcję wykupić?
Kolega wyżej rok temu pisał, że korzystał z Dalmatia Travel i płacił po 130 HRK za osobę w tym, że obecnie u nich na stronie widnieje cena za osobę 35 euro więc to już jest cena około dwukrotnie większa.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2019 11:06

karoljasinski napisał(a):Witam. W tym sezonie planujemy ze znajomymi (9 osób) skorzystać z tej atrakcji. Czy jest jakaś osoba rozeznana w cenniku na ten sezon i gdzie najlepiej taką atrakcję wykupić?

https://dalmatia-outdoor.com/day-tours- ... gJMJ_D_BwE
A gdzie najlepiej kupić?
Nad Cetiną: https://www.google.com/maps/@43.4455073 ... 312!8i6656
Spacerując starymi uliczkami miasta też można napotkać naganiaczy.

karoljasinski napisał(a):Kolega wyżej rok temu pisał, że korzystał z Dalmatia Travel i płacił po 130 HRK za osobę w tym, że obecnie u nich na stronie widnieje cena za osobę 35 euro więc to już jest cena około dwukrotnie większa.

Bo ceny oficjalne są cenami oficjalnymi.
Na miejscu, przy większej ilości osób jest możliwość negocjacji cen.
Ja utargowałem na 130 HRK za osobę.

Na ponton wchodzi 8 osób, więc jedna będzie się musiała "zaokrętować" na innej.

Oczywiście rezerwacji dokonujesz z wyprzedzeniem, czyli np. chcesz płynąć we wtorek, w poniedziałek musisz ją zrobić.
Płacisz zaliczkę, a resztę w dniu rafftingu u organizatora.

Dobrze jest wziąć na ponton jakąś kasę, bo po spływie jest możliwość kupienia płytki ze zdjęciami.
Koszt chyba coś koło 100 HRK o ile pamiętam.
Fajna pamiątka.
karoljasinski
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 06.06.2019
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoljasinski » 27.06.2019 11:23

A czy jest możliwość aby w cenie wziąć 2 pontony np. jeden dla 5 osób a drugi dla 4 osób? Bo bez sensu jak jedziemy grupką, a potem okazuje się jedna osoba płynie z nieznajomymi ludźmi...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2019 11:36

Możecie się podzielić, ale i tak ponton będzie dopakowany do 8 osób.
Więc z tymi czterema od Was pojadą cztery obce.
Nie ma możliwości, żeby płynęły tylko 4 osoby (plus sternik oczywiście).

Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa (ponton musi być równomiernie obciążony), a po drugie ze względów finansowych.
Cztery osoby mniej to 500-600 HRK mniej. :wink:
anbo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.01.2011
Pływanie po Cetinie e Omisiu

Nieprzeczytany postnapisał(a) anbo » 14.09.2020 19:30

Witam wszystkich! Jestem w Trogirze, jutro zamierzamy wybrać się do Omisia, żeby popłynąć w górę Cetiny. Jest mas czworo i duży pies. Czy można tam wynająć małą łódkę z silnikiem elektrycznym, lub ewentualnie ze sternikiem? Znalazłam tylko kajaki. Pies nie wsządze
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rafting na Cetinie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone