Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafting na Cetinie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 05.06.2013 21:45

pasażer napisał(a):
kaja45 napisał(a):Ja płaciłem za rafting niecałe 200 kun, ale lepiej podjechać do miejsca startowego Radmanove Milnice i tam załatwić spływ jest dużo taniej (w sezonie jest tam kilka firm raftingowych).

Radmanove Mlinice to punkt końcowy spływu.
Obrazek

Tak zgadza się, mój błąd :D stamtąd wiozą rafterów do punktu startowego busami
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 06.06.2013 01:48

kaja45 napisał(a):...

Jacku widziałam, że spływałeś również Zrmanją i w związku z tym miałabym kilka pytań.
Jak wyglądało to od strony organizacyjnej?
Generalnie chodzi mi to jak? gdzie? i za ile (mniej/więcej)? :mrgreen:
Będę dozgonnie dźwięczna za pomoc
Pozdrówki
Anai
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 09.06.2013 18:30

Anai napisał(a):
kaja45 napisał(a):...

Jacku widziałam, że spływałeś również Zrmanją i w związku z tym miałabym kilka pytań.
Jak wyglądało to od strony organizacyjnej?
Generalnie chodzi mi to jak? gdzie? i za ile (mniej/więcej)? :mrgreen:
Będę dozgonnie dźwięczna za pomoc
Pozdrówki
Anai



Jeżeli o mnie chodzi, w zeszłym roku zamówiłem rafting telefonicznie dzwoniąc do biura Raftrek http://www.raftrek.hr/summer w cenie coś koło 25 euro, ale z tego co widziałem na miejscu w Kastel Zegarski można załatwić taniej (zaraz przed spływem) najlepiej być koło 8:00. W tym roku zamierzam popłynąć jeszcze raz tym razem prywatnie swoim kajakiem, może zaliczę również dopływ Zrmanji rzekę Krupa. Moja przygoda na tej rzece opisana tutaj http://www.jacekantonik.pl/rafting-kajakowy-po-rzece-zrmanja-chorwacja-2012
michaga
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 13.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaga » 09.07.2013 16:45

Dzis zaliczylismy Rafting :D bylo super, koszt? 120 Kn od osoby, wyjazd z OMiš busami na miejsce.
Potwierdzam, rewelacja!!
Rezerwowalismy w niedziele, a dzis rano tj. Wtorek pojechalismy.
Mielismy z soba 3 letniego syna, ktory troche sie nudzil, a pod koniec usnal ;)
Zonie najbardziej podobal sie jednak skok ze skal do wody, jednak pozniej miala problemy z powrotem z ponton ;) tak ją znosilo :wink:
jarekm84
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekm84 » 13.07.2013 17:11

Witam,
szukam informacji na forum odnosnie Kanioningu na Cetinie. Czy ktos moze podeslac sprawdzonego linka do agencji organizujacej, na necie jest tego troche ale chodzi mi czy ktos przetestowal organizatora. Bede wdzieczny za pomoc odnosnie ceny za osobe i czy trzeba zamawiac z wyprzedzeniem czy wystarczy na miejscu.
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 15.07.2013 22:46

kaja45 napisał(a):Ja płaciłem za rafting niecałe 200 kun, ale lepiej podjechać do miejsca startowego Radmanove Milnice i tam załatwić spływ jest dużo taniej (w sezonie jest tam kilka firm raftingowych).



Widziałam na mapie,że Radmanove Milnice to jest jakaś restauracja, przed którą znajduje się parking. Mam pytanie odnośnie tych firm raftingowych tam na miejscu- gdzie dokładnie są te biura? Tam w pobliżu restauracji czy należy szukać ich gdzieś dalej/ wcześniej po drodze? Z góry dzięki za wskazówki!! :)
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 15.07.2013 22:48

michaga napisał(a):Dzis zaliczylismy Rafting :D bylo super, koszt? 120 Kn od osoby, wyjazd z OMiš busami na miejsce.
Potwierdzam, rewelacja!!
Rezerwowalismy w niedziele, a dzis rano tj. Wtorek pojechalismy.
Mielismy z soba 3 letniego syna, ktory troche sie nudzil, a pod koniec usnal ;)
Zonie najbardziej podobal sie jednak skok ze skal do wody, jednak pozniej miala problemy z powrotem z ponton ;) tak ją znosilo :wink:


To dużo taniej niż poprzedni mówcy w tym wątku, którzy płacili ok 200 kn. Z której firmy rezerwowaliście rafting :D ? W Omisu czy też w jakiejś na miejscu?
michaga
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 13.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaga » 16.07.2013 18:39

Mariii napisał(a):
michaga napisał(a):Dzis zaliczylismy Rafting :D bylo super, koszt? 120 Kn od osoby, wyjazd z OMiš busami na miejsce.
Potwierdzam, rewelacja!!
Rezerwowalismy w niedziele, a dzis rano tj. Wtorek pojechalismy.
Mielismy z soba 3 letniego syna, ktory troche sie nudzil, a pod koniec usnal ;)
Zonie najbardziej podobal sie jednak skok ze skal do wody, jednak pozniej miala problemy z powrotem z ponton ;) tak ją znosilo :wink:


To dużo taniej niż poprzedni mówcy w tym wątku, którzy płacili ok 200 kn. Z której firmy rezerwowaliście rafting :D ? W Omisu czy też w jakiejś na miejscu?

W omiš niedaleko stacji benzynowej.
Z tylu chyba dworzec jest-tak mi sie kojarzy.
Ale cena moze taka bo bralismy od razu 4 dorosle i 1 dziecko, ale dziecko na, za free policzyli
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 16.07.2013 21:10

Mariii napisał(a):
michaga napisał(a):Dzis zaliczylismy Rafting :D bylo super, koszt? 120 Kn od osoby, wyjazd z OMiš busami na miejsce.
Potwierdzam, rewelacja!!
Rezerwowalismy w niedziele, a dzis rano tj. Wtorek pojechalismy.
Mielismy z soba 3 letniego syna, ktory troche sie nudzil, a pod koniec usnal ;)
Zonie najbardziej podobal sie jednak skok ze skal do wody, jednak pozniej miala problemy z powrotem z ponton ;) tak ją znosilo :wink:


To dużo taniej niż poprzedni mówcy w tym wątku, którzy płacili ok 200 kn. Z której firmy rezerwowaliście rafting :D ? W Omisu czy też w jakiejś na miejscu?

Płyniesz za tyle ile wynegocjujesz :-) Cena wyjściowa to 200kn za dorosłego. My płynęliśmy z tej agencji:
http://www.raft.hr/Html/Polish/cetina.htm
My płaciliśmy bodajże 600kn za 4 dorosłych i dziecko 11-letnie.
Mariii
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 30.03.2010
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariii » 16.07.2013 23:02

viltob08, michaga - dziękuję Wam za tak szybkie odpowiedzi :)
Bodek_ZG
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek_ZG » 17.07.2013 12:08

Na stronie piszą, że dzieci od 7 lat, czy może pływał ktoś z dzieckiem 4 letnim i czy z takim dzieciakiem można pływać?
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 17.07.2013 12:25

Bodek_ZG napisał(a):Na stronie piszą, że dzieci od 7 lat, czy może pływał ktoś z dzieckiem 4 letnim i czy z takim dzieciakiem można pływać?

Nasz miał 11 lat i może sam rafting, jak to niektórzy oceniają, nie był jakiś ekstremalny, ale podczas spływu w pewnej chwili padła komenda: "bomba" i ponton dosłownie złożył się na pół, zalewając wszystkich wodą. Nie było to oczywiście niebezpieczne, ale ciśnienie dzieciakowi podniosło ;-)

Obrazek


Obrazek
według mnie, na pewno dziecko powinno nie bać się wody i jednak trochę pływać ;-)
michaga
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 13.06.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaga » 17.07.2013 22:50

Bodek_ZG napisał(a):Na stronie piszą, że dzieci od 7 lat, czy może pływał ktoś z dzieckiem 4 letnim i czy z takim dzieciakiem można pływać?

My plynelismy z trzylatkiem. Zona nie wioslowala tylko dziecka pilnowala.
guzu
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 25.03.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) guzu » 19.07.2013 13:57

Czyli pod względem atrakcyjności i trudności na

1. miejscu Una: 27 euro - 37 euro - 43 euro w zależności od trasy
http://www.una-kiro-rafting.com/index.p ... ting-etape
2. miejscu Zrmanja: 38 euro
http://www.raftrek.hr/trip/57/Zrmanja-River-Rafting
3. miejscu Cetina: 200 kun
http://www.raft.hr/Html/Polish/cetina.htm
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 07.08.2013 22:59

Witam, jest szansa że jak pójdę z dziewczyną i dołączymy się do jakieś grupy i popłyniemy? Czy wymogiem jest posiadanie swojej drużyny?;/ Co do fotografa bierze 100kun od osoby czy całej grupy?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rafting na Cetinie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone