Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafting na Cetinie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 18.07.2011 09:14

Ja też polecam!
To moje wspomnienie z zeszłorocznego raftingu:
Part 1:

Part 2:
flejm
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) flejm » 18.07.2011 09:40

Mate (instruktor) opowiadał właśnie o odcinkach, o których wspomina uzytkownik Fatamorgana, taki prawdziwy rafting to musi podnosić tętno. A ja wyobraziłem sobie wizualizacje, jak swoja żonę puszczam takim odcinkiem kajakiem, hehheheheh, jak bedzie mnie denerwować na przyszłorocznym urlopie, to włoże ją w taki kajaczek i "GET THE CAMERA!!!!" :lol:
Tedeus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tedeus » 18.07.2011 12:53

Z tym rafem w Austrii to narobiłeś apetytu , wymiata przekonywującą , pełne rwanie beretu , trochę daleko ale zajawkę można złapać.
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 18.07.2011 18:24

Czyli dobrze rozumiem, że jak się pojawię nad Cetiną o 9:00 rano, to da się nagrać na rafting tego samego dnia i nie trzeba rezerwować?

Do jakiej miejscowości dojechać?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.07.2011 18:59

DarCro napisał(a):Czyli dobrze rozumiem, że jak się pojawię nad Cetiną o 9:00 rano, to da się nagrać na rafting tego samego dnia i nie trzeba rezerwować?

Do jakiej miejscowości dojechać?


Raczej trzeba rezerwować, i to często z więcej niż 1-dniowym wyprzedzeniem.
flejm
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) flejm » 18.07.2011 23:07

Nam załatwiała, tzn rezerwowała córka właściciela apartamentu, ale trzeba rezerwować, bynajmniej w naszej opcji trzeba było przynajmniej 1 dzień wcześniej. Tak jak pisałem zabierano nas w Omisie z ich "bazy" i już autem z pontonami jechaliśmy na "start". W ogóle to polecam jeszcze
Obrazek
Obrazek

Ania (moja żona ;) ) tak, jak opisywałem wyżej straszna panikara i pewno wolałaby machać mi z brzegu, w końcu jednak dała się namówić. Oczywiście od początku mówiła Pani, której płaciliśmy, że ona chyba umrze ze strachu i pytała czy bezpieczne ;) Czasami dodatkową atrakcją jest takie sterowanie przez prowadzącego w naszym przypadku skuter żeby przy którymś zakręcie prawdopodobnym stało się spadnięcie do wody np (tak jak w przypadku bananów). Jak już ruszyliśmy (hehehhe) to Ania tak kurczowo zacisnęła dłonie na uchwytach, że prędzej by je wyrwała niż miałaby puścić i wpaść do wody. Znajomi się śmieją, że na urlopie wyjątkowo mocno sprawdzałem wytrzymałość na sytuacje stresowe mojej żony, teraz przynajmniej nie tak łatwo wyprowadzić ją z równowagi i umiejętniej radzi sobie ze stresem ;)
DarCro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1196
Dołączył(a): 12.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarCro » 13.08.2011 23:14

Rafting po Cetinie był super!
380 kuna za 2 dorosłych i dzieci, rezerwowane z 1-dniowym wyprzedzeniem.

Moje najlepsze wspomnienie z Chorwacji.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 17.08.2011 23:32

Kowal fajnie że podałeś ten namiar w Austrii , pewnie skorzystam kiedyś bo wygląda na to co lubie :D

a co do Bałkanów to polecam niezmiennie rafting na UNIE w Bośni
który tu opisałem
forum/viewtopic.php?t=26656&postdays=0&postorder=asc&start=15
pod względem że tak powiem sportowym zdecydowanie ciekawiej niż na Cetinie, a już spływ na pewnym odcinku na tyłku wymiata :D

Zresztą kayoningu ( czyli spływ na tyłku ) o ile pamiętam Kowal też próbował na Tarze w Czarnogórze i był baaardzo podekscytowany :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.06.2012 14:48

ARTI
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 07.10.2007
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTI » 03.06.2013 10:39

Witam jaka będzie cena w lipcu i czy trzeba rezerwować termin spływu wcześniej czy transport jest z

Omisia pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 03.06.2013 14:18

Jaka będzie cena to wiedzą ci co imprezę organizują...
Najprawdopodobniej. :roll:

Napisz sobie do nich, to Ci powiedzą.
Bez problemu po wpisaniu w Google "rafting on Cetina" masz link do strony firmy, która tam rafting prowadzi.
http://www.raft.hr/Html/Polish/cetina.htm
Jak widzisz nawet po polsku jest... :)

Także zachęcam do tej minimalnej odrobiny wysiłku a nie że znowu wszystko trzeba podać na tacy. :|
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 03.06.2013 16:01

ARTI napisał(a):Witam jaka będzie cena w lipcu i czy trzeba rezerwować termin spływu wcześniej czy transport jest z

Omisia pozdrawiam


W zeszłym roku koszt wyjściowy to 220kn, ale po małych negocjacjach, 3 osoby dorosłe + dziecko 10 lat stanęło na kwocie 600kn. Warto pogadać o cenie.Zadzwoniliśmy do nich 3 dni wcześniej i wszystko umówiliśmy przez telefon, a oni wysłali dzień wcześniej SMS-a potwierdzającego godzinę i takie tam. Samochody stały pod agencją w Omisu na bezpłatnym parkingu i wwozili nas na górę busami. Ta agencja nie ma w ofercie częstowania rakiją i winkiem :wink: , ale za to płyną najdłużej. Jeszcze kwestia zdjęć. Należy ustalić z fotografem czy chcecie zdjęcia ( koszt 100kn ). U nas płynęło 5 pontonów i na płytce znalazło się coś koło 400 zdjęć naszej ekipy. Przynajmniej nie ma strachu o własny ( często nieprzygotowany ) aparat.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.06.2013 19:47

Przez pięć lat podrożało o 90kn.
Pod agencją Nestos czyli przy ul. Josipa Pupacica są parkomaty > http://goo.gl/maps/wWC2D Gratis zawsze było parkowanie za tunelem > http://goo.gl/maps/7zwdQ lecz od rana miejsca zajęte, dodatkowo strasznie się kurzyło, więc od razu auto na strzeżony parking > http://goo.gl/maps/bnELE

W naszych pontonach były plastikowe wodoszczelne pojemniki. Chowaliśmy tam aparat i kamerę. Bezpiecznie wszytko dopłynęło.

Kilka przydatnych informacji jak się przygotować do spływu :arrow: rafting-na-cetinie-t17603.html
Więcej fotek z Cetiny na http://www.pontonami.pl (galeria > Rzeki w Europie)
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: Rafting on Cetina

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 05.06.2013 19:09

Ja płaciłem za rafting niecałe 200 kun, ale lepiej podjechać do miejsca startowego Radmanove Milnice i tam załatwić spływ jest dużo taniej (w sezonie jest tam kilka firm raftingowych).
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.06.2013 19:33

kaja45 napisał(a):Ja płaciłem za rafting niecałe 200 kun, ale lepiej podjechać do miejsca startowego Radmanove Milnice i tam załatwić spływ jest dużo taniej (w sezonie jest tam kilka firm raftingowych).

Radmanove Mlinice to punkt końcowy spływu.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rafting na Cetinie - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone