Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rab 2015 - trzeci raz w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Damian78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 10.02.2019 23:25

Rab żegna nas pięknym zachodem słońca.
26.JPG

DSC_0026-HDR(3)_Default-1.JPG

DSC_0029-HDR(3)_Default-1.JPG

DSC_0044-HDR(3)_Default-1.JPG

Hmm, to chyba było by na tyle w kwestii rabskiej :lol:
Dziękuję za uwagę :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.02.2019 23:28

Hvala za zakończenie relacji. :lol: :papa:
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.02.2019 22:12

Piękne zdjęcia :D Zakończenie relacji mocnym akcentem .

Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.02.2019 15:40

Walnąłem relację na jeden raz. Genialne zdjęcia i świetna zachęta do zwiedzenia Rabu.
My byliśmy jedynie na wycieczce z Pagu i zwiedziliśmy jedynie samo miasto Rab.
Ale już się w nim zakochaliśmy. Ma taki....grecki styl ?
Komrcar jedynie wzmógł pozytywne doznania z miejscowości.
Jak widzę te fajne plaże (szkoda, że większość ciężko dostępnych po długim marszu) to utwierdzam się w przekonaniu, że muszę tam zabawić na pełne wakacje.
Raphael
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 16.02.2019 22:10

Świetna, inspirująca relacja. W dużej mierze dzięki zdjęciom "oprowadzającym" czytelnika po okolicy.
Damian78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 18.02.2019 13:27

Dzięki.
Fajnie, że się podobało. Nie jest to kompendium o Rabie, bo w wiele miejsc nie dotarłem, ale jakaś namiastka togo co można tam zobaczyć i czego się spodziewać.
mutrus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutrus » 08.03.2019 15:35

Jako, ze wybieram sie w tym roku na Rab przeczytalem relacje z wielka ciekawoscia. Fotki rewelacja! Az lza sie w oku kreci jezeli pomysle ze sprzedalem niedawno mojego "dziadka" Nikon D80 z calym osprzetem :cry:

Mam jeszcze male pytanko...
Byliscie moze na plazy Cifnata? Bo slyszalem, ze cudowna plaza to jest?
Damian78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 15.03.2019 18:11

A w której części Rabu to jest bo pierwsze słyszę taką nazwę, chyba że chodzi o Ciganke. OK, doczytałem, że to rejon Kampor, a tam to głównie Sucha Punta i kilka okolicznych zatoczek jest łatwo dostępna, sam półwysep jest spory i nie można tam jeździć samochodem, więc dostać się na nogach tam może być trudno, ewentualnie rower bo sporo rowerzystów tam widziałem, są fajne szutrowe drogi i jeździ się w cieniu bo to zalesiony teren.
Ostatnio edytowano 15.03.2019 18:23 przez Damian78, łącznie edytowano 1 raz
Rafi70
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 15.03.2019 19:23

Damian78 napisał(a):A w której części Rabu to jest bo pierwsze słyszę taką nazwę, chyba że chodzi o Ciganke. OK, doczytałem, że to rejon Kampor, a tam to głównie Sucha Punta i kilka okolicznych zatoczek jest łatwo dostępna, sam półwysep jest spory i nie można tam jeździć samochodem, więc dostać się na nogach tam może być trudno, ewentualnie rower bo sporo rowerzystów tam widziałem, są fajne szutrowe drogi i jeździ się w cieniu bo to zalesiony teren.

Byłem na Rabie w 2015 , mieszkałem w Gożince w "dzielnicy" Kampor , objechałem tam wszystkie okolice i swobodnie można się tam poruszać autem . Zatoczki na Kamporze są bardzo malownicze w większości piaszczyste plaże , dno bardzo łagodne ..ogólnie wspaniałe miejsce ...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Rab 2015 - trzeci raz w Chorwacji - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022