Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rab 2015 - trzeci raz w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 11.02.2019 00:25

Rab żegna nas pięknym zachodem słońca.
26.JPG

DSC_0026-HDR(3)_Default-1.JPG

DSC_0029-HDR(3)_Default-1.JPG

DSC_0044-HDR(3)_Default-1.JPG


Hmm, to chyba było by na tyle w kwestii rabskiej :lol:
Dziękuję za uwagę :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.02.2019 00:28

Hvala za zakończenie relacji. :lol: :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18313
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.02.2019 23:12

Piękne zdjęcia :D Zakończenie relacji mocnym akcentem .


Dziękuję i pozdrawiam
Piotr
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.02.2019 16:40

Walnąłem relację na jeden raz. Genialne zdjęcia i świetna zachęta do zwiedzenia Rabu.
My byliśmy jedynie na wycieczce z Pagu i zwiedziliśmy jedynie samo miasto Rab.
Ale już się w nim zakochaliśmy. Ma taki....grecki styl ?
Komrcar jedynie wzmógł pozytywne doznania z miejscowości.
Jak widzę te fajne plaże (szkoda, że większość ciężko dostępnych po długim marszu) to utwierdzam się w przekonaniu, że muszę tam zabawić na pełne wakacje.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 16.02.2019 23:10

Świetna, inspirująca relacja. W dużej mierze dzięki zdjęciom "oprowadzającym" czytelnika po okolicy.
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 18.02.2019 14:27

Dzięki.
Fajnie, że się podobało. Nie jest to kompendium o Rabie, bo w wiele miejsc nie dotarłem, ale jakaś namiastka togo co można tam zobaczyć i czego się spodziewać.
mutrus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutrus » 08.03.2019 16:35

Jako, ze wybieram sie w tym roku na Rab przeczytalem relacje z wielka ciekawoscia. Fotki rewelacja! Az lza sie w oku kreci jezeli pomysle ze sprzedalem niedawno mojego "dziadka" Nikon D80 z calym osprzetem :cry:

Mam jeszcze male pytanko...
Byliscie moze na plazy Cifnata? Bo slyszalem, ze cudowna plaza to jest?
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 15.03.2019 19:11

A w której części Rabu to jest bo pierwsze słyszę taką nazwę, chyba że chodzi o Ciganke. OK, doczytałem, że to rejon Kampor, a tam to głównie Sucha Punta i kilka okolicznych zatoczek jest łatwo dostępna, sam półwysep jest spory i nie można tam jeździć samochodem, więc dostać się na nogach tam może być trudno, ewentualnie rower bo sporo rowerzystów tam widziałem, są fajne szutrowe drogi i jeździ się w cieniu bo to zalesiony teren.
Ostatnio edytowano 15.03.2019 19:23 przez Damian78, łącznie edytowano 1 raz
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 15.03.2019 20:23

Damian78 napisał(a):A w której części Rabu to jest bo pierwsze słyszę taką nazwę, chyba że chodzi o Ciganke. OK, doczytałem, że to rejon Kampor, a tam to głównie Sucha Punta i kilka okolicznych zatoczek jest łatwo dostępna, sam półwysep jest spory i nie można tam jeździć samochodem, więc dostać się na nogach tam może być trudno, ewentualnie rower bo sporo rowerzystów tam widziałem, są fajne szutrowe drogi i jeździ się w cieniu bo to zalesiony teren.

Byłem na Rabie w 2015 , mieszkałem w Gożince w "dzielnicy" Kampor , objechałem tam wszystkie okolice i swobodnie można się tam poruszać autem . Zatoczki na Kamporze są bardzo malownicze w większości piaszczyste plaże , dno bardzo łagodne ..ogólnie wspaniałe miejsce ...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rab 2015 - trzeci raz w Chorwacji - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone