Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pytanie o wyspe Brać , miejscowosć Povlja

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alechandro
Cromaniak
Re: Pyatnie o wyspe Brać , miejscowosć Povlja

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 12.08.2019 15:43

Zależy dla kogo piękna ta plaża. Dla rodzica z dzieckiem zapewne nie choć i na mnie szału nie robi ;)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.08.2019 15:58

alechandro napisał(a):Zależy dla kogo piękna ta plaża. Dla rodzica z dzieckiem zapewne nie choć i na mnie szału nie robi ;)

Każdy ma inne preferencje ;) A to druga sumartinska plaża, tym razem zdjęcie z netu:

Obrazek

Myślę, że spodobałaby się również rodzicowi z dzieckiem ;)

Povlja ma swoje niezaprzeczalne zalety. Mnie się tam bardzo podobało. Z całą pewnością nie można jednak powiedzieć, że Sumartin nie ma pięknych plaż 8)
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 12.08.2019 16:16

Problem w tym że te plaże w sezonie są mocno zatłoczone a staram się takich unikać o ile to możliwe. Urok miejscowości nie zależy od samych plaż bo w mojej opinii Sumartin nie ma uroku. Ale to naturalnie kwestia gustu, przez co każdy ma swoje miejsce w którym czuje się dobrze. Bardzo podoba mi się Puciścia mimo że tamtejsze plaże nie powalają.
mchrob
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 12.08.2019 16:23

Na plus dla Povlji - ma na pewno ładniejsze punkty widokowe ;)

IMG_8851.jpg

Povlia

IMG_8820.jpg

Sumartin

Ale plaża w Sumartinie jest cudowna:

IMG_20190812_133539.jpg

IMG_20190812_132104.jpg

Na drugiej niestety postawili gumiaka i już nie jest tak fajnie jak na zdjęciu z netu - ale dla dzieciaków atrakcja.

No i Sumartin ma najpiękniej położone boisko na świecie ;)

IMG_20190810_145708.jpg
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.08.2019 18:36

Mnie Sumartin i jego 2 zatoczki na uboczu się podobały, mimo, że na jednej z nich te nieszczęsne gumowce królują od pewnego czasu. Podczas naszej wizyty znacznie sflaczały :D

Povlja mnie też nie powaliła.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Pytanie o wyspe Brać , miejscowosć Povlja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019