Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.07.2019 09:05

Przyznam, że nie lubię live`ów bo się ciągną, a nie lubię oglądać nic na żywo bo mam co robić.
Vlogi mi pasowały bo trwają 10 minut i zawierają informacje w pigułce.
Zanim mnie zmusicie do obejrzenia ponad godzinnego live`a to mam pytania.
1. Czy zostajecie w Chorwacji czy są jednak chwile zawahania ?
2. Jeżeli zostajecie to czy nadal u Davora będzie wynajem ?
3. Co po rocznym pobycie tymczasowym ? Jakie są wymagane formalności ?
4. Kiedy kolejne vlogi ?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 31.07.2019 11:56

kaeres napisał(a):1. Czy zostajecie w Chorwacji czy są jednak chwile zawahania ?

Zdecydowanie zostajemy.
kaeres napisał(a):2. Jeżeli zostajecie to czy nadal u Davora będzie wynajem ?

Tak.
kaeres napisał(a):3. Co po rocznym pobycie tymczasowym ? Jakie są wymagane formalności ?

Takie same.
kaeres napisał(a):4. Kiedy kolejne vlogi ?

Może dzisiaj.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 31.07.2019 14:32

Kto chodzi na plażę nudystów?

miniatirka 23.jpg
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.07.2019 15:25

No nareszcie :)
Dotrzymujesz słowa.

Wiem co z dzieciakami ale tak serio zapytam bo również mam dwójkę 14 i 8 lat.
Zabiliby mnie jakbym im kazał wyjechać z PL od kolegów i koleżanek. Pomimo tego, że mają swoje drugie życie w sieci.
Nawet za szkołę by mnie ukrzyżowali :)

Jak to przedyskutowałeś z nimi ?
I czy istnieje możliwość, że bierzesz pod uwagę zdanie gówniaków jeżeli zaczną biadolić o powrocie do PL ?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 01.08.2019 21:19

kaeres napisał(a):Jak to przedyskutowałeś z nimi ?
I czy istnieje możliwość, że bierzesz pod uwagę zdanie gówniaków jeżeli zaczną biadolić o powrocie do PL ?


Nie chcę pisać, że gówniaki nie miały nic do gadania. Ta przeprowadzka przedstawiona im była jako przygoda życia, wyjazd w to lepsze miejsce, tam jedziemy mieszkać gdzie inni mogą tylko podczas urlopu posiedzieć. To nie przeprowadzka do UK czy DE w celach zarobkowych gdzie mieszka się poza miastem i jeździ do roboty. Z tarasu widać zatokę paszką, w wodzie mogą siedzieć całymi dniami i jest ciepło.

Przed chwilą pytałem córek czy wolałby Twardorzeczkę czy Boszanę. Olka mówi: 2 pkt dla Twardorzeczki bo internet dobry i 5 pkt dla Boszany bo tu jest ciepło, ładnie i można się kąpać ile chce. Laura nie wie :-)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 01.08.2019 23:04

namo napisał(a):Przed chwilą pytałem córek czy wolałby Twardorzeczkę czy Boszanę. Olka mówi: 2 pkt dla Twardorzeczki bo internet dobry i 5 pkt dla Boszany bo tu jest ciepło, ładnie i można się kąpać ile chce. Laura nie wie :-)


Mogę spytać ile Olka ma lat ? Tak z ciekawości, bo czytałam kiedyś, że też coś zaczyna działać w necie. Mój starszy ma 9 i nie umie sobie włączyć youtuba :wink: Wiem, że w tych czasach internety to normalność i może mój młody jest w tym temacie troszkę "upośledzony", ale jak widzę ile dzieci przychodzi codziennie do mojej pracy z problemem uzależnienia, to olewam jego nieumiejętność posługiwania się komputerem 8) Jeszcze będzie mieć czas.

Aaa i nie pomyśl że krytykuję, bo każdy ma swoje podwórko, ale ciekawi mnie, że dziecko ocenia miejsce na/do życia przez pryzmat zasiegu neta :hut:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 02.08.2019 00:13

wiolek_lp napisał(a):dziecko ocenia miejsce na/do życia przez pryzmat zasiegu neta


Wolę żeby tak było. Mi ojciec zawsze mówił, że na tym komputerze nic nie zarobię a dzisiaj realizuję swoje plany siedząc 2-3h dziennie nad klawiaturą. Może te internety pomogą im tak samo jak mi, bo nic innego nie umiem je nauczyć, nie wiem jak siedzieć na kasie w Biedronce ale stać mnie żeby kupić dwa gamingowe laptopy dla córek.

wiolek_lp napisał(a):Mogę spytać ile Olka ma lat ?


Dziewięć i już coś coś skrobie.



Może zrobi kiedyś animację 30 sek za którą klient zapłaci 5 000 euro jak mój klient ostatnio.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 02.08.2019 00:42

namo napisał(a):Może zrobi kiedyś animację 30 sek za którą klient zapłaci 5 000 euro jak mój klient ostatnio.


Wierzę, że tak będzie, wiem też jednak z doświadczenia z pracy jak cienka jest granica... Gdy kilkutatek chce skakać z 5 piętra bo rodzic zabrał mu telefon. I niestety są to coraz częstsze przypadki, sama widzę po młodszym 7 letnim, że gdybym mu pozwoliła to pół dnia przegrałby na xboksie czy tablecie w jakieś durne mecze.

W biedronce "siedziałam" na kasie ledwie 7 miesięcy, i jak nigdzie indziej nauczyłam się doceniać późniejsze "lepsze" prace, choć na dzień dzisiejszy wcale nie lepiej płatne :wink:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 03.08.2019 16:34

Sodoma i Gomora w nowym bikini

nowe bikini.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.08.2019 23:27

Namo, nie klikam w to :) Ale ja nie twój target jestem...
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 04.08.2019 20:23

bigredone napisał(a):ja nie twój target jestem...


zlot.png


Raczej nie :-D
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 15.08.2019 21:01

Lepsza jakość vloga dzięki DJI Osmo Packet

dji osmo pocket.jpg
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 26.08.2019 12:57

Nie samą Dalmacją człowiek żyje.

konie.jpg
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 28.08.2019 14:29

namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 12.09.2019 12:30

Rejs na piaszczystą plażę Sakarun z Zadaru

sakarun.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone