Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 25.02.2020 02:03

anakin napisał(a):Błędna informacja dotycząca płatności za prom kartą od strony lądu


Wracając do Chorwacji Fiatem Tipo 25.07.2019 nie dało się na lądzie kupić biletu na wyspę za pomocą karty, musiałem jechać do bankomatu. Kolega z kampera kilka tygodniu wcześniej był w stanie zapłacić kartą. Więc o co chodzi?

wikol napisał(a):żeś Pan krytykował to forum


Forum jest na serwerach Korei Północnej, że nie można go krytykować? Żebyś nie poczuł się wyróżniony, krytykowałem też Wykop.pl, Prezydenta Andrzeja Dudę, ŠKODA Korczyk Bielsko-Biała, Zaton Holiday Resort, matkę Kondzia, murzynów i budkę z hot-dogami w Sosnowcu.

anakin napisał(a):Jeżeli to ma być vlog-poradnik to nawet należy.


Nigdy nie miałem takich ambicji, żeby robić za przewodnika na vlogach, to nie dla mnie. To co filmuję to mój luźny obraz Chorwacji którego produkcja sprawia mi frajdę. Poprawnym pokazywaniem Chorwacji zajmę się później, w innym formacie jak sformalizuję swoją działalność w tym kraju.

kaeres napisał(a):Mikołaj ma faktycznie problemy z wymową chorwackich nazw


Nie tylko ja, w Chorwacji jest tyle dialektów, że mieszkaniec jednej wyspy może nie widzieć, że innemu mieszkańcowi innej wyspy chodzi o Zagreb :-) Często jest tak, że jak dzieci idą do szkoły to w pierwszych latach nie rozumieją wszystkiego co jest mówione na lekcjach, z nazwami własnymi włącznie.
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 25.02.2020 08:42

Może kolega Namo dla pokokazania prawdziwego oblicza pochwali się nagraniami ze swoich pato-stream'ów, podczas których nawalony, przy córkach bluzga i wyzywa, żonę od dziwek ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.02.2020 09:19

Niclaus, nie pora ani miejsce na takie durne wpisy.
Każdy kto ogląda vlogi z Chorwacji na pewno spojrzał na jego działalność streamera gierek.
Nie nam oceniać, tutaj przyglądamy się vlogom lub Q&A z Chorwacji w sprawie tematu z wątku czyli mieszkaniu tam.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 25.02.2020 11:27

Niclaus napisał(a):prawdziwego oblicza


A jakie oblicze pokazuje, czekoladowe? Każdy zainteresowany wie jaki jestem, większość wie jakie przeboje mam z żoną, że lubię grać w gry, pić i przy tym drzeć ryja, nawet przy dzieciach. Zapewniam cię, od tego słuchania bluzgów przestępcy z dzieci nie wyrosną, tak wyczytałem.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 25.02.2020 15:42

Niclaus napisał(a):Może kolega Namo dla pokokazania prawdziwego oblicza pochwali się nagraniami ze swoich pato-stream'ów, podczas których nawalony, przy córkach bluzga i wyzywa, żonę od dziwek ?

Żeś wyskoczył, jak Filip z konopi 8O
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 25.02.2020 19:43

elka21 napisał(a):
Niclaus napisał(a):Może kolega Namo dla pokokazania prawdziwego oblicza pochwali się nagraniami ze swoich pato-stream'ów, podczas których nawalony, przy córkach bluzga i wyzywa, żonę od dziwek ?



Żeś wyskoczył, jak Filip z konopi 8O


Dokładnie,wycieczki osobiste uważam za niepotrzebne...Kto chce, ten czyta ,kto chce, ten ogląda...Nikt nie jest zmuszony do czytania relacji,ewentualnie ogladania blogu...
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 25.02.2020 20:10

To nie są żadne wycieczki osobiste.
Ktoś się wyżej dziwił, że Namo przekręca chorwackie nazwy. Dlatego wytłumaczyłem - to po prostu prymityw.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.02.2020 20:13

Niclaus napisał(a):To nie są żadne wycieczki osobiste.
Ktoś się wyżej dziwił, że Namo przekręca chorwackie nazwy. Dlatego wytłumaczyłem - to po prostu prymityw.

Teraz to już wycieczka. :idea:
Dostajesz ostrzeżenie. :idea:
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 25.02.2020 20:29

Tak jak pisałem na PW, to nic osobistego.
Obiektwna ocena :)
Ostrzeżenie przyjmuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.02.2020 20:34

Niclaus napisał(a):Ostrzeżenie przyjmuję.

I na tym proponuję zakończyć dyskusję.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 01.03.2020 11:02

namo napisał(a):
Niclaus napisał(a):prawdziwego oblicza


A jakie oblicze pokazuje, czekoladowe? Każdy zainteresowany wie jaki jestem, większość wie jakie przeboje mam z żoną, że lubię grać w gry, pić i przy tym drzeć ryja, nawet przy dzieciach. Zapewniam cię, od tego słuchania bluzgów przestępcy z dzieci nie wyrosną, tak wyczytałem.


Co kto robi mało mnie interesuje. Ale jeśli cytuję: "drze ryja i chleje przy dzieciach" to wg mnie to już nie są wycieczki osobiste a sprawa dla odpowiednich organów a i ludzie nie powinni zostać obojętni bo "to nie nasz problem co chłop robi z żoną i dziećmi w domu".
Sam oglądałem vloga z Chorwacji - nie z myślą, że czegoś się nauczę bo poziom wiedzy jaki jest każdy widzi ale, żeby sobie powspominać krajobrazy i miejsca, gdzie byłem.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 01.03.2020 12:43

sviva napisał(a):Co kto robi mało mnie interesuje.


Za to innych bardzo. Ludzie lubią kiedy kłócę się z żoną ...

sviva napisał(a):drze ryja i chleje przy dzieciach


... bo wtedy ogląda mnie 5 x więcej ludzi niż kiedy opowiadam o Chorwacji. Ludzie domagają się sensacji, afer, coś się musi dziać jak na igrzyskach w koloseum. Swoje życie mają tak nudne, że muszą żyć życiem innych. Dlatego tak dobrze sprzedają się te czasopisma o życiu gwiazd, albo popularne są programy w stylu "Dlaczego ja". Ja takich karmię tym co się u mnie dzieje, łykają i jak wierne pieski robią wyświetlenia. To bardzo wierna widownia, ale czasem trzeba dać im pojeść jakąś aferką :-)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 01.03.2020 15:36

namo napisał(a):
sviva napisał(a):Co kto robi mało mnie interesuje.


Za to innych bardzo. Ludzie lubią kiedy kłócę się z żoną ...

sviva napisał(a):drze ryja i chleje przy dzieciach


... bo wtedy ogląda mnie 5 x więcej ludzi niż kiedy opowiadam o Chorwacji. Ludzie domagają się sensacji, afer, coś się musi dziać jak na igrzyskach w koloseum. Swoje życie mają tak nudne, że muszą żyć życiem innych. Dlatego tak dobrze sprzedają się te czasopisma o życiu gwiazd, albo popularne są programy w stylu "Dlaczego ja". Ja takich karmię tym co się u mnie dzieje, łykają i jak wierne pieski robią wyświetlenia. To bardzo wierna widownia, ale czasem trzeba dać im pojeść jakąś aferką :-)


Czyli dla pieniędzy "drzesz ryja" na żonę i chlejesz przy dzieciach?
A to ja myślałem, że mam popier**** robotę :D
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 01.03.2020 16:13

Jak ktoś wyżej pisał można zobaczyć żeby wspomnieć ale po kilku odcinkach zawiało nuda , osobiście nie wiedziałem że kolega z forum takie rzeczy uskutecznia jak alko , granie i darcie ryja przy dzieciach dla mnie to czerwona kartka i zejście z boiska .w sensie że tym bardziej już zaglądać tam nie planuje z resztą filmów o Cro to jest na miesiące oglądania ;)
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 01.03.2020 17:07

sviva napisał(a):Czyli dla pieniędzy


Pieniędzy? Z tego nie ma pieniędzy. Za hajs z youtuba nawet auta do pełna raz w miesiącu nie zatankuje :-)

luty.png


sviva napisał(a):"drzesz ryja" na żonę


Drę ryja na żonę bo jest nie w porządku wobec mnie. Tak samo byś reagował.

sviva napisał(a):chlejesz przy dzieciach?


Co rozumiesz przez to słowo "chlanie"? Upijam się jakoś do nieprzytomności? Urywa mi się film? Jak mam dzieci to mam być abstynentem? Jakieś jeszcze rady czego nie wolno robić kiedy ma się dzieci?

WojtekKRK napisał(a):alko , granie i darcie ryja przy dzieciach


Jejku, jaki ten świat jest porządny. Chyba muszę coś zmienić w swoim życiu. Muszę przestać pić, zostanę abstynentem, na numery żony słowem się nie odezwę. Nie będę już grał w gry tylko z Wami oglądał TVP i spędzać wieczory na dywagacjach o kolanowirusie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone