Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o pomoc

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010
Prośba o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 01.09.2013 18:48

Prośba o pomoc...
Potrzebuję olej silnikowy LIQUI MOLY Top Tec 4100. Jeśli ktoś jedzie w najbliższym terminie w okolice Makarskiej Riviery i mógłby kupić olej w Polsce i mi go podrzucić byłbym bardzo wdzięczny. Pieniądze oddam na miejscu (najlepiej w kunach)
Link do aukcji z takimi olejami:
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=liqui+moly+top+tec+4100
Próbowałem kupić olej na kilku stacjach benzynowych po drodze jednak mi się to nie udało.
Szczegóły dogadam jak znajdzie się jakaś dobra dusza :)

kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Załączniki:
big_toptec_4100.jpg
Patroniusz
Croentuzjasta
Posty: 352
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patroniusz » 01.09.2013 20:25

Po co koledze ten olej?Nie prościej wymienić na nowy o podobnych parametrach niż targać z kraju?
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 01.09.2013 20:32

Ile Buczek i w jakiej cenie? A tak poważnie jak trzeba dolać to może coś podobnego spasuje, ja też się przejmuje olejemi ale podobno nie warto.
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 01.09.2013 23:01

Patroniusz napisał(a):Po co koledze ten olej?Nie prościej wymienić na nowy o podobnych parametrach niż targać z kraju?

Wymienie jek wróce do kraju. Takiego używam od zawsze więc dla mnie lepiej jest kupić bańkę 5l dolać na miejscu a w Polsce wymienić całość.

noyle napisał(a):Ile Buczek i w jakiej cenie? A tak poważnie jak trzeba dolać to może coś podobnego spasuje, ja też się przejmuje olejemi ale podobno nie warto.

Zależy jakie się ma zamiary w stosunku do samochodu :twisted: Jak tylko będzie możliwość to wolę kupić i wymienić olej na którym do tej pory jeździłem.
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 02.09.2013 17:41

Dziwna prośba. Przecież dobry będzie każdy olej syntetyczny 5W-40. Nie przesadzasz za bardzo? To nie jest alkohol, to można mieszać...
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 10.09.2013 08:08

Temat do zamknięcia-(KOSZ). Dziękuję tym którzy pomogli i tym którzy doradzali.
Pozdrawiam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone