Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prosba o pomoc...

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KEKS
Prosba o pomoc...

Nieprzeczytany postnapisał(a) KEKS » 27.06.2003 09:39

W tym roku po raz pierwszy, ze względów finansowych, mam zamiar spędzić urlop pod namiotem. Mam pytanie do osób które były juz pod namiotem w Chorwacji. Jaki jest koszt pobytu (2 + dziecko 6 lat) + dojazd ( Krakowa - okolice Zadaru) + nieprzewidziane wydatki + inne? Przeglądam cenniki ale prawdę powiedziawszy mam problem z podliczeniem wszystkich pozycji. Jest ich sporo i wprowadzaja zamieszanie. Np. jeżeli biorę pozycję namiot + samochód to czy mam również doliczyć parcelę?
Może ktoś z was poleci jakiś niedrogi (koniecznie), cichy i "przyjazny" dla dziecka camping? Wstępnie planuję pobyt (druga połowa sierpnia) gdzieś na linii Rijeka - Zadar lub na Istrii. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrowienia
keks
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 27.06.2003 10:31

KEKS napisał(a):Jaki jest koszt pobytu (2 + dziecko 6 lat) + dojazd ( Krakowa - okolice Zadaru) + nieprzewidziane wydatki + inne? Przeglądam cenniki ale prawdę powiedziawszy mam problem z podliczeniem wszystkich pozycji. Jest ich sporo i wprowadzaja zamieszanie. Np. jeżeli biorę pozycję namiot + samochód to czy mam również doliczyć parcelę?
Może ktoś z was poleci jakiś niedrogi (koniecznie), cichy i "przyjazny" dla dziecka camping? Wstępnie planuję pobyt (druga połowa sierpnia) gdzieś na linii Rijeka - Zadar lub na Istrii. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrowienia
keks


Dzienny koszt kampingu za 2 osoby, dziecko, auto, namiot i prąd to pomiedzy 16 a 23 euro dziennie (ceny z tych kampingów, gdzie w tym roku chcemy być).

Koszty dojazdu to paliwo (sam najlepiej wiesz, ile spalisz) + autostrady (poszukaj na formu, jest dużo na ten temat) + ubezpieczenie kosztów leczenia (ok. 120 zł. za 2 dorosłe + dziecko) no i dobrze mieć assistance na europę.

W tym roku ( 11 lipca :D ) jedziemy z 6-cio latkiem tez pod namiot na 2,5 tygodnia. Robimy Dubrovnik, potem Istrie i na koniec Wenecję.
Nasza kalkulacja (to tylko założenia :) ):
- autko: 900-1200 zł. (paliwo, autostrady, ubezpieczenia)
- kampingi: 1500 - 1800 zł. (tu Włochy trochę się dokładają)
do tego jedzonko (nie wozimy nic ze sobą) oraz inne atrakcje

Dla porównania w tamtym roku bylismy z dzieckiem 2 tygodnie na Istrii pod namiotem a w drodze powroten jeszcze Budapeszt i cały wyjazd się zamknął w 3.500 zł. (aż się zdziwiłem, że tak mało wyszło)

Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania to dzwoń 605991323
SylwiaMM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 22.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaMM » 27.06.2003 10:44

[/quote]Dla porównania w tamtym roku bylismy z dzieckiem 2 tygodnie na Istrii pod namiotem a w drodze powroten jeszcze Budapeszt i cały wyjazd się zamknął w 3.500 zł. (aż się zdziwiłem, że tak mało wyszło)

Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania to dzwoń 605991323[/quote]

W ubiegłym roku byliśmy 2 tygodnie również na Istrii. Całość 2 + dziecko 4 lata = 4000PLN
- samochód Fiat Palio
- przejechane 4200km (bez omijania czegokolwiek płatnego!!!)
- "mocne" zakupy w Czechach i to duuuużo ;)
- noclegi na kwaterach nie kempingach
- żadnego jedzenia z Polski, wszystko kupowane w Chorwacji + knajpki
- jedniodniowy wypad do Triestu
- wszelakie atrakcje typu rejsy stateczkami + pełno pamiątek :)
.... i chyba to wszystko

Pzdr.
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 27.06.2003 11:54

KEKS napisał(a):Wstępnie planuję pobyt (druga połowa sierpnia) gdzieś na linii Rijeka - Zadar lub na Istrii.


Jeśli jedziesz pierwszy raz, to odrzuć myśl o wyprawie w ten rejon. Mało atrakcyjne miejscowości, nieciekawe kampingi, duży hałas od magistrali adriatyckiej, a od Senj na południe zanik bazy turystycznej.

Ze swoich planów wybierz Istrię. Śmiało mogę polecić kamping Indie w miejscowości Banjole koło Puli. Zobacz na http://camping.hr/ aktualne ceny. Spójrz też na obszar (ha) i pojemność (w osobach) tego campu. Wynika z tego mały współczynnik zaludnienia w porównaniu z innymi. Jeśli wyrazisz zainteresowanie mogę go opisać.
KEKS

Nieprzeczytany postnapisał(a) KEKS » 03.07.2003 12:12

Dzięki serdeczne za wszystkie rady. Dokonałem wstępnych obliczeń i wyszła mi kwota ok 2tys PLN (przejazd + 10 dni pobytu). Zakładam że wezmę trochę jedzenia ze sobą. Na podstawie informacji z forum wybrałem jako miejsce Murter. Jeżeli ktoś może udzielić mi informacji na temat campingów na Murterze i warunków jakie tam są będę wdzięczny.

pozdrawiam
KEKS
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 04.07.2003 13:24

od 2 do 3 eura za osobe
bonczek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 05.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonczek » 08.07.2003 16:37

tani camp OLIVA w sukosanie (dalmacja) ok niecale 2 euro w czerwcu za dorosla osobe, 6 -latek prawdopodobnie jescze sie zmiesci w stawce dzieciecej, czyli za friko :)

Powrót do Kempingi



cron
Prosba o pomoc...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone