Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Prośba o pomoc - okiennice

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malgi_g
Turysta
Prośba o pomoc - okiennice

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgi_g » 25.05.2007 08:40

Hmm, może to dziwnie zabrzmi ale mam wielką prośbę do osób mieszkających w Cro. Chcemy zrobić okiennice i mamy chętnego stolarza, który ma je zrobić tylko potrzebuje wzoru. A dokładnie to zdjęcia okiennic najzwyklejszych, typowych w Chorwacji takich z ruchomymi lamelkami - jak te lamelki są mocowane w ramie i jak są blokowane/odblokowywane. (niestey w Polsce znaleźliśmy tylko całe ruchome "instalacje" do okiennic :( ) .Proszę bardzo o przesłanie na maila dokładnego zdjęcia okiennicy. Dziękuję z góry i pozdrawiam. Gosia

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.05.2007 16:18

wpisz: grilje
na: http://www.pogodak.hr
Lubuszanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 25.05.2007 16:39

malgi_g napisał(a):Hmm, może to dziwnie zabrzmi ale mam wielką prośbę do osób mieszkających w Cro. Chcemy zrobić okiennice i mamy chętnego stolarza, który ma je zrobić tylko potrzebuje wzoru. A dokładnie to zdjęcia okiennic najzwyklejszych, typowych w Chorwacji takich z ruchomymi lamelkami - jak te lamelki są mocowane w ramie i jak są blokowane/odblokowywane. (niestey w Polsce znaleźliśmy tylko całe ruchome "instalacje" do okiennic :( ) .Proszę bardzo o przesłanie na maila dokładnego zdjęcia okiennicy. Dziękuję z góry i pozdrawiam. Gosia

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Proszę bardzo ;).Może tu będą?
http://www.okiennice.pl/okiennice
Ostatnio edytowano 15.08.2015 08:50 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
Joter
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joter » 14.08.2015 12:04

Trochę czasu upłynęło ale dopiero dzisiaj na to wpadłem. Okiennice drewniane w kilku wzorach znajdziesz na stronie firmy Polis.
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 15.08.2015 00:18

też szukam producenta okiennic z montażem. niestety nic nie znalazłem dotychczas. chodzi mi o regulowane lamelki korbką.
widać nisza do zagospodarowania, może wezmę kredyt i zacznę sprowadzać z Chorwacji? :)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019