Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 15.06.2013 12:20

w najwyższym punkcie gdzie jest odpowiednia głębokość do skakania mają jakies 4-5m
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 15.06.2013 13:55

Witam
Chciałam dodać parę zdjęć mapek oraz różnych ulotek. Jedna z broszurek jest z pizzeri w Primosten. Można się zorientować w cenach jedzenia, napojów oraz alkoholi.
Załączniki:
DSC06686.JPG
DSC06692.JPG
DSC06689.JPG
DSC06687.JPG
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 16.06.2013 13:20

Bilety na Krka dla osoby dorosłej wynosiły 95 kun, natomiast dla dzieci 70kun ( ceny na 2012r.)
Załączniki:
DSC06684.JPG
DSC06685.JPG
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 16.06.2013 16:32

czytałem w którejś z relacji z Primosten, że wycieczka fishpiknikiem na Krka to jedno wielkie nieporozumienie, nie mam zamiaru w tym uczestniczyć, jak znajdę to wstawię linka
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 17.06.2013 07:42

paulakp - może jeszcze widoki cen z broszurek jedzenia na bokach
Pawel44
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel44 » 17.06.2013 08:18

Paulakp
Może już wystarczy tej dyskusji i fotek z Primostenu i okolic.Rozumiem Twój zachwyt Chorwacją ,ale to dział o apartamentach .Dyskusję o atrakcyjności Primostenu można prowadzić w innych działach np. Regiony i miejscowości turystyczne.
Chętnie bym tu zobaczył fotki z apartamentu , w którym mieszkałaś niż to co miałaś na talerzu :D .
Przejrzałem cały ten Twój post i ani jednej fotki z apartamentu , tylko widoki , talerze , menu :D
Linki do apartamentów są zabronione ,ale fotki można zamieszczać , zwłaszcza te zrobione osobiście , bo te ze stron są najczęściej podrasowane :papa:
guniak
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 26.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) guniak » 17.06.2013 19:08

Ja chciałbym zobaczyć zdjęcia plaż,kamieni,kamyyczków itd od północy do południa w jakim reginie Primosten znajduja sie te plaże.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 17.06.2013 19:24

Pawel44 napisał(a):Paulakp
Może już wystarczy tej dyskusji i fotek z Primostenu i okolic.Rozumiem Twój zachwyt Chorwacją ,ale to dział o apartamentach...


Bez względu na dział, tego typu załączniki (głównie mapy) są bardzo wartościowe i nie do przecenienia...
Dziwię się takim uwagom.
Tytuł brzmi Primosten polecam i w mojej ocenie mapki i cenniki są jak najbardziej na miejscu.
Paulkap dobra robota.
Pawel44
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel44 » 17.06.2013 20:54

krispinus napisał(a):
Pawel44 napisał(a):Paulakp
Może już wystarczy tej dyskusji i fotek z Primostenu i okolic.Rozumiem Twój zachwyt Chorwacją ,ale to dział o apartamentach...


Bez względu na dział, tego typu załączniki (głównie mapy) są bardzo wartościowe i nie do przecenienia...
Dziwię się takim uwagom.
Tytuł brzmi Primosten polecam i w mojej ocenie mapki i cenniki są jak najbardziej na miejscu.
Paulkap dobra robota.



A ja się dziwię Krispinus temu co piszesz , że jesteś za zaśmiecaniem działu o polecaniu apartamentów , wszystkim innym niż informacjami o samym apartamencie, plaży , drodze do plaży itp.Tego tu brak, nawet jednej fotki z apartamentu i krótkiej informacji dlaczego warto wziąć ten apartament.Bo tanio ?Linka do apartamentu w Primostenie to sobie można samemu znależć, chodzi o kilka słow od siebie, z pobytu w apartamencie.
Ne neguję przydatności zawartych tu informacji o Primostenie, łącznie z mapkami i ceną pizzy .Można to wszystko zamieścić w sąsiednim dziale , tak jak np. forumowicze o Rogoźnicy : pytanie-o-rogoznice-t35832-45.html . I to jest ok. :papa:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 17.06.2013 21:36

Pawel44 napisał(a):A ja się dziwię Krispinus temu co piszesz , że jesteś za zaśmiecaniem działu o polecaniu apartamentów , wszystkim innym niż informacjami o samym apartamencie, plaży , drodze do plaży itp.


Jak ci to przeszkadza to daj znać modowi by przeniósł wątek do innego działu. Da się zrobić.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 17.06.2013 22:12

paulakp napisał(a):Jeżeli macie państwo jeszcze jakieś pytania, proszę je śmiało zadawać :)


Rozumiem, że zadałeś całe mnóstwo pytań, na które Paulina nie udzieliła Ci odpowiedzi.
Stąd zapewne ten Twój niegrzeczny ton w stosunku do osoby, która ten wątek założyła.
Wybór działu przez Paulinę tak Cię poruszył. :?:
Wartość informacji schodzi na drugi plan, bo zapewne ważniejsze byłoby gdybyś przeczytał, że pokój miał 7,89 m2, a lodówka miała szron na tylnej ściance, a spłuczka w poniedziałek nie działała i fugi między płytkami były przybrudzone...
Albo inaczej.
Kwaterka była super... Stykło by :?:
Czego chcesz zdjęcia :?:
Łóżka? Szafy?
Zadam pytanie jeszcze raz.
Wyczerpałeś wszystkie możliwości dotarcia do interesujących Cię informacji, których udzielenia paulakp powyższą deklaracją Tobie i wszystkim innym proponowała :?:
Pawel44 napisał(a):...Linka do apartamentu w Primostenie to sobie można samemu znależć...

Zazwyczaj tam też możesz znaleźć interesujące Cię zdjęcia.
Właścicielom możesz zadać pytanie.
Będziesz mógł poddać wszystko swojej indywidualnej ocenie, zresztą zapewne całkiem odmiennej od innych...
...w końcu każdemu pasuje co innego, a subiektywna ocena, w tym wypadku, autorki wątku w czym miała by Ci pomóc... :?:
Nie wiem... :papa:
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 17.06.2013 23:19

Bardzo proszę zdjecia apartamentów:
Załączniki:
bild_1.jpg
r0011934.jpg
r0011853.jpg
bild_5.jpg
bild_2.jpg
ausblick_oben.jpg
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 17.06.2013 23:24

:)
Załączniki:
haus.jpg
bild_4.jpg
bild_3.jpg
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 17.06.2013 23:25

Wypasiony apartman :)
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 17.06.2013 23:29

Pawel44 napisał(a):Paulakp
Może już wystarczy tej dyskusji i fotek z Primostenu i okolic.Rozumiem Twój zachwyt Chorwacją ,ale to dział o apartamentach .Dyskusję o atrakcyjności Primostenu można prowadzić w innych działach np. Regiony i miejscowości turystyczne.
Chętnie bym tu zobaczył fotki z apartamentu , w którym mieszkałaś niż to co miałaś na talerzu :D .
Przejrzałem cały ten Twój post i ani jednej fotki z apartamentu , tylko widoki , talerze , menu :D
Linki do apartamentów są zabronione ,ale fotki można zamieszczać , zwłaszcza te zrobione osobiście , bo te ze stron są najczęściej podrasowane :papa:


Proszę mi wybaczyć moją niekompetencję, ale jestem dopiero początkującym użytkownikiem tego portalu. Następnym razem zamieszczę to w innym wątku. Jeżeli chodzi o sam apartament był on dobrze urządzony.Wszystkie przybory kuchenne i inne .Pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia i łazienka. Łącznie na 4 osoby ( my byliśmy w pięć osób 7-latka spała razem z rodzicami w sypialni. . Jedyny mankament to że nie było klimatyzacji, ale zbytnio nie odczuwało sie tej gorączki. Być może właściciele zdecydują się na jej założenie. W domu znajdowały się jeszcze 2 inne apartamenty jeden z nich to tylko sypialnia z łazienką 2-osobowy , a następny 6 osobowy 2 sypialnie, łazienka z wanną i pokój z aneksem kuchennym i dość dużym balkonem. Mam nadzieję, że dość obszernie opisałam nasze lokum. Jeżeli jeszcze są jakieś pytania to proszę pytać postaram się równie obszernie na nie odpowiedzieć :)
Załączniki:
_DSC1264.JPG
Ostatnio edytowano 17.06.2013 23:45 przez paulakp, łącznie edytowano 3 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Primosten polecam :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone