Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten, Pakostane, a może Vodice? Pimp my holiday!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miro777
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 17.08.2015 17:06

igg napisał(a):Jedź tam, gdzie wybrałeś, to najlepszy wybór :P
We wrześniu na miejscu nie będzie najmniejszego problemu z wolnymi kwaterami.

Tam (w Primosten) jest takie małe rondo z fontanną, przy nim są dwie agencje obok siebie.
Tą po lewej zaatakuj najpierw, możesz powiedzieć, że chcesz zapłacić maksymalnie 40 euro (czy ile tam chcesz zapłacić), ma być czysto i przede wszystkim NIE MA MOWY, żeby po drugiej stronie głównej drogi.

Vodice... odpuść.



Dlaczego odpuścić Vodice?

też na początku września wybieram się pierwszy raz do Cro i myślałem o jednej z tych trzech miejscowości (no może jeszcze Rogoznica). Jedziemy we dwójkę z drugą połówką i chcieliśmy miejsce w którym będzie wieczorem gdzie pójść i się "rozerwać"...
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 17.08.2015 17:26

karolekw napisał(a):też jadę we wrześniu z 2 dzieci (1 i 4 lata) w ciemno do Pakostane, myślę, że w okolicach ulicy Vlatka Maceka coś spokojnie znajdziemy :)


Bez wątpienia, w końcu to wrzesień. Ja bym zaczął szukać na Stepnica od strony morza (w pierwszej linii). Jak nic nie będzie (co jest niemożliwe) to bym rozważał inne lokalizację (np okolice Domagoja w pierwszej linii)
Maroski
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maroski » 26.08.2015 22:07

Wybór padł na Pakostane. Nie ukrywam, że względy finansowe też miały duże znaczenie. Vodice poczekają na inny raz.
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 01.10.2015 16:30

jarod napisał(a):
karolekw napisał(a):też jadę we wrześniu z 2 dzieci (1 i 4 lata) w ciemno do Pakostane, myślę, że w okolicach ulicy Vlatka Maceka coś spokojnie znajdziemy :)


Bez wątpienia, w końcu to wrzesień. Ja bym zaczął szukać na Stepnica od strony morza (w pierwszej linii). Jak nic nie będzie (co jest niemożliwe) to bym rozważał inne lokalizację (np okolice Domagoja w pierwszej linii)


Wróciłem po 2 tygodniach w Pakostane (12-26.09). Apartament za 30E w pierwszej linii na Stepnica znaleźliśmy już po 5 minutach, po 30 minutach mieliśmy domek przy plaży (dosłownie 50 kroków) za 30E, w porównaniu do Rogoznicy (2 lata temu) Pakostane jest super tanie (knajpy, sklepy itp).

pozdrawiam
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 01.10.2015 21:28

Niestety nie każdy może sobie pozwolić by jechać we wrześniu i płacić takie ceny za apartamenty. Sondowałem już wstępnie ceny na przyszły sezon-niestety lipiec ze względów zawodowych i niektóre ceny wręcz porażają. Zazdroszczę mojej siostrze,która mieszka w Niemczech. Jej córki a moje siostrzenice mieszkają w landzie,który ma wakacje od sierpnia do połowy września. My jesteśmy krojeni w lipcu i w sierpniu a oni we wrześniu -choć to dla nich też jeszcze sezon płacą śmieszne dla nich pieniądze.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Primosten, Pakostane, a może Vodice? Pimp my holiday! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone