Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2009 22:59

Jest udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówcie mi haker. Może zaraz uda mi się strącić jakiś samolot w locie :lol:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 23.05.2009 23:02

Też się tak kiedyś cieszyłem. Gratulacje!
No to będą zdjęcia.
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 23.05.2009 23:14

No to teraz wklejanie do rana :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2009 23:15

jan_s1 napisał(a):No to będą zdjęcia.

Tak będą.
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 24.05.2009 13:14

noooo gratuluję 8)

teraz czekam na foteczki :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2009 22:03

A więc przeglądnąłem sobie wszystkie zdjęcia i okazuje się, że z podróży mam niewiele bo specjalnie na wyjazd kupiłem nową kamerę więc wiadomo jak to jest z nowymi zabawkami używałem w większości jej a poza tym jak pisałem wcześniej jechaliśmy w nocy więc było by słabo widać :lol:
Obrazek
Tu jest zdjęcie ciasnej zabudowy, dzięki czemu mieliśmy non stop cień.
Widoki z okna nie były rewelacyjne, ale za to mieliśmy wszędzie blisko(plaża, centrum, strae miasto)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 26.05.2009 07:22

A możecie cos napisać o plazy w Primostenie. Jedziemy w ciemno i fajnie byloby zacząć szukać kwatery, tak aby nie trzeba było 20 minut drałować do fajnej plaży. No i zalezy nam aby do centrum tez nie było więcej niz 10 minutek na nogach z kwatery.

Co rozumiem przez fajna plaża - przede wszystkim auta nie jeżdzą po głowie, kawałek cienia tez by sie przydał (czyli jakies drzewka). Jest taka w Primostenie? Gdzie warto plażować.

Już wyczytałam że jedna z autorek plazowała przy basenie hotelowym.

Czytałam tez ze fajna plaza jest troche za Primostenem przy jakimś kempingu ale to tez jak dla nas troche za daleko centrum (z dojdziem ruchliwą Jadranką). A coś bliżej centrum, godnego polecenia?

O jakies wielkie tłumy sie nie boje bo wiekszość urlopu jest przed sezonem.
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 26.05.2009 08:56

Na półwyspie Raduca masz i cień i plażę i blisko do centrum.

Obrazek
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 26.05.2009 11:00

Dzieki serdeczne , zlokalizowałam na google map i juz wiem co i jak :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.05.2009 13:48

CinnamonGirl napisał(a):Dzieki serdeczne , zlokalizowałam na google map i juz wiem co i jak :)


Koleżanko Cynamon, to nie takie proste znależć apartament w Primosten. Miasteczko jest oblegane i ceny sa wyższe. Pozdrawiam Koleżanke Cynamonkę serdecznie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2009 13:55

darek1 napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Dzieki serdeczne , zlokalizowałam na google map i juz wiem co i jak :)


Koleżanko Cynamon, to nie takie proste znależć apartament w Primosten. Miasteczko jest oblegane i ceny sa wyższe. Pozdrawiam Koleżanke Cynamonkę serdecznie

Czy to możliwe, że ja mam takie szczęście i zawsze znajduję apartamenty najwyżej w 30min. Pewnie dużo zależy od terminów ja zawsze jeżdżę w sierpniu.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 27.05.2009 18:25

Zdaje sobie sprawe ze jest droższe. Dlatego tez w obwodzie jest Rogoźnica (jednak ta cena na dobe jest dla nas dosć istotna i do Primostenu mozemy sobie kilka razy przyjechać na wieczór).
Pytanie czy przed szczytem sezonu tez jest tak ciązko z tymi noclegami. Może jestem zbytnią optymiską ze w okresie 13 - 25 czerwca znajdzie sie cos sensownego cenowo.
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 28.05.2009 13:23

CinnamonGirl napisał(a): Może jestem zbytnią optymiską ze w okresie 13 - 25 czerwca znajdzie sie cos sensownego cenowo.

rok temu byliśmy w terminie od 7 czerwca do 21 czerwca w Primosten
jak przyjechaliśmy były pustki tydzień puźniej troszkę ludzi przyjechało dopiero jak wyjeźdzaliśmy zaczeły się robić tłumy więc z moich obserwacji połowa czerwca to apartamenty do wyboru do koloru :)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 28.05.2009 14:47

Jak widac co urlopowicż to inne zdanie :) ale jestem optymistką będzie dobrze :)
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 28.05.2009 14:57

kw napisał(a):Na półwyspie Raduca masz i cień i plażę i blisko do centrum.

Obrazek

właśnie 7 czerwca obeszliśmy dokadnie ten rejon :D
i wkońcu wybraliśmy ten dom który widać po lewej stronie nad drzewami
1 piętro , 2 sypialnie pokój dzienny , kuchnia - dwa balkony jeden duży - czerwiec 64 euro ( brak klimy)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten 2008 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone