Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portugalesy i fiszpania olee!

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 27.09.2010 12:21

Tymona napisał(a):Aguha (znaczy sie Agnieszka? )


Znaczy Kapitan... :lol: nie, nie znaczy się Agata

Wiedziałam, że Portugalia jest przepiękna, przepiękna w Twojej relacji, i bardzo ładnie proszę o opisy kulinarne, bo ja to lubię jeść, bardzo lubię. Moje pierwsze pytanie, jak ktoś wraca z dalekich, bądź bliskich podróży, brzmi "A co jadłeś?". No tak już mam :D

Tak sobie jeszcze raz zdjęcia obejrzałam i pomyślałam - no będę musiała pojechać... życia mi nie wystarczy na te wszystkie cuda.

Pozdrawiam
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 27.09.2010 12:23

Tymona napisał(a): No więc mieliśmy tylko cztery dni, a apetyt na czterdzieści (...) a także (a może przede wszystkim) jednostkę chorobową zwaną "permanentnym lenistwem wakacyjnym".

Skąd ja znam :?: :wink:

Tymona napisał(a): Taka jazda autobusem jest ciekawym przeżyciem, bo niby globalizacja już dawno sprawiła, że autobusy wszędzie takie same, ale za to ludzie w nich jacyś inni - tym razem byli jacyś tacy nooo...

Też wychodzę z założena, że warto czasem zdać się na lokalną komunikację, aby złapać trochę miejscowej atmosfery :wink: . W połączeniu z obiadkiem w jakieś restauracji opanowanej przez tubylców, daje to niezły obraz odwiedzanego kraju 8).

Tymona napisał(a): Surfujący surferzy

Dzięki za takie obrazki, bo może dzięki niej będzie mi łatwiej przekonać :wink: Grześka do andaluzyjsko-portugalskiej podróży, kiedyś tam, zanim się całkiem zestarzejemy. Podjęcie próby surfozabawy z falami na oceanie to jego jak dotąd niespełnione marzenie, no więc niech je zrealizuje :wink: , a ja przy okazji :lol: pooglądam sobie bajkowe widoki, kolorowe azulejos i różnorakie zabytkowe cudeńka, które tu pokazujesz. Może nawet najpierw dotrę właśnie na tech zachodni Zachód, a dopiero potem na Kanarki? No, chyba że wcześniej jednak będzie Rumunia, żeby nieco odpocząć od wzmożonych wydatków wakacyjnych...
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 27.09.2010 12:45

Próbuję nadrobić zaległości.

Batalha rzeczywiście niesamowita. Odwiedziliście też Tomar i Alcobaca?

Jeśli ktoś ma zamiar zwiedzić 3 klasztory (Batalha, Alcobaca i Tomar)może kupić jeden bilet (ważny chyba 3 dni) i wtedy jest trochę taniej.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 27.09.2010 16:29

Aguha napisał(a):Znaczy Kapitan... :lol: nie, nie znaczy się Agata (...)
Tak sobie jeszcze raz zdjęcia obejrzałam i pomyślałam - no będę musiała pojechać... życia mi nie wystarczy na te wszystkie cuda.
Znaczy Agata :lol: będziesz musiała pojechać, zobaczyć i obowiązkowo posmakować :D :D :D



dangol napisał(a):
Tymona napisał(a): Surfujący surferzy

Dzięki za takie obrazki, bo może dzięki niej będzie mi łatwiej przekonać :wink: Grześka do andaluzyjsko-portugalskiej podróży, kiedyś tam, zanim się całkiem zestarzejemy. Podjęcie próby surfozabawy z falami na oceanie to jego jak dotąd niespełnione marzenie, no więc niech je zrealizuje :wink: , a ja przy okazji :lol: pooglądam sobie bajkowe widoki, kolorowe azulejos i różnorakie zabytkowe cudeńka, które tu pokazujesz. Może nawet najpierw dotrę właśnie na tech zachodni Zachód, a dopiero potem na Kanarki? No, chyba że wcześniej jednak będzie Rumunia, żeby nieco odpocząć od wzmożonych wydatków wakacyjnych...
To mówisz Danusiu, że Grzegorza trzeba namawiać? Jakby co, to jeszcze w jednym odcinku o surferach będzie, bo na południu ich zdecydowanie więcej jest :D To więcej zdjęć z nimi wkleję - tak w ramach marketingu :wink: :lol:
A Zachodni Zachód na pewno na Was zaczeka - w tym roku, czy w następnym, czy jeszcze następnym - przecież nie zając (my w tym roku - właśnie w ramach "odpoczynku" chyba do cro się wybierzemy :wink:)


Aglaia napisał(a): Odwiedziliście też Tomar i Alcobaca?
Jeśli ktoś ma zamiar zwiedzić 3 klasztory (Batalha, Alcobaca i Tomar)może kupić jeden bilet (ważny chyba 3 dni) i wtedy jest trochę taniej.
Niestety nie, bo Batalha mocno przejazdem była. Słyszałam, że Tomar pięęękny? Cenne info o biletach :D



pozdrawiam
:D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.09.2010 07:03

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
























:wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.09.2010 07:15

Się przyłączam z życzeniami... :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.09.2010 07:48

Ja bardzo dziękuję za za życzenia... ale ja nie mam dzisiaj imienin :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.09.2010 07:50

W kaledarzu stoi jak byk...no dobra..nie to nie...idziemy gdzie indziej...

















:wink: :lol: :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.09.2010 07:52

:lol: Ale już awansem na maj sobie Wasze życzenia zostawię :D :D :D

:papa:
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 28.09.2010 08:03

Tymona napisał(a):
Aglaia napisał(a): Odwiedziliście też Tomar i Alcobaca?
Jeśli ktoś ma zamiar zwiedzić 3 klasztory (Batalha, Alcobaca i Tomar)może kupić jeden bilet (ważny chyba 3 dni) i wtedy jest trochę taniej.
Niestety nie, bo Batalha mocno przejazdem była. Słyszałam, że Tomar pięęękny? Cenne info o biletach :D



pozdrawiam
:D


To w takim razie jak się trochę obrobię w robocie to pośmiecę swoimi fotkami. Moim zdaniem Batalha to chyba kwintesencja stylu manuelińskiego żaden inny klasztor nie robi takiego wrażenia. Alcobaca - trochę skromniejszy ale też ciekawy (można zobaczyć klasztorną kuchnię, cele, refektarz itp. czego chyba nie było w Batalha). Tomar już trochę inny - bardziej surowy - ale słynne manuelińskie okno wymiata (swoją drogą przydałoby mu się czyszczenie :wink: ).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2010 08:05

Tymona napisał(a):Ja bardzo dziękuję za za życzenia... ale ja nie mam dzisiaj imienin :wink:

No jak nie jak tak :-) ;-) :-)
Przecież na stronie startowej onetu w górnym, lewym rogu jest napisane: "Dzisiaj - wtorek 28 września 2010. Imieniny: Tymona, Marka i Wacława" :-)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.09.2010 08:21

Piotrek_B napisał(a):
Tymona napisał(a):Ja bardzo dziękuję za za życzenia... ale ja nie mam dzisiaj imienin :wink:

No jak nie jak tak :-) ;-) :-)
Przecież na stronie startowej onetu w górnym, lewym rogu jest napisane: "Dzisiaj - wtorek 28 września 2010. Imieniny: Tymona, Marka i Wacława" :-)
:lol: :lol: :lol: tak coś czułam, że to jakiś podstęp :lol: :lol: :lol: i że czujnym trza być :lol: w końcu Jacek oko puszczał :D ale na stronie wp.pl nie było tego Tymona (a moje dziecię w kwietniu obchodzi) :D Ale skoro onet o tym zawiadamia:

Bardzo bardzo bardzo mocno dziękuję Wam za Tymonowe życzenia Obrazek ObrazekObrazek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.09.2010 08:23

Aglaia napisał(a): To w takim razie jak się trochę obrobię w robocie to pośmiecę swoimi fotkami.
No to czekamy na zdjęcia :D

pozdrawiam
:D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.09.2010 08:28

Za to 30 września są urodziny Tymona ...








:wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 28.09.2010 08:33

weldon napisał(a):Za to 30 września są urodziny Tymona ... :wink:
Tu już wykażę się większą czujnością :lol: tak, tak Tymona Tymańskiego :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Portugalesy i fiszpania olee! - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone