Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Portugalesy i fiszpania olee!

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marsylia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 15.03.2011 16:10

Koniec świata jeszcze przed nami i nie tak prędko :lol: , a na pewno nie na te wakacje, myślimy, ze pora do Chorwacji się udać :roll: , ale wszystko przed nami :lol:

Relacja z Hiszpanii, hmmmm...
mam nie dokończoną jeszcze z Chorwacji :oops: , może ewentualnie jakaś zdjęciową relację popełnię, zobaczymy, nie mówię nie :wink:

Pozdrawiam, buźka! :smo:
Joanka23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 28.03.2011 23:58

Tymonka już miesiąc temu skończyłam czytać Twoją przepiękną relację, ale z przyjemnością sobie ją jeszcze raz dzisiaj odświeżyłam, bo przypomniałam sobie, że koniec końców to się na końcu nie wpisałam a obiecałam przecież! :oops:

Cudne masz te dzieciaki, :D ale i Portugalia i Hiszpania widziane Waszymi oczami też bardzo, bardzo mi się podobają. :D Chyba najbardziej uwielbiam te fragmenty z Barcelony, ten odcinek klifowy i ten z wyspą - niewyspą poprzedzony angielskimi komando... :lol:

Ale powiem Ci, że masz szczęście, bo mnie by mój synek tego stadionu nie przepuścił. :wink:

Jednak przede wszystkim Tymonka - Dzięki za super lekturę! :D
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 31.03.2011 09:59

Joanka23 napisał(a): koniec końców to się na końcu nie wpisałam a obiecałam przecież! :oops:
eeee, przeca nie ma takiego obowiązku :wink: Ja też Japonię z Tobą (a raczej z Wami - bo dzieki Tobie ujawnili się też inni "Japończycy") po cichu oglądam :D

Joanka23 napisał(a):Ale powiem Ci, że masz szczęście, bo mnie by mój synek tego stadionu nie przepuścił. :wink:
Z dzisiejszej perspektywy mogę napisać, że z odwiedzinami stadiony "zdążyliśmy" przed wybuchem piłkarskiego zainteresowania Tymka. Wiesz jak jest - dziecię poszło do szkoły, w związku z tym światopogląd mu się rozszerzył :wink: Gdybyśmy teraz byli w podobnej sytuacji, już tak łatwo by nie poszło :lol:

Joanka23 napisał(a):Jednak przede wszystkim Tymonka - Dzięki za super lekturę! :D
Nie, nie , nie to ja DZIĘKUJĘ za miłe towarzystwo i pełne poczucia humoru komentarze :D :D :D

pozdrawiam
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2013 00:12

Wrzuciłam dzisiaj w wyszukiwarkę "lisbon story", wprawdzie nie wyszło to czego szukałam, ale Twoją relację z ciekawością wyciągnę z forumowych archiwaliów. Zasiadam do lektury :D
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Portugalesy i fiszpania olee! - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022