Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portugalesy i fiszpania olee!

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.09.2010 23:00

No to jeszcze jeden cro-wujek , tym :D razem wąsaty ma prośbę o jeszcze więcej dziecięcotwórczości :lol: :lol:
:papa:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 28.09.2010 23:22

Tymono - "poczęstunek" Ci wyszedł prima sort! :D

Ale ta Twoja córa to pozować lubi, co? - pierwsza modelka :lol: - już wcześniej przy zdjęciu w tej wystawie sklepowej mi się to w oczy rzuciło a dzisiaj się upewniłam :lol:

A paluszek w pomoście mnie też rozbawił :lol:


Dziękuję Solenizantko :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 29.09.2010 00:30

Jeżeli mogę , to się przyłączę do prośby wojana o więcej zdjęć z innej , dziecięcej perspektywy :D
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 29.09.2010 10:18

Tymona, E r r a t a wymiata! :lol:

:papa:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 29.09.2010 11:35

Dziecięca twórczość wymiata. Mojej Julce (5lat) już dawno uległam i pozwalam jej focić. Uwielbia to robić i najchętniej nie wypuszczałaby aparatu z rąk. Niekiedy nawet fajne jej zdjęcia wychodzą. Jak tylko coś znajdę w domowym archiwum to pozwolę sobie wrzucić.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 29.09.2010 14:40

Aguha napisał(a): A pani przed wystawą bardzo brzydko się zachowała.
Cześć Agata :D Też mi się tak wydaje, choć próbuję tę panią rozgrzeszać, i mam nadzieję, że nie zauważyła Mai :D


longtom napisał(a):I zamiast dzieci usłuchać i w cieniu iść. To nie.
Uprze się taki dorosły i w pełnym słońcu chodzić będzie :!:
I jeszcze marudzi, że słońce za mocno grzeje - słusznie prawicie :lol: :lol: :lol:

longtom napisał(a):i jak już jestem przy głosie, jeśli się nie pogniewasz
A gdzie to takie ładnie podświetlane przez witraż organy stoją ?



maslinka napisał(a):Już wiem, o czym Twoje Brzdące pisałyby relację, gdyby tylko chciały (i umiały :wink:) pisać :wink:
Taaaak, to by była zupełnie inna relacja, mogłoby się okazać, że dzieciaki były w innym miejscu niż dorośli :lol:

maslinka napisał(a): I też uważam, że to nie felll, że na początku powstrzymywaliście ich zapędy twórcze! :wink:
A wynikało to stąd, że jak mój ukochany Mąż :D widział swój ukochany aparacik :D w rękach swoich ukochanych Dzieciaczków :D to odczuwał dziwny niepokój :lol: :lol: :lol:



dorota19 napisał(a):Osobiście uważam, że Maja ma potencjał i zadatki na foto+cromaniak

Joanka23 napisał(a):Ale ta Twoja córa to pozować lubi, co? - pierwsza modelka :lol: - już wcześniej przy zdjęciu w tej wystawie sklepowej mi się to w oczy rzuciło a dzisiaj się upewniłam :lol:
Oj, Dziewczyny bardzo dobrze Maję wyczułyście :lol: Ja nie wiem skąd ona to ma :lol: bo tylko jak widzi w pobliżu aparat lub kamerę, momentalnie przybiera odpowiednią pozycję, a do tego uśmiech numer 4 lub 34 (w zależności od potrzeby) :lol: i zdjęcia spontanicznego już nie da sie zrobić :wink:


plavac napisał(a): podpisane : Cro-Wujek 8)

wojan napisał(a):No to jeszcze jeden cro-wujek , tym :D razem wąsaty ma prośbę o jeszcze więcej dziecięcotwórczości :lol: :lol:
:papa:
piotrf napisał(a):Jeżeli mogę , to się przyłączę do prośby wojana o więcej zdjęć z innej , dziecięcej perspektywy :D
Witam serdecznie wszystkich wąsatych (i brodatych :wink: ) cro-wujków :D :D :D
I tu pojawia się problem, bo... tych zdjęć było naprawdę dużo, ale jak przyszło do ich segregacji, to połowa wyleciała w kosmos. Zostawiliśmy sobie tylko kilka "na pamiątkę", więc za dużo ich już nie będzie. Poza tym na większości z nich jesteśmy my - jak staramy się wcelować całym sobą :lol: w Mai lub Tymka obiektyw :wink:


sroczka66 napisał(a): E r r a t a wymiata! :lol:
Sroczko - Tyś jest prawdziwym fistajlowym raperem :lol: (już nieraz miałam okazję się przekonać :D )

zmrol napisał(a): Mojej Julce (5lat) już dawno uległam i pozwalam jej focić. Uwielbia to robić i najchętniej nie wypuszczałaby aparatu z rąk. Niekiedy nawet fajne jej zdjęcia wychodzą. Jak tylko coś znajdę w domowym archiwum to pozwolę sobie wrzucić.
To twoja Julka jest tak jak Maja - 2005? Pozwalaj, pozwalaj - bo to bardzo ciekawe zdjęcia są :D :D :D


pozdrawiam serrrrrrrrrrrrdecznie
:D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 29.09.2010 15:19

Tymona napisał(a):
longtom napisał(a):i jak już jestem przy głosie, jeśli się nie pogniewasz
A gdzie to takie ładnie podświetlane przez witraż organy stoją ?



św. Wojciech, ale oczywiście w słoneczne popołudnie trzeba się wybrać :wink:

Obrazek

pzdr
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 29.09.2010 16:28

longtom napisał(a):św. Wojciech, ale oczywiście w słoneczne popołudnie trzeba się wybrać :wink:
Nooo, teraz to już poznałam :wink: :D

pozdrawiam
:D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.09.2010 10:26

Suplemencik z Mają i Tymkiem w roli głównej bardzo mi się spodobał, ale proszę jeszcze o wyjaśnienie

Tymona napisał(a):I Maja, która wbrew pozorom wcale nie jadła, i generalnie miała w nosie to, że w Portugalii o tej porze się powinno zjeść obiad :wink: Natomiast na hasło robimy zdjęcie fachowo do niego pozowała :wink: Niestety, tylko pozowała :lol:

Obrazek



Tymona napisał(a):Cóż było robić, pod ciężarem jakże słusznej argumentacji ulegliśmy. Jednak, żeby ustrzec się przed kolejnymi wojnami domowymi, o to czyja teraz kolej i że to nie felll, bo ktoś zrobił trzy zdjęcia na raz, a ktoś inny tylko jedno, ustaliliśmy - każdy robi po jednym zdjęciu i to na zmianę :D


czy tego entuzjazmu do robienia fotek nie dało się z premedytacją(szantażykiem) wykorzystać :? Jedna łyżka - jedno zdjęcia. Pięciolatków już nie da się namówić na "za mamusie, za tatusia, za dziadziusia ... czy leci samolocik" ale chyba :? można coś pohandlować. Może to jest w dzisiejszych czasach niepedagogiczne :?
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 01.10.2010 13:10

Lidia K napisał(a):czy tego entuzjazmu do robienia fotek nie dało się z premedytacją(szantażykiem) wykorzystać :? Jedna łyżka - jedno zdjęcia. Może to jest w dzisiejszych czasach niepedagogiczne ?
Dało, dało :D my właśnie z premedytacją to wykorzystywaliśmy, tylko mówiłam Mai, że musi jeszcze raz, bo mi zdjęcie nie wyszło :wink: I tak kilka łyżek poszło do przodu :wink:
A że Maja ma tak tylko na wyjazdach zagranicznych (nie wiem, czy wrażeń ma za dużo, czy za ciepło jest i jej się jeść nie chce, no i ona nieskora do nowości kulinarnych - w przeciwieństwie do Tymka) to się specjalnie tym nie przejmujemy - i na wakacjach pozwalamy jej na frytki, makaron i naleśniki na zmianę :wink:

pozdrawiam
:D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 03.10.2010 21:21

Tymonko - dzieciaczki jak zwykle urocze :P

Zauwazylam,ze Twoja relacja za chwilke "ucieknie" na druga strone,wiec postanowilam ja ratowac :lol:

Nie ,zebym Cie poganiala............,ale moze juz czas dopisac ciag dalszy .........??

:D :D :D
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 04.10.2010 09:38

Witaj Tymono !

Czas pozwolił wreszcie zajrzeć i do Twojej relacji.

Po miesięcznym (wrześniowym ) naszym "niebycie" związanym także z wypoczynkiem ... przyznam , że biorąc pod uwagę ilość powstających relacji i tych które były w toku gdy wyjeżdżaliśmy ... nie jest to łatwe.

Pomalutku odrabiamy straty ! :)

Pozdrawiam
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.10.2010 18:59

Basiulinek napisał(a): Zauwazylam,ze Twoja relacja za chwilke "ucieknie" na druga strone,wiec postanowilam ja ratowac :lol:

Nie ,zebym Cie poganiala............,ale moze juz czas dopisac ciag dalszy .........??

:D :D :D
Basiulinku - ja Ci bardzo dziękuję za czujność i odpowiednią reakcję :wink: :lol: Ciąg dalszy oczywiście się pisze, ale faktycznie jakoś wolno :?


mariusz-w napisał(a):Witaj Tymono !

Czas pozwolił wreszcie zajrzeć i do Twojej relacji.

Po miesięcznym (wrześniowym ) naszym "niebycie" związanym także z wypoczynkiem ... przyznam , że biorąc pod uwagę ilość powstających relacji i tych które były w toku gdy wyjeżdżaliśmy ... nie jest to łatwe.


Witaj Mariuszu! A ja się bardzo cieszę, że czas pozwolił , i nie ukrywam, żem ciekawa (mimo iż to pierwszy stopień do piekła :wink: ) gdzie to Was w tym roku szlaki wakacyjne zawiodły :D



pozdrawiam serdecznie
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.10.2010 21:18

Tymona napisał(a):....Ciąg dalszy oczywiście się pisze, ale faktycznie jakoś wolno :?

No właśnie :lol:
Ale innych to by się poganiało :twisted:

:sm:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.10.2010 10:30

Piotrek_B napisał(a): No właśnie :lol:
Ale innych to by się poganiało :twisted:

Oj, Piotruś cichooooo, bo się wyda :lol:

pozdrawiam
:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Portugalesy i fiszpania olee! - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone