Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polisa ubezpieczeniowa 2014

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 27.08.2014 18:42

PZU: polisa minicasco + assistance (1.000 km holowania);
czy w przypadku sprzedaży samochodu można ją wypowiedzieć i uzyskać zwrot składki za niewykorzystany okres?
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 28.08.2014 15:09

Sol-Wagon napisał(a):PZU: polisa minicasco + assistance (1.000 km holowania);
czy w przypadku sprzedaży samochodu można ją wypowiedzieć i uzyskać zwrot składki za niewykorzystany okres?

polisy tej nie wypowiadasz tylko zgłaszasz w punkcie pzu umowę lub fakturę,następnie przychodzi do domu wniosek o zwrot składki,po wypełnieniu odsyłasz lub oddajesz do punktu z podanym numerem konta i kasa wraca na konto z rozliczeniem co do każdego dnia od daty na umowie lub fakturze.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 28.08.2014 17:58

dzięki serdeczne za doprecyzowanie...
gregor81
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregor81 » 29.08.2014 00:05

Sol-Wagon napisał(a):
gregor81 napisał(a):Byłem dzisiaj w PZU, zaproponowano mi assistance najwyższy pakiet z limitem 1000km za granicą na cały rok w cenie 410 zł. To cena dla osób które nie są klientami PZU.
Do tego PZU Pomoc w Podróży - Wojażer w cenie 96 zł dla 2 osób dorosłych na 13 dni, KL 100tyś, NNW 50tyś, OC 50 tyś.
Wyjeżdżam 31 sierpnia i raczej z tej oferty skorzystam, chyba że ktoś poleci coś podobnego w lepszej cenie.

w przyszłym roku jedź na urlop jeszcze w okresie ważności polisy i skorzystasz 2x za 410 zł...czyli po 205 zł...
czy w tej cenie masz już minicasco? jaka wartość pojazdu wg PZU?


w pierwszym oddziale jakim byłem oferta na 410 zł była bez minicasco i limit na 1000km był możliwy.
W innym oddziale już nie było możliwości na 1000km, jeśli nie mam OC w PZU, cena 422zł ze zniesionym limitem 20km od miejsca zamieszkania.
Ostatecznie wybrałem się do multiagencji i tam oferta za 246zł !!! do tego musiałem wziąć minicasco za 60zł żeby skorzystać z limitu na 1000km holowania, wartość pojazdu wyszła 7000zł.
To ciekawe, że niby te same oddziały a mają różne zasady, a w agencjach to jeszcze inna bajka.
Najważniejsze, że udało się zaoszczędzić :) oby nie trzepa było korzystać z polisy
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 05.09.2014 18:10

A ja wykupiłem assistance w PZU z limitem 1000 km i musiałem skorzystać... :( choć powiem że nawet nie było to złe posunięcie ;) Urlop doszedł do skutku tylko ta pogoda...
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 05.09.2014 20:17

napisz coś więcej;
w jakim kraju / ile czekałeś na lawetę / ile km holowania;
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 07.09.2014 11:41

Sol-Wagon napisał(a):napisz coś więcej;
w jakim kraju / ile czekałeś na lawetę / ile km holowania;


Autko odmówiło mi posłuszeństwa w Chorwacji na wysokości Ogulina na autostradzie w stronę Splitu, najpierw pierwsza laweta chorwacka po około 1-1,5 h , przewóz z parkingu na teren laweciarza w Ogulinie (11 km ) i my do hotelu, a na 8.00 rano przyjechała laweta z PL po autko i zabrała je do PL :( wszystko załatwoine przez telefon w ciągu 30 min.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 07.09.2014 17:02

a nie wiesz, czy ta laweta mogła przyjechać na koniec waszego urlopu i czy mogliście wracać lawetą?
jak wracaliście?
Marecki37
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 03.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marecki37 » 08.09.2014 00:01

Sol-Wagon napisał(a):a nie wiesz, czy ta laweta mogła przyjechać na koniec waszego urlopu i czy mogliście wracać lawetą?
jak wracaliście?


Mogła, ale tak szczerze nie wyobrażam sobie urlopu na parkingu np. autostradowym ;)
Wszystko zależy kiedy zadzwonisz z problemem, a co do powrotu lawetą to tak, jest taka opcja, a nawet istnieje z tego co mówiła konsultantka że może być tak że podeślą drugie auto osobowe aby nas przetransportowało do PL.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Polisa ubezpieczeniowa 2014 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone