Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda w Zadarze.

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011
Pogoda w Zadarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 20.06.2011 13:37

Jedziemy na początku sierpnia do Chorwacji, a dokładniej do Zadaru. Czy jest ładna pogoda w tej miejscowości i o tej porze wakacyjnej?
ona_007
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona_007 » 20.06.2011 13:47

Dayana napisał(a):Jedziemy na początku sierpnia do Chorwacji, a dokładniej do Zadaru. Czy jest ładna pogoda w tej miejscowości i o tej porze wakacyjnej?

Zabiłaś mnie...
Pytasz czy jest ładna pogoda w tej miejscowości i o tej porze wakacyjnej ? hmmm jakby tu odpowiedzieć żeby nie urazić ...W tej miejscowości raz jest ładnie a raz nie. Zależy czy pada czy nie. Zależy czy wieje czy nie.
Kurcze nikt nie ma czarodziejskiej kuli .

Odpowiem tak : lato jest porą kiedy w zasadzie jest słonecznie i plażowo. No chyba że pada albo wieje . Ale i tak jest gorąco.

pierwszy lepszy link wpisany w google
http://www.holidaycheck.pl/climate-wett ... _4284.html
jimmi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 20.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jimmi » 19.07.2011 07:58

Tak, nie obawiaj się . Na początku sierpnia trzeba mieć pecha zeby nie było pogody. Udanych wakacji
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 19.07.2011 10:22

Na początku sierpnia to nawet w Dąbkach będzie ładna pogoda 8)

No...kiedyś musi, nie? :lol:
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 27.07.2011 08:40

Tu też masz pogodę i nawet 2 kamery na port promowy w Zadarze .
http://zadar.chorwackie.pl/

Też wybieram się na początku sierpnia w okolice Zadaru ,ale jestem dobrej
myśli co do pogody :D
wavejka
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wavejka » 16.08.2011 21:54

a ja tyle naczytałam się z forum przed wyjazdem na temat pogody w Chorwacji ze chyba troche jednak rozczarowania było. Wyjechalismy 23 lipca ,całe czechy, austrię , słowenię i Chorwację lało niesamowicie.. jak dojechalismy do Starigradu juz nie padało,ale wyglądalo jakby przed chwila przestało..do konca dnia bylo pochmurnie, 24 lipca i 25 lipca pogoda rzekłabym średnia.. napewno nie do opalania bo słonce za chmurami, 26 pojechalismy na Pag, tam piekne słonce, 27,28 w Starigradzie zachmurzenie, 29 jedziemy na wycieczke na Kornati, bluzy obowiązkowo, jedynie nad jeziorem słonym jakby oderwanie od rzeczywistosci , po prostu upał. 30 lipca dzien przed wyjazdem w Starigradzie ukrop, a 31 wyjezdalismy w strugach deszczu
laminat_
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) laminat_ » 17.08.2011 15:49

Ostatnie dwa a nawet trzy tygodnia lipca było wyjątkiem i to w całej europie więc ten wyjątek trzeba odpuścić z dyskusji. Słońce przez cały czas jest tylko na pustyni :)
darekvv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvv » 18.08.2011 21:31

Byłem w Zadarze 8 sierpnia i było b. ciepło ponad 30, a jak jest dzisiaj to... nie wiem, cały przełom lipca do 10 sierpnia to ponad 30, dochodziło do 40, od Dubrownika do Zadaru

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Pogoda w Zadarze.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone