Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda w czerwcu

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
łysy
pogoda w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 09.05.2003 14:42

Jade na Makarską Rivierę 6 czerwca.
napiszcie jaka w tedy jest temperatura czy da się wygrzać i opalic
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 09.05.2003 21:24

łysy napisał(a):Jade na Makarską Rivierę 6 czerwca.
napiszcie jaka w tedy jest temperatura czy da się wygrzać i opalic
Na makarskiej w tym roku bedę 2 raz ,wrcamy do domu jak murzyni no to musi być z temperatura OK My jesteśmy juz od 30.o5 do 21.06-do tej pory nigdy na czerwiec i wrzesień nie narzekałam.Mimo wszystko życze swietnej pogody :D
Bozena

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena » 09.05.2003 23:05

łysy napisał(a):Jade na Makarską Rivierę 6 czerwca.
napiszcie jaka w tedy jest temperatura czy da się wygrzać i opalic
:D Juz teraz zrobił sie straszny upał,napewno do waszego przyjazdu morze bedzie dobrze nagrzane,w tej chwili temperatura morza jest 18 stopni.
Pozdrowienia z upalnego Splitu.
Bozena :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.05.2003 17:19

Hej,
ja na Makarską Rivierę wybieram się w okresie 12.07 - 26.07.03, jeśli ktoś ma doswiadczenia to proszę o podanie temperatur powietrza i wody (oczywiście przypuszczalnych, prognozowych) :D
pzdr
Sławek
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 12.05.2003 08:41

Temp. z wczoraj (śledzę pogodę na hrvatskiej tv) - okolice Makarskiej to około 30 w dzień i ok. 20 w nocy. Morze 19. Bezdeszczowo, bezwietrznie.
Ech, jeszcze dwa tygodnie :lol: :lol: :lol:
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 12.05.2003 19:02

slapol napisał(a):Hej,
ja na Makarską Rivierę wybieram się w okresie 12.07 - 26.07.03, jeśli ktoś ma doswiadczenia to proszę o podanie temperatur powietrza i wody (oczywiście przypuszczalnych, prognozowych) :D
pzdr
Sławek


Górale mówią... :)
Będzie upalnie, temp. wody 24C przy brzegu, 22C nieco dalej od brzegu :)
Cykady jak co roku... nie zawiodą państwa oczekiwań :)
Pozostało zaledwie kilka tygodni, cierpliwości.
Może się gdzieś spotkamy przypadkiem, my będziemy w okresie 18.07 do 30.07 i na Krk-u gdzieś. Pozdrowionka i dużo słonka :)
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 12.05.2003 19:20

no może byśmy się spotkali tylko że ja jade na Makarska ale kiedys.
Ja jeszcze muszę wyczymać tylko 4 tygodnie chyba że nie wyczymam i pojadę wcześniej
ŁYSY
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 12.05.2003 19:24

Raphal mam pytanko skad masz tv hr z tv sat?
Pytam bo nie mam satki ale jest to mały koszt i można by ją kupić co by wiedzieć gdzie i jak świeci :lol: :D :)
NARA ŁYSY
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.05.2003 20:47

Kam&Jac napisał(a):
slapol napisał(a):Hej,
ja na Makarską Rivierę wybieram się w okresie 12.07 - 26.07.03, jeśli ktoś ma doswiadczenia to proszę o podanie temperatur powietrza i wody (oczywiście przypuszczalnych, prognozowych) :D
pzdr
Sławek


Górale mówią... :)
Będzie upalnie, temp. wody 24C przy brzegu, 22C nieco dalej od brzegu :)
Cykady jak co roku... nie zawiodą państwa oczekiwań :)
Pozostało zaledwie kilka tygodni, cierpliwości.
Może się gdzieś spotkamy przypadkiem, my będziemy w okresie 18.07 do 30.07 i na Krk-u gdzieś. Pozdrowionka i dużo słonka :)

Kam&Jac
górale jeszcze mówią tak:
"bydzie piknie.... no chyba zeby loło!?!"
Miejmy nadzieję , że ta przepowiednia nas wszystkich nie dotknie :D
Również życzę Wam dużo słonka
pzdr :D
Sławek
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 13.05.2003 08:37

łysy napisał(a):Raphal mam pytanko skad masz tv hr z tv sat?
Pytam bo nie mam satki ale jest to mały koszt i można by ją kupić co by wiedzieć gdzie i jak świeci :lol: :D :)
NARA ŁYSY


Czesc

Cyfrowy tuner Comsat Polonia. HRT odbierzesz na każdym cyfrzaku (ale tylko niekodowane okna - wiadomości, pogoda, dokumenty, itd)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2003 20:16

Hej,
polecam tuner cyfrowy Pioneer BCT- 1430.. 1530...1630. Po małej korekcie oprogramowania bez problemu chodzi całodobowo HRT 1, HRT 2 i HRT 3.
pzdr :)
Sławek.
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 30.05.2003 13:00

Temperaturę wodyna bieżąco podaje DHMZ czyli Główny Instytut Hydrologiczno Meteorologiczny
http://www.tel.hr/dhmz/vrijeme/more_n.html

Są tam też prognozy pogody np 7 dniowa :
http://www.tel.hr/dhmz/prognoza/sedam/h ... n.htmljaka wtedy jest temperatura czy da się wygrzać i opalic

Fajna webcamera jest w Splicie http://www.izor.hr/webcameng.htm podają też aktualną temperaturę powietrza i wody

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda w czerwcu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone