Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 22.07.2011 11:30

Nowości nie odkryłeś. Tu już jest dyskusja w osobnym wątku też o Makarskiej. No cóż, ja mam w domu prawie rozwód o pogodę, bo ja ciągnąłem na Chorwację, reszta członków rodziny chciała Grecję. Już za późno na zmiany - jutro wyjazd - ale wiem, że Chorwację odpuścimy sobie na kilka lat. To będzie 3 wyjazd z deszczową pogodą do Chorwacji. To już dla nas za dużo. To co prawda nie tak jak nad polskim morzem, odrobinę lepiej, ale... humor jednak zepsuty.
Czasami doczytam tu głosy naiwnych osób, że spoko.. się poprawi.. heheh akurat. A piszę to ja, który juz dwa razy sie nabrał i liczył na pomyłkę meteorologów i poprawe pogody. Do trzech razy sztuka.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 22.07.2011 11:32

wojtek_p napisał(a):Niestety wszystkie prognozy wskazują na pogodę "Bałtycką". W okolicach 20 stopni i deszczowo. Mam nadzieję że w sierpniu będzie lepiej.


To jest pogoda bałtycka? :D

http://www.meteovista.pl/Europa/Chorwac ... ka/4156120
http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja/makarska/pogoda
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2011 11:38

Slicku napisał(a):POGODA NA NAJBLIZSZY TYDZIEN DLA REJONU SPLITU
http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/swiat,2/p ... 07-31.html

NIE WIE CZY MAM SIE SMIAC CZY PLAKAC


Może lepiej TU sprawdzić
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 22.07.2011 12:02

Zobaczcie tutaj:

http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/swiat,2/p ... 07-30.html

NIby czarna chmura jakby miało lać cały dzień a wielkość opadów...
0,3 mm hehehe :wink: . Takie to są właśnie prognozy
Mirella
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 05.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirella » 22.07.2011 12:54

My w niedziele wyruszamy do Trogiru i już się zaczynam martwić pogodą wszyscy mówią że deszcz i brzydka pogoda :cry: masakra
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.07.2011 13:03

Ale się nakręcacie....
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 22.07.2011 13:06

Wszystko zależy od tego na jaką stronę wejdziesz. Osobiście też wolę oglądać te optymistyczne :) Niech słońce i ciepła woda dopiszą wszystkim. Nakręcamy się bo chcemy uciec z zimnej i deszczowej Polski na kilka dni :lol:
Tymoteusz123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymoteusz123 » 23.07.2011 13:31

Witam. Nie wiem jak tam prognozy, ale w tej chwili siedzę na tarasie i znowu leje deszcz. Od wtorku pływałem tylko raz w morzu. Pogoda na pływanie w morzu to jak na razie jedno popołudnie i jeden dzień wczorajszy. Jestem czwarty raz w Chorwacji. Generalnie Istria i Dalmacja (teraz Pag). Z ostatnich dwóch pobytów pamiętam, że co najmniej połowa dni była zazwyczaj pochmurna. Chorwacja to piękny kraj, ale na zwiedzanie to bym się wybrał we wrześniu lub październiku. http://www.sat24.com/eu?ir=true Teraz się kotłują chmury, ale po południu może będzie lepiej. Może się uda coś do piątku popływać.
Tymoteusz123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymoteusz123 » 24.07.2011 12:03

Na razie dalej się nie udało. Pływanie odpada. Dzisiaj patrzyłem na chmury na sat i myślę że coś upoluję słońca koło 13-15. Jak nad Bałtykiem... :-( A może w przyszłym roku Tunezja?
PakoG
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 26.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 24.07.2011 12:25

Tymoteusz123 napisał(a):Na razie dalej się nie udało. Pływanie odpada. Dzisiaj patrzyłem na chmury na sat i myślę że coś upoluję słońca koło 13-15. Jak nad Bałtykiem... :-( A może w przyszłym roku Tunezja?

Tunezja ? Kraj bez klimatu,w sumie bez nocnego życia jak dla mnie. Kraj dla ludzi lubiących siedzieć na terenie hotelu i pić piwo bezalkoholowe.
Na terenie hotelu "elegancja francja" a poza - brud i smród. Aha i dla mających mniej szczęścia połowa pobytu spędzona na sedesie :lol:
Zmienić Chorwację na Tunezję to tak jak zmienić BMW na Daewoo:)
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 24.07.2011 15:00

Również siedzę na tarasie w Tucepi. Pogoda w tym roku zawiodła, wprawdzie prrzyjechliśmy dopiero wczoraj, może coś jeszcze się zmieni.
Jednak na chwilę obecną, jak dla mnie fatalnie. Wczoraj Makarska powitała nas deszczem, ale potem wyszło słońce, jednak nie na długo. Godzinę póżniej przyszła burza i kolejny deszcz. Wieczorem ogromna ulewa. Dziś od rana jest zachmurzone i wieje dość silny wiatr. Słońce prawie się nie przebija choć jest dość cieplutko, jednak przy tym wietrze i bez słońca ciężko zanurzyć się w Jadranie. Są też i tacy co się kąpią:))
Mam ogromną nadzieję, że pogoda szybko się zmieni i będziemy mogli smażyć się jak frytki, trzymajcie kciuki:))
zubek59
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zubek59 » 25.07.2011 22:15

My byliśmy od 1 do 15 lipca w Primosten. Przez 2 tygodnie ani jednej burzy, codziennie około godziny 15 było 36-39 stopni. Marzyliśmy chociaż o jednym dniu deszczowym:) Swoją drogą zauważyłem, że zawsze najcieplej jest w Sibeniku, jak patrzę na pogodę ON-LINE. Może ktoś wie dlaczego?:) Pozdrawiam i już za 11 miesięcy znów jedziemy:)
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 26.07.2011 11:23

Obserwuję obecną pogodę po moim powrocie z Riwiery Makarskiej i jestem w szoku. Nie wiedziałem że może być tam tak źle. Podczas mojego pobytu (4-14 lipca) był żar niesamowity, ciężko było się ochłodzić przy tych rozgrzanych skałkach i ciepłej wodzie. Współczuję tym, którzy nie mogą cieszyć się Słońcem tak jak my na początku lipca.
Jedyne pocieszenie dla Was: w Polsce jest o wiele gorzej, nie pamiętam tak fatalnego lipca
papryka1231
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryka1231 » 26.07.2011 12:18

Ja 5 raz w Chorwacji, zawsze koło 3 tygodniowy pobyt i co najwyżej jeden dzień niepogody. W tym roku (południowa Dalmacja), od 5 dni pada codziennie deszcz, w tej chwili to wręcz ulewa i burza. Dodatkowo prognozy na koniec naszego pobytu nie są optymistyczne. w tym roku pech.
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 27.07.2011 07:36

Ja mam nadzieję że pogoda szybko się poprawi. Ja jadę dopiero po 15 sierpnia, ale niech słońce innym też świeci.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone