empire13 napisał(a):... ja mam wrażenie, że dla sporej części społeczeństwa internet=facebook
Znam takich którzy nie wyobrażają sobie życia bez FB tak samo jak smartfona. Ja choć posiadam smartfona to nigdy nie miałem i nie mam i nie używam FB. Ktoś napisze ponownie, że skansen. Dla mnie to jest jednak jedna z najcenniejszych rzeczy w ludzkim życiu - święty spokój.

.png)
.png)
