Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora - plaża

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cobot
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.08.2006
Podgora - plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cobot » 08.08.2006 16:00

Prosze ludzi którzy byli w miejscowości PODGORA żeby opisali mi jaka jest tam plaża i dno morza, jade tam pierwszy raz i chce być przygotowany, mile widzine zdjęcia najlepiej jak toś sam robił na plaży można, wysyłać na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 08.08.2006 16:47

Plaza z drobnymi kamyczkami, odzielona promenada i ulica od hoteli, sklepow, knajp..itp. Popatrz na stronie o Podgorze.
klimut
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 23.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) klimut » 08.08.2006 18:06

a czy jest darmowa?
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 08.08.2006 18:26

Tak jest gratis, tylko za plastikowy lezak trzeba placic jesli chcesz z niego korzystac.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 08.08.2006 18:50

w chorwacji plaze sa darmowe;)
rumcajs1
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 17.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumcajs1 » 08.08.2006 18:58

plaża bardzo wąska ok 5-7 metrów szybko głęboko ok 10 metrów od brzegu jest 1,80 głębokości , leżaki 20 kun za dzień, ale jest pięknie nie ma ulicy przy plaży tylko murek i od razu knajpki kelner donosił kawke i piwko na plaże przez murek :D , dno kamieniste drobne kamyki troche szkoda bo nie ma co nurkować nie ma jeżowców, ale buty do pływania wskazane pozdrawiam włanie wróciłem w niedziele :(
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 08.08.2006 22:11

foty poszły na maila ;)
Cobot
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cobot » 09.08.2006 03:57

tboy napisał(a):foty poszły na maila ;)


dzięki za zdjęcia właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki wielkie.
tomek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek99 » 09.08.2006 14:58

tboy napisał(a):foty poszły na maila ;)


tboy - czy mogę również prosić o fotki na maila? Zastanawiam się nad Podgorą i być może ostatecznie mnie przekonają... :)

--
pozdrawiam
Tomek crex99(at)gazeta.pl
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 09.08.2006 15:06

tomek99 napisał(a):tboy - czy mogę również prosić o fotki na maila? Zastanawiam się nad Podgorą i być może ostatecznie mnie przekonają... :)

siur, mówisz i masz
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 09.08.2006 16:20

rumcajs1 napisał(a):kamyki troche szkoda bo nie ma co nurkować nie ma jeżowców


Jak to nie ma?? Jak ja tam byłam pod koniec czerwca, to były ich całe stada. Najwięcej siedziało na skałkach koło tej ślicznej metalowej panienki. Tam było trzeba nurkować, bo były fajne rybki, kraby, krewetki i inne cuda.

Podgora jest super! Plaża śliczna. Zdecydowanie polecam nawet dla małych dzieci.
HR-fan
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 24.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) HR-fan » 09.08.2006 18:09

Fajne plaże są na prawo od portu (patrząc od strony brzegu) za knajpą "Taboo". Jest to co prawda kawałek drogi no i jest trochę hardcorowe zejście na samą plażę, ale można opalać się na golasa, są fajne skałki, jest cień i napewno większy spokój niż na plaży miejskiej oraz tych w pobliżu centrum. Generalnie trzeba się przejść w ramach spaceru w jedną i drugą stronę Podgory i samemu wybrać miejce do plażowania a jest w czym wybierać, bo plaż i plażyczek ukrytych w małych zatoczkach są tam dziesiątki.
Cobot
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cobot » 09.08.2006 20:39

a mam jeszcze takie pytanko bo jak czytałem scobie to forum to czasami pojawia się informacja żeby zabrać ze sobą takie buty do wody, a moja znajoma która była w Podgoże 2 lata temu powiedziała mi że klapki zostawiała przy brzegu bo w wodzie zupełnie nie były potrzebne, prosze teraz ludzi którzy już byli w podgoże o skomentowanie tego czy naprawde są tam takie buty potrzebne czy nie.
tboy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 220
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 09.08.2006 20:48

Cobot napisał(a):a mam jeszcze takie pytanko bo jak czytałem scobie to forum to czasami pojawia się informacja żeby zabrać ze sobą takie buty do wody, a moja znajoma która była w Podgoże 2 lata temu powiedziała mi że klapki zostawiała przy brzegu bo w wodzie zupełnie nie były potrzebne, prosze teraz ludzi którzy już byli w podgoże o skomentowanie tego czy naprawde są tam takie buty potrzebne czy nie.

na żwirowej plaży nie będą ci potrzebne, ale jeżeli chcesz kąpać się w skałach, to raczej będą ci potrzebne
aGGi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 27.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 10.08.2006 08:57

Cobot napisał(a):a mam jeszcze takie pytanko bo jak czytałem scobie to forum to czasami pojawia się informacja żeby zabrać ze sobą takie buty do wody, a moja znajoma która była w Podgoże 2 lata temu powiedziała mi że klapki zostawiała przy brzegu bo w wodzie zupełnie nie były potrzebne, prosze teraz ludzi którzy już byli w podgoże o skomentowanie tego czy naprawde są tam takie buty potrzebne czy nie.

Mi się takie buciki przydały. Co prawda przy brzegu nie ma tak dużo jeżowców, ale bieganie bosą stopą po kamulcach, też nie należy do przyjemności (ale wszystko zależy od gustu). Jak chcesz to możesz sobie takie buciki kupić na miejscu. Jest tego pełno na każdym straganie i w czerwcu kosztowały 50 kun.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone