Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.07.2010 13:24

Hej Magda :wink: :D
Jestem z Tobą od początku tej relacji, ale czytam fragmentami tylko w wolnych chwilach, więc nie było czasu się dopisać. Ale jestem!
Bardzo sympatycznie podróżuje się z Tobą i pod wodą, i na lądzie. Dziękuję za widoczki! I za opowieści rzecz jasna też! I za mój ukochany Mostar i znaną mi ze słyszenia jedynie Vrboską. Pięęękne...

Pozdrawia Cię ta, która - dla odmiany - ze Śląska uciekła do BB. I ze szczególnymi pozdrowieniami dla rowerzystów! "Niedługo skończy się ropa i będziemy rządzić MY!!!" :D Żartuję sobie. Ja też jestem posiadaczką Authora :) Czerrrrrrrwona Vista :) No wiem, wiem - Ty niedzielna podobno ;) Ale jak się mieszka/ło w BB, gdzie niemal nie ma równego kawałka drogi, to trzeba mocnej silnej woli ;)

I dołączam do grona tych, których czepiają się sierściuchy i dzieci sąsiadów :D A w temacie kwiatków i ich losów w czasie moich wakacji też możemy sobie podać ręce.

Fajnie tu, więc zostaję do końca :lol:

I jeszcze co do fragmentu o Malborku - PM to niemal wymarły gatunek... ;) Serdeczne gratulacje!

Pozdrawiam ciepło :) Ula

PS Aha zapomniałabym - faaaajne buty :D:D:D:D A były czerwone albo sinogranatowe? :D
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 21.07.2010 14:01

U-la napisał(a):
PS Aha zapomniałabym - faaaajne buty :D:D:D:D A były czerwone albo sinogranatowe? :D


Też jestem ciekawa, bo sama polowałam na czerwone, ale nie było.
Na allegro popatrz, można znaleźć różne kolory, oprócz czerwonego :twisted:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 21.07.2010 14:05

:lol: :lol: :lol: :lol:
Dzięki Eliza. Zaraz popatrzę :lol: Wariatki :wink: :lool:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 21.07.2010 14:20

U-la nie ma sprawy :wink: mam tylko nadzieję, że się CinnamonGirl na nas nie pogniewa za tę prywatę na jej wątku :oops:
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 21.07.2010 17:37

EEEEEEhhhh ... te kobiety. :D :papa: 8)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 18:57

U-la - ostatnio (w weekend) w Krakowie były czerwone też :) A jak kupowałam w Gliwicach swoje to były jeszcze czerwone, żółte i czarne.
Dla tych co jeszcze nie kojarzą sklepu - nazywa się Boot square ;)


Co do PM to cierpliwosc ma dosłownie za nas dwoje ;) i zgadzam sie ze to prawie wymarły gatunek ;)

Za prywatę broń boże nie gniewam sie ;)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 21.07.2010 19:58

Lidia K napisał(a):...
My byliśmy nad wodospadami Kravica we wrześniu i żadnego pomostu nie było. Też ograniczyliśmy się do chodzenie wzdłuż jednej strony
....

Witam autorkę ciekawej relacji :)
oraz po części cytowaną Lidię K :) .

W lipcu również: ni kładki, ni pomostu .
(znajomi, którzy byli tam 4 lata temu mówili o czymś w rodzaju kładki, która na ich mapie zaznaczona była jako ... droga 8O )

Widoki wodospadów z góry są wspaniałe.
Ale w upaly dzień dały nam złudne wyobrażenie o ochłodzie.
Kiedy zeszliśmy na dół, gotowi wskoczyć "z marszu" do wody, okazało się, że maszerować nam przyjdzie przez obłożone ludźmi wąskie nabrzeże.
I chociaż o pijawkach nie miałam wtedy pojęcia, to skończyło się tylko na ... pomachaniu ręką w wodzie :lol:

P.s. wróciliście na parking skrótami? A my wiliśmy się pod górkę ... z uczuciem lekkiego rozczarowania (choć powtarzam - widoki były piękne :) ) i zastanawialiśmy się, którędy dojeżdża się "od drugiej strony"?

Pozdraviam serdecznie
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 20:36

Co do Kravica - wracając zobaczylismy jakieś starsze niemieckie małżenstwo skaczące jak kozice po skałkach - okazało sie ze jest tam wydeptana ścieżka wsród skałek i krzaków ;) wyprowadziła nas 20m od parkingu :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 22.07.2010 09:59

[quote="CinnamonGirl"]U-la - ostatnio (w weekend) w Krakowie były czerwone też :) A jak kupowałam w Gliwicach swoje to były jeszcze czerwone, żółte i czarne.
Dla tych co jeszcze nie kojarzą sklepu - nazywa się Boot square ;)


Aaaaa!! Ja już jutro jadę do rodziców, a tam właśnie jest ten sklepik, uwielbiam go!! :P :P
Muszę koniecznie zajrzeć, bo takie butki chodzą za mną już 2-gi rok :roll: :P
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 22.07.2010 10:00

sorki, ale musiałam wyrazić swoje zadowolenie :D :D
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 22.07.2010 14:58

Powiedz Cynamonku, czy na plażach Hvaru i w Primosten
są linie z drzewek piniowych, które doskonale zastępują parasole - tak jak w Podgorze ?
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 22.07.2010 15:05

W Primosten na tej plazy gdzie ja byłam są drzewa dajace cień. Co do Hvaru byłam tylko raz na jednej plazy i tam były drzewa a czy dawały cień sięgający do skalnych płyt na których się leżało nie zwróciłam uwagi :oops:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 22.07.2010 23:11

U-la napisał(a):
I jeszcze co do fragmentu o Malborku - PM to niemal wymarły gatunek... ;) Serdeczne gratulacje!


Oj Ula - aż tak źle nie jest.Znam paru takich spoko gości i to niedaleko szukać, bo tu na forum na przykład ... :lol: :lol:

Madzia - kotofoty - rewelacja 8O Masz więcej :?:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 22.07.2010 23:18

wojan napisał(a):Oj Ula - aż tak źle nie jest.Znam paru takich spoko gości i to niedaleko szukać, bo tu na forum na przykład ... :lol: :lol:


Takich bez pary tzn. bez drugiej połowki też? No nie musi być paru. Jeden wystarczy :roll: :D :lool:

Rozwalam Madzi relację :) Już nie będę. Też czekam na jeszcze! :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2010 23:47

Witam.

Wpisuję się, gdyż rzadziej bywam, a relacja ciekawa i potem muszę odgrzebywać :wink:

U-la napisał(a):
Pozdrawia Cię ta, która - dla odmiany - ze Śląska uciekła do BB. I ze szczególnymi pozdrowieniami dla rowerzystów! "Niedługo skończy się ropa i będziemy rządzić MY!!!" :D Żartuję sobie. Ja też jestem posiadaczką Authora :) Czerrrrrrrwona Vista :) No wiem, wiem - Ty niedzielna podobno ;) Ale jak się mieszka/ło w BB, gdzie niemal nie ma równego kawałka drogi, to trzeba mocnej silnej woli ;)


Niezłe... :) No i łączy nas po części miasto (choć ja też z zewnątrz napływowy :) ) oraz rower - też AUTHOR - tyle że mój po raz kolejny Jadranu nie zobaczy o ile wogóle kiedykolwiek...

Koty przeurocze.

Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone