Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 20.07.2010 12:29

CinnamonGirl napisał(a):25 czerwca 2010 o godzinie 23:43 dotarliśmy do domku z jak zwykle ze zbyt krótkiego urlopu w Chorwacj :cry:.


"SVIBANJ", może gdzieś między Chorwacją a Polską mieliście szansę.

Sierściuchy mnie przyciągnęły i już bez przeczytania całości nie wyjdę z pracy. I zdjęcia i miejsca. Vrboska jest zawsze śliczna. Myśmy do niej doszli długim spacerkiem nadmorską drogą z Jelsy zatrzymując się wielokrotnie - bo co kadr to pocztówka.
No to wracam na nie przeczytane poprzednie strony. Mam kilka godzin z głowy :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 20.07.2010 13:47

Justyna1984 napisał(a):Jestem Twoją fanką Cinnamon.....na serio twoje relacje czyta się fantastycznie :D widzę, że mamy do czynienia z prawdziwą babą za kierownicą :devil: nie przeszła CI myśl aby zdjęcia ślubne zrobić w tak pięknym plenerze jak Chorwacja? :lol:

CinnamonGirl, PM....czy ktoś się zastanawiał jakie są prawdziwe imiona?? ..... Kasia i Piotr :roll:

Standardowo pozdrawiam gorąco i czekam na ciąg dalszy


Marzył mi się plener ślubny w Chorwacji niestety PM ma coś takiego jak plan urlopów i urlopy zostały mu przydzielone. Drugą cześć przypada akurat na 2 tygodnie przed terminem ślubu ;) a nie po - stąd czerwiec a nie wrzesień bo jak wiadomo załatwienia itp.. Ale widząc jak 'chodliwym' towarem są sukienki ślubne - to może uda sie za rok ;> taki podwójny z moja przyjaciółką ;) fajnie by było...

Co do imion - heh PM - zawiera też inicjały naszych imion ;) ale jedno trafiłaś ;)

Z tą babą za kierwnicą to też tak jest, że mnie strasznie wkurzają własnie baby za kierwonicą :twisted: sama wydaje mi sie nie jestem zawalidrogą, czyli wiem do czego służy np prawy pas ;) aczkolwiek moje umiejętności kierowcy pozostawiają dużo do życzenia jak droga robi się wąska,kręta i trzeba jeszcze do tego zaparkować prostopadle :D Ale to chyba kwestia praktyki, której unikam jak ognia ;) w końcu przed hipermarketem zawsze jakieś miejsce sie znajdzie ;)a że będzie 200m do budynku to kto by się przejmował ;) ruch to zdrowie...
Ostatnio edytowano 20.07.2010 13:48 przez CinnamonGirl, łącznie edytowano 1 raz
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 20.07.2010 13:48

Ja sie tez dosiądę. :wink:
Jak byliśmy na Hvarze to ani jednej chmurki nie widzieliśmy, patrząc na te zdjęcia to chyba nie ten Hvar :roll:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 20.07.2010 14:28

Lidia K napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):25 czerwca 2010 o godzinie 23:43 dotarliśmy do domku z jak zwykle ze zbyt krótkiego urlopu w Chorwacj :cry:.


"SVIBANJ", może gdzieś między Chorwacją a Polską mieliście szansę.


Ale ze mnie gapa :D . Na ale to wszystko dlatego,że tak sie na te nadzwyczajnej urody .... buty zagapiłem :D
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 20.07.2010 14:52

A ja się zaczytałam, zapatrzyłam i warto było. Wspaniałe zdjęcia, próby czarno- białe (Pocitel, Mostar) odebrałam pozytywnie. Szczególnie Pocitel mi się podobał.

A poza tym to była wielka przyjemność powrócić dzięki Twojej relacji w miejsca już nam znane.

My byliśmy nad wodospadami Kravica we wrześniu i żadnego pomostu nie było. Też ograniczyliśmy się do chodzenie wzdłuż jednej strony.

Za rowery podziwiam, bo sama jeżdżę rowerem codziennie przez okrągły rok (po płaskim Wrocławiu i Brzegu) i na górkę wybrałabym się jednak nogami. Chociaż faktycznie w upały po płaskim jest przyjemniej się poruszać się rowerem niż nogami. Na rowerze zawsze jakiś wiaterek powiewa.

I fajnie, że nie koniec relacji i jeszcze sporo na deser zostało, bo czeka nas opis ze zwiedzania kilku perełek Hvaru.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 20.07.2010 16:45

...Kiedyś mnie uczył (na nowo bo już nie pamiętałam, który pedał jest od czego icon_wink.gif ) jeździć autem i ani razu głosu nie podniósł; nawet jak parę lat temu wracając z Malborka jechałam na czołówkę z mercedesem przy wyprzedzaniu (ale skąd miałam wiedzieć, że jak mówi zredukuj to mam dać 3, a nie 4 icon_wink.gif) on tylko spokojnie spojrzał na kierowcę mercedesa, który już nerwowo walił długimi a PM tylko podniósł rękę uspakajająco ... no nic, na wspominki mnie wzięło.

W końcu zostawiłam sierściuchy w spokoju (ale gdybym moga to tego niebieskiego bym wzięła ze sobą do Polski, pal licho tą moja alergię na sierść jakoś bym wytrzymała) i poszliśmy na obiadek....

Czytam i czytam, i szczerzę się do kompa :lol:
Cinnamon, masz ogromne poczucie humoru, relacja meeeega mi się podoba!!! :P :P
Pozdrawiam serdecznie!
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 20.07.2010 18:52

monia85 - nie wiem jak tam z moim poczuciem humoru, ale ludzie mówią że potrafię na siebie spojrzeć krytycznie i śmiać się/żartować ze swoich wad (a troche ich jest ;)) więc może to własnie jest to ;)
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 20.07.2010 19:49

Oj, a ja dopiero teraz tu trafiłam! Baardzo podoba mi się Twoje spojrzenie na Chorwację - a Vrboska! klimatyczna. Świetne zdjęcia!
Pozdrawiam! :papa:
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 20.07.2010 20:31

Witam
wybieram się w tym roku po raz 1 do Chorwacji, Twój opis spowodował, że podążymy Twoim śladem właśnie. jestem zachwycona opisem, zdjęciami, Podgorą, Hvarem i całą resztą :)
wyruszamy z moim facetem 15 sierpnia - już nie mogę się doczekać!! :)

pozdrawiam wszystkich "czytaczy"
to forum jest rewelacyjne!
:lol:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 20.07.2010 20:33

Ja też zostałam stałym bywalcem :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.07.2010 20:43

:)
Ostatnio edytowano 20.07.2010 22:56 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.07.2010 21:11

:)
Justyna1984
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1984 » 21.07.2010 07:46

CinnamonGirl napisał(a):
Justyna1984 napisał(a):Jestem Twoją fanką Cinnamon.....na serio twoje relacje czyta się fantastycznie :D widzę, że mamy do czynienia z prawdziwą babą za kierownicą :devil: nie przeszła CI myśl aby zdjęcia ślubne zrobić w tak pięknym plenerze jak Chorwacja? :lol:

CinnamonGirl, PM....czy ktoś się zastanawiał jakie są prawdziwe imiona?? ..... Kasia i Piotr :roll:

Standardowo pozdrawiam gorąco i czekam na ciąg dalszy


Marzył mi się plener ślubny w Chorwacji niestety PM ma coś takiego jak plan urlopów i urlopy zostały mu przydzielone. Drugą cześć przypada akurat na 2 tygodnie przed terminem ślubu ;) a nie po - stąd czerwiec a nie wrzesień bo jak wiadomo załatwienia itp.. Ale widząc jak 'chodliwym' towarem są sukienki ślubne - to może uda sie za rok ;> taki podwójny z moja przyjaciółką ;) fajnie by było...

Co do imion - heh PM - zawiera też inicjały naszych imion ;) ale jedno trafiłaś ;)

Z tą babą za kierwnicą to też tak jest, że mnie strasznie wkurzają własnie baby za kierwonicą :twisted: sama wydaje mi sie nie jestem zawalidrogą, czyli wiem do czego służy np prawy pas ;) aczkolwiek moje umiejętności kierowcy pozostawiają dużo do życzenia jak droga robi się wąska,kręta i trzeba jeszcze do tego zaparkować prostopadle :D Ale to chyba kwestia praktyki, której unikam jak ognia ;) w końcu przed hipermarketem zawsze jakieś miejsce sie znajdzie ;)a że będzie 200m do budynku to kto by się przejmował ;) ruch to zdrowie...



Podwójny...i na dodatek z przyjaciółką!! Super sprawa.
.............. Monika :) :lol:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 07:50

Justyna1984 napisał(a):.............. Monika :) :lol:


pudło ;) ale nie będę złośliwa... Magda
Justyna1984
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1984 » 21.07.2010 08:38

Już nie Incognito :) w takim razie miło mi..... a już myślałam, że mam dar w odgadywaniu imion :twisted:
Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim forumowiczom.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora i wyspa Hvar (w pigułce) - czerwiec 2010 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone