Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

plaża VUCINE zuljana

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemo99
Croentuzjasta
plaża VUCINE zuljana

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.01.2014 10:05

witam,

Od kilku tygodni przeszukuję google i forum szukając informacji o apartamentach w okolicy plaży vucine ( wiem że jest kamp ale to mnie nie interesuje).

Czy ktoś orientuje się czy w okolicy 200-300m są jakiej aparty do wynajęcia? Na mapach widać że są jakieś budynki w okolicy, ale czy ktoś je wynajmuje?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Zapewne wielu z was plażowało w okolicy i drogę z zuljany na plażę pokonywało nie raz.
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.01.2014 15:01

nie sądzę, żebyś znalazł coś w odległości 200-300 m od plaży. Tam jest tylko kilka domków, zapewne już dawno wynajęte, albo dla "swoich". Żuljana jest bardzo mała, apartamenty na wynajem raczej tylko w centrum, do plaży Vucine jest kawałek pod górkę. Na znalezienie czegoś w ciemno marne szanse.
przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.01.2014 16:30

wiem że będzie ciężko bo już od miesiąca szukam. A mogła byś polecić jakąś miejscówkę w tym rejonie. Bardzo zależy nam na apart. blisko morza, zuljana, tresnik, borak coś w tych miejscowościach.
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.01.2014 16:49

przemo99 napisał(a):zuljana, tresnik, borak

sorry ale wysil się choć trochę ;)
nazwy miast z dużej litery piszemy ;)

Żuljana, Trstenik, Borek

ja niestety nie pomogę, jeżdżę pod namiot. Wiem, że w Żuljanie są apartamenty, ale w centrum, one też są przy plaży, ale nie Vucine, do niej trzeba dojść kawałek. Na mnie akurat ta plaża nie robi żadnego wrażenia, idę tam może raz na 3 tygodnie na wieczorny spacer i tyle. Tłok, jakiś bar przy plaży, muzyka, mi to nie odpowiada. Zachód słońca tam jest może i ładny, ale na plażowanie niekoniecznie. Oczywiście to moje całkiem subiektywne zdanie, bo jednak sporo ludzi tam chodzi.
Trstenik ma całkiem szeroką plażę, Borek też na forum lubiany :) Myślę jednak, że w tych miejscowościach konieczna wcześniejsza rezerwacja bo są małe.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 24.01.2014 18:20

ita napisał(a): Borek

Borak :wink:
emtomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 24.01.2014 18:41

:D
rodaivuk napisał(a):

przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 24.01.2014 18:48

Apartamenty w Zuljanie z dużej litry:) już znam na pamięć. Powoli chyba trzeba zmienić lokalizacje, bo coś zawsze mi nie odpowiada. Chcemy rezerwować wcześniej ale szukamy fajnego apartu, a w sumie dwóch blisko morza w budżecie 50-55E.

Ciekawa opinia o tej plaży, wydawało mi się że tam właśnie będzie cisza... dzięki.
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.01.2014 21:22

emtomek napisał(a)::D
rodaivuk napisał(a):

dobra, dobra zawsze się mylę, to było ostatni raz :wink:
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 24.01.2014 21:30

przemo99 napisał(a):Apartamenty w Zuljanie z dużej litry:) już znam na pamięć. Powoli chyba trzeba zmienić lokalizacje, bo coś zawsze mi nie odpowiada. Chcemy rezerwować wcześniej ale szukamy fajnego apartu, a w sumie dwóch blisko morza w budżecie 50-55E.

Ciekawa opinia o tej plaży, wydawało mi się że tam właśnie będzie cisza... dzięki.

małe szanse, że znajdziesz apartament idealny ;)
dlatego wybieram namiot ;)
ja bym patrzyła, żeby był fajny taras i cena odpowiednia, grunt to nie mieć zbyt dużych oczekiwań, zwłaszcza jak macie ograniczenia finansowe.
Ja akurat Żuljanę kocham miłością wielką, ale wiem, że dla wielu to nuda :roll:
lodów nie ma, sklep tylko jeden, często woda zimna :roll: ja nie wiem co mnie tam tak ciągnie 8)
emtomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 25.01.2014 09:46

Na campie "Vucine" (tym po prawej na górce idąc z Żuljany na plażę Vucine) nocowałem wielokrotnie. Ostatni raz chyba 4 lata temu .... pytanie:
Czy ktoś był ostatnio i pamięta ceny, bo coś nie mogę ich namierzyć w necie?
Pytam bo kiedyś był to tani camp z jedną gwiazdką *
A jak jest teraz?
cooleczka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 25.01.2014 10:24

Przemo, jak nie ma lodów to nie jedziemy :)
przemo99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 25.01.2014 19:51

nie ma lodów i zimna woda brrrr... szukamy gdzie indziej:)
MiMiL
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MiMiL » 27.02.2014 11:12

ita napisał(a):
przemo99 napisał(a):lodów nie ma,

Są - w Family Magazin - a przynajmniej były tam w zeszłym roku ;)
Ale nie jadłam, więc nie wypowiem się w kwestii smaku ;)
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.02.2014 21:59

MiMiL napisał(a):
ita napisał(a):
przemo99 napisał(a):lodów nie ma,

Są - w Family Magazin - a przynajmniej były tam w zeszłym roku ;)
Ale nie jadłam, więc nie wypowiem się w kwestii smaku ;)

kilka smaków, marne raczej, a lody można tam kupić nie wiem o jakiej porze, raz są raz ich nie ma, może częściej popołudniu, ale wtedy to nas tam nie ma, w czasie plażowania, jak była siesta, to lody zamknięte
aga2
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 28.02.2014 10:55

zgadzam się z Itą, Zuljana to mała mieścinka, ale jak się już ją pokocha to na zawsze :) ;)
Vucine to już, niestety nie ta sama co kiedyś, cicha i spokojna plaża....
teraz w sezonie odbywają się na niej imprezy "Žuljanan summer party".
w sezonie działa tam plażowy bar....co przyciąga sporo ludzi...więc zazwyczaj jest tam tłoczno i hałaśliwie.
Ale to na szczęście nie jedyna plaża w okolicy :)
jak zdecyduje się na wyjazd tam, odezwijcie się prv, jakiś namiar na apartamenty znajdę, jednak nie mogę zapewnić że w waszym budżecie się zmieszczą ;)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

plaża VUCINE zuljana
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019