Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaża Primosten-Bilo

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Juliaanna
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 31.03.2008
plaża Primosten-Bilo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Juliaanna » 31.03.2008 22:04

Zastanawiamy się nad wyjazdem do Primosten - Bilo, ale przeraża nas troche skalista plażą.
Chciałam Was prosić o opnie na temat plaży w Bilo.
Czy jeśli plaża jest skalista to czy w morzu również są skały na które można przez przypadek wpłynać...
Sami zobaczcie http://www.adriatic.hr/show_obj.php?id=4208
Dzieki wielkie :)


Edit: temat poprawiony :)
Ostatnio edytowano 31.03.2008 22:54 przez Juliaanna, łącznie edytowano 1 raz
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 31.03.2008 22:48

Ciekawe, w temacie byk a potem już dobrze
Byłem nad tą zatoką w ubiegłym roku.Akurat dokładnie po drugiej stronie. Plaże tam nie są mniej lub bardziej kamieniste niż gdzie indziej. Nie uważając zawsze można wpłynąć na skałę. Gdzieś tam są apartamenty które wynajmuje polsko-chorwackie małżeństwo. Mnie się tam podobało. Ale "moja" plaża była wysypana drobnymi kamykami. I występowało tam ciekawe zjawisko - przypływ regularnie co dzień o 15.30 (czerwiec), który zmniejszał plażę o 1/3 na około 2 godziny. Nie umiem :oops: tu wklejać zdjęć. No i Primosten niedaleko. I inne atrakcje...Zaznaczyć trzeba że do Primosten jest około 6 km i piechotą raczej nie polecam wędrówki.
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 31.03.2008 22:54

20€ za osobę w takiej dziurze to przesada, w zeszłym roku był tam duży pożar
Juliaanna
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Juliaanna » 31.03.2008 23:03

keruj7 napisał(a):Byłem nad tą zatoką w ubiegłym roku.Akurat dokładnie po drugiej stronie. Plaże tam nie są mniej lub bardziej kamieniste niż gdzie indziej. Nie uważając zawsze można wpłynąć na skałę. Gdzieś tam są apartamenty które wynajmuje polsko-chorwackie małżeństwo. Mnie się tam podobało. Ale "moja" plaża była wysypana drobnymi kamykami.

Dzięki za odpowiedź, a masz może namiary na ta kwatere?
Fajnie jak by plaża nie była taka skalista.
j23 napisał(a): za osobę w takiej dziurze to przesada, w zeszłym roku był tam duży pożar

Ten link to tylko przykład plaży z tej miejscowości :)

Ponieważ to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji to trudno nam sie zdecydowac gdzie jechać.
Zastanawiamy się jeszcze nad GREBAŠTICA :wink:
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 31.03.2008 23:48

Daj maila to ci wyślę. J 23 ma rację z tą dziurą. Ale mnie to odpowiadało. Święty spokój, a zawsze po rozrywkę można było podjechać do Primostenu. Nie będę wszczynał kolejnej dyskusji o tym co się komu podoba.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.03.2008 23:55

Primošten Bilo

Obrazek

Więcej zdjęć przy innym apartamencie

Z Bilo blisko na plaże kempingu Adriatic kemping to ten lasek na dole zdjęcia powyżej

Primošten 2008
Juliaanna
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Juliaanna » 01.04.2008 12:10

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzieki

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone