Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaza dla psow

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002
Plaza dla psow

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 30.05.2014 08:03

W Splicie zostala wipromowana plaza dla psow. Wlasciciele czworonoznich pupilow nieraz maja duze problemy jak sie zjawia na plazach publicznich. Rozumiem i jedna i druga strone. Dlatego od wczoraj Split ma specjalna plaze dla psow (nawet nie dla ich wlascicieli). Na plazy sa parasole, przisznice, miski na wode itd...
http://www.24sata.hr/news/kupat-ce-se-z ... nom-368965
pozdrawiam z slonecznego Splitu.
Leon
perejra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) perejra » 30.05.2014 13:24

Doskonaly pomysl. Kazde wieksze miasto powinno miec kawalek takiej plazy.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.05.2014 13:32

perejra napisał(a):Doskonaly pomysl. Kazde wieksze miasto powinno miec kawalek takiej plazy.

Świetny.
A co z kotami??
Nie możemy dyskryminować kotów.

Ostatnio widziałem babkę prowadzącą świnię na smyczy.
Co prawda ten temat dopiero raczkuje, ale z uwagi na tendencję wzrostową, trzeba by już powoli myśleć o plaży dla takowych.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13435
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.05.2014 13:57

anakin napisał(a):Ostatnio widziałem babkę prowadzącą świnię na smyczy.

Ale prawdziwą pig, czy guinea pig 8O :?:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 30.05.2014 13:59

anakin napisał(a):
perejra napisał(a):Doskonaly pomysl. Kazde wieksze miasto powinno miec kawalek takiej plazy.

Świetny.

Zauważ maurycy . że pies nie leje do Jadrana , a z ludżmi to różnie bywa. :|
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.05.2014 14:03

walp napisał(a):Ale prawdziwą pig, czy guinea pig 8O :?:

Nie no taką mini-pig.
Może i z Gwineii, nie wiem. :wink:
maniust napisał(a):Zauważ maurycy . że pies nie leje do Jadrana , a z ludżmi to różnie bywa. :|

A wiesz, że jakoś nigdy się nie przyglądałem? :?

Generalnie to jak już muszą tam jeździć i się kąpać (te psy oczywiście), to niech to robią na swojej plaży. :evil:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 30.05.2014 22:01

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):
perejra napisał(a):Doskonaly pomysl. Kazde wieksze miasto powinno miec kawalek takiej plazy.

Świetny.

Zauważ maurycy . że pies nie leje do Jadrana , a z ludżmi to różnie bywa. :|

to prawda, psy nie sikają do wody.... a ludzie cóż... nikomu nie zaglądam co robi... :lol: z chęcią wzięłabym swojego psa nad morze, ale zdecydowanie nie jego klimaty... Biedak nie wychodziłby z morza z powodu upału. Choć nie wiem czy i morze nie byłoby za ciepłe dla niego... :)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 30.05.2014 22:03

nie mam nic przeciwko psom na plaży... pod warunkiem oczywiście, że właściciele widzą o robi ich pies i sprzątają po nim...
perejra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) perejra » 31.05.2014 00:02

a ja jestem jednak za wydzielonymi miejscami. na takiej psiej plazy nikt nie bedzie mial pretensji, ze mu obcy pies po reczniku przebiega, czy tez za dzieciakami goni. sama mam psa i zabierajac go na ogolnie dostepna plaze (teoretycznie, bo nie wolno) musialabym go miec caly czas przy sobie i pilnowac, ani ja sie nie zrelaksuje, ani pies nie pobiega.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 31.05.2014 10:13

Doskonała sprawa, oby więcej takich miejsc, również nad naszym morzem :) . Mimo, że jestem właścicielem dwóch psów, które uwielbiają wszelaką wodę, staram się nie wchodzić "w paradę" mniej :wink: lubiącym czworonogi, taka plaża, ech... marzenie psiarza :D
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 31.05.2014 10:34

świetnie!
W Sutivanie na wyspie Brać też już jest plaża dla psów, teraz split)
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 02.06.2014 10:18

Pomimo,że mam dwa owczarki niemieckie jestem zdecydowanie przeciwny zabieraniu psów na plaże-chyba,że taką wydzieloną.To fajne i miłe towarzystwo,ale większość patrzy krzywo i jeśli nawet nic nie mówi to swoje myśli i poniekąd ma rację.Pies dla swoich właścicieli wydaje się najpiękniejszy i najmądrzejszy a dla ogółu albo przynajmniej część durnym stworzeniem brudzącym gdzie popadnie a jeszcze do tego może ugryźć.No i tu mamy gotowy konflikt.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone