Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PISAK PUT PORTA czy PUT VRULJE

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slawomier
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawomier » 08.01.2012 15:55

Witam
Wybieramy się z rodziną do Pisak-u i mamy wstępne plany zatrzymać się w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link czy ktoś może korzystał z tego miejsca ?
Dzięki za informacje
Rero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 08.01.2012 17:20

Tak - 2008 - Pisak - Porat N.5.....R.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Z terasy:

Obrazek
Slawomier
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawomier » 08.01.2012 18:41

Dziękuje Rero ;) Właściciele mili są lub byli ? Czy w pobliżu są jakieś dzikie plaże/zatoczki ?
Rero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 08.01.2012 20:54

Właściciele mili - nie wiem - pewnie tak, zapłaciłam - i nie było zadnego problemu podczas mojego pobytu w Poratu od 7/2008.
Parking: przychodzisz do domu, umieścisz bagaż w apartamencie, a następnie przechodząc do parkingu około 70 m nad apartamentem. Nie był problem.

Teraz nie mam zdjęcie, aby umieścić Put Vrulje.

Te plaże są za kościołem...
są ładne, kameralne - większe i mniejsze.
W Pisaku - naprawdę bardzo mi się podobało. R.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Slawomier
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawomier » 08.01.2012 21:37

Jeszcze raz wielkie dziękuje , jakbyś miała jakieś foto z apartamentu to podeslij jak będziesz mogła na maila :
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuje
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.01.2012 00:54

Slawomier napisał(a):Witam
Wybieramy się z rodziną do Pisak-u i mamy wstępne plany zatrzymać się w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link czy ktoś może korzystał z tego miejsca ?
Dzięki za informacje

Jak nie masz jeszcze rezerwacji - wstzrymaj się z Poratem. Szczegóły na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - to jest centrum (o ile można mówić o centrum w Pisaku) nad sama knajpą możesz mieć troszkę głośno mam dwa namiary nafajne kwaterki - oddalone od Poratu 4 minutki :wink:
Slawomier
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawomier » 20.07.2012 12:56

A wiec spędziłem kolejne wspaniałe wakacje w CRO tym razem Pisak, polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, morze na wyciągnięcie ręki - miła właścicielka, restauracja poniżej cicha i z najlepszą pizzą :).

Mam pytanie do Was, czy znacie podobne miasteczka/miejscowości do Pisaka-ciche i spokojne.

Pozdrawiam
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 21.07.2012 01:30

Sveta Nedjejla na Hvarze :wink: Podobne zadupie jak Pisak, który mi osobiście bardziej przypasował :wink:
Pozdrav
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 21.07.2012 01:32

henius34 napisał(a):Sveta Nedjejla na Hvarze :wink: Podobne zadupie jak Pisak, który mi osobiście bardziej przypasował :wink:
Pozdrav

Ale każdy ma inny gust :wink: ja tam np w Poracie nie chciał bym być za pół darmo :wink:
SN na Hvarze naprawdę polecam, zresztą poszukaj innych opinii o tej wiosce też są pozytywne :wink:
Bart-b28
Autostopowicz
PISAK apartament PUT PORTA IX Cr

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bart-b28 » 15.05.2015 13:51

Witam, jestem nowy na tym forum, dlatego nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam pytanie, jednakże w sierpniu tego roku zamierzam odwiedzić Chorwację a dokładniej riwierę Makarską , jako bazę wypadową zarezerwowałem apartament PUT PORTA IX Cr w miejscowości PISAK, co do miejscowości przeczytałem dość dużo i w sumie mi odpowiada, ponoć względna cisza i spokój, jednakże nie wiem co do lokum może już ktoś korzystał i ma rozeznanie czy ten apartament jest względnie dobrze wyposażony i w jakiej lokalizacji jest położony. Na razie zapłaciłem jedynie zaliczkę i jakby było coś nie tak to szukałbym coś innego. Z góry dziękuję wszystkim udzielającym jakiś rad, pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji.
adima1980
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adima1980 » 06.03.2016 23:54

witam,

czy ktoś z Was był pod tym adresem w Pisak; Pisak, Put Vrulje 30 chodzi o Slamić apartamenty

będę zobowiązany za odpowiedź, nic bowiem o nich nie mogę odszukać w necie

pozdrawiam wszystkich forumowiczów
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 07.03.2016 22:55

Slamić czy Stanić?
Mój znajomy był na put vrujle 30, ale właścicielem był Stanić Vladimir. Jeżeli to ten to co nie co mogę powiedzieć.
adima1980
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adima1980 » 07.03.2016 23:05

chodzi mi właśnie o adres: Pisak, Put Vrulje 30
tylko, że na stronie www (nie mogę wkleić linka, ale jak wpiszesz w google niżej podane nazwisko + Pisak to wyjdzie) nie ma tego nazwiska które podajesz tylko nazwisko

Slamic Family
a dokładniej

Pisak, Put Vrulje 30
Mladen Slamić
Petar Slamić

wiesz coś o nich ?
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 08.03.2016 20:35

Spoko gospodarze, znajomy był zadowolony, troszkę stromy (jak to w Pisaku) dostęp do plaży ale ogólnie spoko. Ja jednak mimo wszystko polecam w Pisaku Orę (Put Vrujle 32) obok Slamica. Patrząc na stronę którą podałeś coś mi jednak w niej nie pasuje jeżeli chodzi o rozkład apartamentów
adima1980
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) adima1980 » 08.03.2016 21:16

co to znaczy że nie pasuje Tobie rozkład ?
uważasz że ta strona może być jakąś ,,podpuchą" ?
ale rozumiem że jednak potwierdzacie że właściciel to Slamić a nie jak napisałeś początkowo ,,Stanić Vladimir"

pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje