Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 23.04.2017 12:54

Kto był na Sv.Jure to drogi w Pisaku będzie traktował jak autostradę
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 23.04.2017 12:58

oldGIZMO napisał(a):Kto był na Sv.Jure to drogi w Pisaku będzie traktował jak autostradę


Ja byłem ale... wypożyczonym skuterem ;-) I taki rodzaj wyjazdu na Sv. Jure polecam :-) Korki nie straszne a i wrażenia z podróży zupełnie inne. Do tego spokojnie do samego szczytu można wyjechać zwykłą 50ccm...

Ktoś wybiera się do pisaka w ostatnim tyg. lipca?
anulka.pat
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka.pat » 23.04.2017 13:03

Bedziemy od 31,07-11,08 w Pisak
sasiadekm
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasiadekm » 23.04.2017 13:11

anulka.pat napisał(a):Bedziemy od 31,07-11,08 w Pisak


To się rozminiemy o tydzień ;-)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 23.04.2017 13:23

anulka.pat napisał(a):Bedziemy od 31,07-11,08 w Pisak



Jaki jest temat?
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 23.04.2017 20:09

PORYWAJĄCY :) Pisak
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 23.04.2017 20:41

Miasteczko Kochane, tak mało dla Polaków znane

DSC09117.JPG


DSC09147.JPG


20160628_145242.jpg


DSC09167.JPG
Ostatnio edytowano 23.04.2017 21:09 przez ryszard22, łącznie edytowano 1 raz
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 23.04.2017 21:03

ryszard22 napisał(a):Miasteczko Kochane, tak mało dla Polaków znane


W tej wiosce to co drugie auto z Polski.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 23.04.2017 21:41

.. hahaha ... od kiedy to Chorwaci jeżdżą autami z Polski ...
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 23.04.2017 21:43

a na drugim zdjęciu ( od rycha 22), pierwsza chałpa licząc od lewej do prawej, to moje locum .....
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 24.04.2017 08:35

andy13 napisał(a):witam.
poczytałem trochę komentarzy co do dojazdu już w samym Pisaku i mam lekki (na razie) niepokój...
mniejsza z tym.... Apartnami Sonja Put Vrulje 57 - czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym obiektem? fotografie z samego obiektu oglądnięte :roll: bardziej interesuje mnie możliwość dotarcia do plaż - raczej tych mniejszych niż miejskiej.
pozdrawiam A


Nie pękaj. Byliśmy pod tym adresem w 2014 roku i było spoko. Dojazd elegancki, na 100% nie trudniejszy od manewrowania pod blokiem na zatłoczonym osiedlu. Chyba, że ktoś prawo jazdy na ładne oczy dostał to może trochę pomarudzić. Właściciele udostępnili nam garaż więc to też był dodatkowy atut. Przepiękna panorama i spokojne wieczory. Widzę, że lokum zmieniło nazwę (kiedyś nazywało się Apartmani Simić) więc pewnie zaszły jakieś zmiany własnościowe, ale to przecież nie rzutuje na lokalizację :-).

Na wprost wyjścia z apartamentu schodząc schodkami (stromymi) w dół dotrzecie do miejsca w którym można wskoczyć do wody. Ale jest malutkie więc raczej aby wejść, popływać i wrócić. Na plażę chodziliśmy na lewo od apartamentu, na sam koniec ulicy Put Vrulje. Jest kawałek (w sumie jakieś 250 metrów) no i oczywiście trzeba zejść na dół i to daje trochę popalić. Ale po trzech dniach będziecie śmigać jak kozice. Taki urok miejsca i trzeba to brać z dobrodziejstwem inwentarza. Za to plażyczka czysta, z niewielką ilością ludzi (przynajmniej pod koniec sierpnia) i ładnymi widokami. Warto się pomęczyć wracając do chałupy :D
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 24.04.2017 12:46

Ot co, głos rozsądku
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 24.04.2017 18:26

pablo150 napisał(a):
andy13 napisał(a):witam.
poczytałem trochę komentarzy co do dojazdu już w samym Pisaku i mam lekki (na razie) niepokój...
mniejsza z tym.... Apartnami Sonja Put Vrulje 57 - czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym obiektem? fotografie z samego obiektu oglądnięte :roll: bardziej interesuje mnie możliwość dotarcia do plaż - raczej tych mniejszych niż miejskiej.
pozdrawiam A


Niepokój? Apartament prawie na końcu Pisaka. Dojazd do apartamentu to głównie szczęście czy trafisz na duży ruch. Przy mijaniu miejscowi nawet nie hamują to ty masz zjechać. Gorzej jak trafisz na turystkę która stanie i ani w tył ani w bok i to ty będziesz musiał cofać 50m do tyłu i to pod górkę, a ona będzie Ci dojeżdżała do zderzaka.

Pablo z calym szacunkiem,ale gdzie Ty i kiedy robiłeś prawo jazdy? Byłem w Pisaku 5 razy na 9 w cro i nie wiem dlaczego twierdzisz,ze jest stromo... Jest normalnie, dla przecietnego nie niedzielnego kierowc
y. Powiem tak: ja i moja zona bez problemów radzila sobie mondeo kombi, renualt trafic i vw transporter. Te dwa ostatnie to takie busy :lol:
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 24.04.2017 19:20

oldGIZMO napisał(a):a na drugim zdjęciu ( od rycha 22), pierwsza chałpa licząc od lewej do prawej, to moje locum .....


W tym Twoim lokum meldujemy się 5 sierpnia
Do zobaczenia :papa:
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 25.04.2017 00:03

henius34 napisał(a):
pablo150 napisał(a):
andy13 napisał(a):witam.
poczytałem trochę komentarzy co do dojazdu już w samym Pisaku i mam lekki (na razie) niepokój...
mniejsza z tym.... Apartnami Sonja Put Vrulje 57 - czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym obiektem? fotografie z samego obiektu oglądnięte :roll: bardziej interesuje mnie możliwość dotarcia do plaż - raczej tych mniejszych niż miejskiej.
pozdrawiam A


Niepokój? Apartament prawie na końcu Pisaka. Dojazd do apartamentu to głównie szczęście czy trafisz na duży ruch. Przy mijaniu miejscowi nawet nie hamują to ty masz zjechać. Gorzej jak trafisz na turystkę która stanie i ani w tył ani w bok i to ty będziesz musiał cofać 50m do tyłu i to pod górkę, a ona będzie Ci dojeżdżała do zderzaka.

Pablo z calym szacunkiem,ale gdzie Ty i kiedy robiłeś prawo jazdy? Byłem w Pisaku 5 razy na 9 w cro i nie wiem dlaczego twierdzisz,ze jest stromo... Jest normalnie, dla przecietnego nie niedzielnego kierowc
y. Powiem tak: ja i moja zona bez problemów radzila sobie mondeo kombi, renualt trafic i vw transporter. Te dwa ostatnie to takie busy :lol:


Heniu z całym szacunkiem, jaką szkołę skończyłeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Niepokój polega na długim odcinku do przejechania do apartamentu co wiąże się na większe prawdopodobieństwo trafienia na jakiegoś nie ogarniętego kierowce.
A gdzie pisałem, że jest stromo? Chłopie czytaj i myśl co przeczytałeś!!!
P.S. 5 raz w Pisaku? Brawo ty!!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone