Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parking i Kantory Primosten i Trogir - PILNE

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 28.05.2016 18:17

ewula91 napisał(a):
endryu napisał(a):parkowałem bezpłatnie za mostem wzdłuż nabrzeża przy Put Gradine

Na ten adres też trafiłam w kilku postach ale jedni pisali, że darmowo inni, że nie do końca bo komuś założyli blokadę. No i nie bardzo wiem czy ryzykować :roll:

Patrząc na google sv (chociaż jest z 2011 roku) to przy znaku parkingu jest napis "jednokramo 10 kun" o ile dobrze oczytałam. Czyli jednorazowo zapewne. Ale przez te lata mogło się zmienić.

W 2014 będąc na urlopie w Slatine na Ciovo, podjeżdżaliśmy często do Trogiru i parkowaliśmy właśnie wzdłuż nabrzeża. Nigdy nie zauważyłam, żeby na jakimś aucie była założona blokada, mnie też ta niemiła niespodzianka nie spotkała.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2016 20:00

ewula91 napisał(a):[quote="endryu"
Dziękuję bardzo za informacje :)
]Będąc na miejscu można wolniutko przejechać i popatrzeć na znaki, które są ustawione w danym czasie. Parkując tam nie widziałem znaków zakazu lub znaku parking płatny. Blokad też nie widziałem a przed parkowaniem zwracałem na to uwagę. Jak nie tu to są dookoła płatne parkingi i temat załatwiony :)[/quote]
Tak właśnie zrobię ;) spróbuję tam podjechać i ewentualnie w sklepikach popytam jak to wygląda a jak nie to wrócę na któryś płatny. I tak cenowo wyjdzie mnie lepiej niż planowana podróż autobusem ze Splitu a i porównując do parkingów np. w Dubrowniku to i tak grosze :)

nie chcę Cię straszyć ale to nie jest takie oczywiste,że znajdziesz tam wolne miejsce.Drugie to jadąc od strony Splitu stracisz trochę czasu zanim dostaniesz sie na most .Powrót to samo.I poszukiwanie wolnego miejsca może być też czasochłonne.
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 28.05.2016 21:00

Liczę się z tym ale mam nadzieję, że się uda. Będziemy początkiem czerwca tylko pewnie w godzinach popołudniowych i tu może być ten problem.
jak nie to trudno, tragedii nie będzie ;)
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 01.06.2017 19:55

Czy most na Ciovo jest juz bardziej drożny po remoncie ?
maciejdm1
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 12.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejdm1 » 01.06.2017 22:46

Nowy most jest dopiero budowany, a stary ma się dobrze... Tylko się korkuje... Nowy będzie podobno otwarty na jesień tego roku...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Parking i Kantory Primosten i Trogir - PILNE - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone