Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Parking i Kantory Primosten i Trogir - PILNE

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jogi125
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 04.04.2013 08:38

gdzie znaleść bezpłatne parkowanie w Rogoznicy
pawelh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 04.04.2013 17:55

Blisko centrum to praktycznie niemożliwe szkoda kombinować a jeśli już to gdzieś daleko.
damianrej
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 10.04.2013 05:52

wolandero napisał(a):W obydwu miejscowościach przy niewielkim szczęściu można uniknąć opłaty za parking, mnie się zawsze udało, po prostu w Trogir przejeżdżamy most za mostem w prawo i parkujemy z tubylcami na uliczkach, zawsze było miejsce, w Primosten stajemy z tubylcami przy Jadrance jakieś 500m od zjazdu do miasta, obok biura podróży, są tam schody które prowadzą w dół około 200 m i wychodzimy przy Konzum.Pozdr.

To miałeś dużo szczęścia:) my w zeszłym roku jak szukaliśmy miejsca już za mostem to nawet na najdroższych parkingach nie było. A parkowanie z tubylcami dość ryzykowne. Również w ubiegłym roku widziałem w trogirze przed pogotowiem zaparkowane na poboczu 4 samochody. 3 chorwackie i jedno auto z polski. To jedno miało założone blokadę na kołach:)
Więc wyszedłem z założenia że nie ma się co ustawiać jak rodowici Chorwaci, bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie:))) a oszczędność będzie żadna :)
black_lord
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 11.04.2013 13:54

Jak się płaci za parking w Chorwacji komórką ?
Dzwoni się z polskiej komórki z roamingiem i zatwierdzi to parkomat ?
Nie będzie różnic że tu złotówki a tu kuny ?

Płaciliście kiedyś za parkomat w Chorwacji komórką ?
Dzwoni się na kierunkowy do chorwacji i numer ?
Fabis
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fabis » 10.08.2015 23:14

gdzie zaparkować w trogir?
czy parkingi są platne i za ile?
c
zy jest mozliwość unikniecia płatnego parkingu?
damianrej
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 11.08.2015 04:29

W Trogirze są parkingi płatne zarówno wjeżdżając od strony Primostinu jaki i Splitu. Nie wiem jak w tym roku, w zeszłym wjeżdżając od strony Primostinu pierwszy parking po prawej strony obok myjni samochodowej był płatny 5kun następne były pod pogotowiem obok wypożyczalni i przy samym targu tu już było troszkę drożej ten obok wypożyczalni po lewej stronie drogi kosztował 8kun/h a pod pogotowiem i na targu 10. Jeśli wjedziesz od strony splitu to parkingi sa tuż przed głównym skrzyżowaniem w Trogirze ale tam nie powiem Ci jakie były ceny. Raczej wystrzegałbym się próbowania ominąć płacenia za parking bo może Cię to drogo kosztować. W Trogirze nie bardzo jest gdzie zostawić samochód na dziko chyba że zostawisz przed samym Trogirem ale jest kawałek żeby się dostać do centrum.
Pozdrav
damianrej
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 11.08.2015 04:33

black_lord napisał(a):Jak się płaci za parking w Chorwacji komórką ?
Dzwoni się z polskiej komórki z roamingiem i zatwierdzi to parkomat ?
Nie będzie różnic że tu złotówki a tu kuny ?

Płaciliście kiedyś za parkomat w Chorwacji komórką ?
Dzwoni się na kierunkowy do chorwacji i numer ?

Zależy gdzie parkujesz w Splicie z reguły są parkingi manualne. Ja zawsze parkuje przy plaży na końcu drogi torowej. Przejeżdża sie za szlaban i parking tańszy niż w Trogirze 4kuny/h. Ale całkiem przyzwoity jest parking miejski w splicie duży i w zeszłym roku był darmowy. Na większości parkingów są parkingowi.
Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem się w Chorwacji z płatnością za parking telefonem :papa:
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 27.05.2016 12:29

Wiem, że z parkowaniem darmowym w Trogirze jest ciężko ale czy ktoś się orientuje czy można zaparkować za darmo pod cmentarzem przy ul. doktora Ante Starčevića -> https://www.google.pl/maps/@43.5224585, ... 312!8i6656
Albo jakich cen mogę się spodziewać na innych parkingach? I gdzie znajdują się te najtańsze?
I gdzie ewentualnie jeszcze znajdę parkingi w większej odległości od starówki? Nie będzie dla nas problemem przejść 2-3 km.

Szukałam odpowiedzi na forum, w różnych wątkach ale jednoznacznych nie znalazłam. Jeśli jednak są to przepraszam i poproszę o pokierowanie.

Dziękuję z góry :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2016 13:11

ewula91 napisał(a):Wiem, że z parkowaniem darmowym w Trogirze jest ciężko ale czy ktoś się orientuje czy można zaparkować za darmo pod cmentarzem przy ul. doktora Ante Starčevića -> https://www.google.pl/maps/@43.5224585, ... 312!8i6656
Albo jakich cen mogę się spodziewać na innych parkingach? I gdzie znajdują się te najtańsze?
I gdzie ewentualnie jeszcze znajdę parkingi w większej odległości od starówki? Nie będzie dla nas problemem przejść 2-3 km.

Szukałam odpowiedzi na forum, w różnych wątkach ale jednoznacznych nie znalazłam. Jeśli jednak są to przepraszam i poproszę o pokierowanie.

Dziękuję z góry :)

W Trogirze ,duży parking jest przy plazy ,przy kawiarni Baketina W kierunku Splitu.Do mostu idziesz z 10 minut.
Parking jest zautomatyzowany.Pobierasz bilet na szlabanie na koniec opłacasz w automacie .Cena coś koło 5 kun w ubiegłym roku.Przy dworcu 10 kun.
marmed
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) marmed » 27.05.2016 13:53

Cześć
w Trogirze parkowałem na tym parkinguklik, duży i cenowo 7 kun/godz w czerwcu2015 a idąc lub jadąc dalej w kierunku "starówki" po lewej kolejny duży parking.
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 27.05.2016 21:10

Dziękuję! :)
Chyba rzeczywiście tak będzie najlepiej stanąć tam i odżałować te parę kun. Początkowo chciałam jechać ze Splitu autobusem ale wg pewnej strony internetowej z rozkładem jazdy i cenami wyskakiwało mi, że tylko ok godz. 15:30 jest autobus za 8 kun/os a w innych godzinach po 18 kun :O Licząc w ten sposób za dwie osoby, w dwie strony...to ja już sobie zajadę samochodem i stanę na płatnym parkingu.
endryu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 28.05.2016 14:05

Witam.
ewula91 W ubiegłych latach "13, "15 w lipcu, będąc w Trogirze na wycieczkach parkowałem bezpłatnie za mostem wzdłuż nabrzeża przy Put Gradine https://www.google.pl/maps/@43.515813,1 ... a=!3m1!1e3
https://www.google.pl/maps/@43.5159894, ... 312!8i6656
Patrząc po tablicach rej. parkowało tam sporo turystów.
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 28.05.2016 16:18

endryu napisał(a):parkowałem bezpłatnie za mostem wzdłuż nabrzeża przy Put Gradine

Na ten adres też trafiłam w kilku postach ale jedni pisali, że darmowo inni, że nie do końca bo komuś założyli blokadę. No i nie bardzo wiem czy ryzykować :roll:

Patrząc na google sv (chociaż jest z 2011 roku) to przy znaku parkingu jest napis "jednokramo 10 kun" o ile dobrze oczytałam. Czyli jednorazowo zapewne. Ale przez te lata mogło się zmienić.
endryu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 28.05.2016 17:05

Będąc na miejscu można wolniutko przejechać i popatrzeć na znaki, które są ustawione w danym czasie. Parkując tam nie widziałem znaków zakazu lub znaku parking płatny. Blokad też nie widziałem a przed parkowaniem zwracałem na to uwagę. Jak nie tu to są dookoła płatne parkingi i temat załatwiony :)
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 28.05.2016 17:15

endryu napisał(a):Będąc na miejscu można wolniutko przejechać i popatrzeć na znaki, które są ustawione w danym czasie. Parkując tam nie widziałem znaków zakazu lub znaku parking płatny. Blokad też nie widziałem a przed parkowaniem zwracałem na to uwagę. Jak nie tu to są dookoła płatne parkingi i temat załatwiony :)

Tak właśnie zrobię ;) spróbuję tam podjechać i ewentualnie w sklepikach popytam jak to wygląda a jak nie to wrócę na któryś płatny. I tak cenowo wyjdzie mnie lepiej niż planowana podróż autobusem ze Splitu a i porównując do parkingów np. w Dubrowniku to i tak grosze :)
Dziękuję bardzo za informacje :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Parking i Kantory Primosten i Trogir - PILNE - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019