Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2017 18:26

NATANIEL ROZENTAL napisał(a):Witam,

Wybieramy się do Pakostane w dniach 15.07.2017 czy ktoś w tym terminie będzie wypoczywał w tym miasteczku? Zatrzymamy się na Campingu Karaba ale, mieszkaniach do wynajęcia. Z ciekawości pytam:)

kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2017 18:29

lsde napisał(a):Mam pytanie, czy wyplacaliscie w Pakostane euro z bankomatu? Czy da się tylko kuny?
Mam darmowe wypłaty na koncie eur i zastanawiam się czy końcu z tego nie skorzystać...

W Pakoštane nie ma bankomatów wypłacających euro.
W Chorwacji jest tylko kilka takich bankomatów w dużych miastach - np. Zagrzeb, Split.
NATANIEL ROZENTAL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATANIEL ROZENTAL » 23.06.2017 20:27

Dziekuje Panie Januszu za odnośnik.

Pozdrawiam serdecznie.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 23.06.2017 23:39

lsde napisał(a):Mam pytanie, czy wyplacaliscie w Pakostane euro z bankomatu? Czy da się tylko kuny?
Mam darmowe wypłaty na koncie eur i zastanawiam się czy końcu z tego nie skorzystać...

Ja wyplacalem Cash z bankomatu w Partner Banka karta Visa - tez mam darmowe wyplacanie na calym swiecie. Wyplacalem w kunach- przelicznik byl korzystniejszy niz wymiana euro . W tym roku juz nie zabieram gotowki .
marlena27
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena27 » 24.06.2017 13:44

NATANIEL ROZENTAL napisał(a):Witam,

Wybieramy się do Pakostane w dniach 15.07.2017 czy ktoś w tym terminie będzie wypoczywał w tym miasteczku? Zatrzymamy się na Campingu Karaba ale, mieszkaniach do wynajęcia. Z ciekawości pytam:)


My będziemy od 16.07 na Brune Bušića trzy rodziny
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 24.06.2017 14:41

Również będziemy w dwie rodziny od 11.07 na ulicy Rudera Buśkowica koło Brune Busica
NATANIEL ROZENTAL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATANIEL ROZENTAL » 25.06.2017 08:53

Dzięki za odpowiedz. My spędzimy tam urlop We dwójkę, ja i Żona;) Mam nadzieję, że Karaba nie zawiedzie naszych oczekiwań.
Marlena27, koledr: w jakim domu się zatrzymujecie? Z jakiej części Polski wyjeżdżacie?
My wyruszamy z południa, dokładnie z okolic Brzeska.

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli;)
marlena27
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena27 » 25.06.2017 10:23

NATANIEL ROZENTAL napisał(a):Dzięki za odpowiedz. My spędzimy tam urlop We dwójkę, ja i Żona;) Mam nadzieję, że Karaba nie zawiedzie naszych oczekiwań.
Marlena27, koledr: w jakim domu się zatrzymujecie? Z jakiej części Polski wyjeżdżacie?
My wyruszamy z południa, dokładnie z okolic Brzeska.

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli;)



Jedziemy z Siemianowic Śląskich 16 o godz 1 w nocy bo już tak jechaliśmy w 2013 i nie spodziewam się większych korkow przez Czechy Austria Słowenia (objazdem Mureck Lenart Ptuj)
NATANIEL ROZENTAL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATANIEL ROZENTAL » 25.06.2017 17:53

Spoko, skoro sprawdzona pora to po co kombinować. My po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydowaliśmy się na podróż autokarem. Wiem, że czas podróży jest znacznie dłuższy ale koszt dużo mniejszy, na dodatek Chorwacja ugości nasze stopy pierwszy raz;) zastanawiałem się ostatnio nad sklepami spożywczymi w miasteczku, chcielibyśmy w jakimś stopniu przygotowywać posiłki sami wiec mam pytanie, czy są one na tyle wyposażone w świeże produkty, że nie muszę się martwić? Nie chodzi mi o jakieś dyrdymały wymyślne ale normalne artykuły na śniadanie czy kolacje.

Pozdrawiam.
auto_gt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) auto_gt » 25.06.2017 22:17

FUX napisał(a):O tym pisane wielokrotnie.
Pakostane- pizza w starym porcie, obok świnia, jagnięcina przy drewnianych ławach, dalej na narożniku serdele z grilla po nocy, Tri Ferala, Giorgina.
Tak wygląda ranking gastronomiczny w Pakostane.
Napitki drogie i dobre ma łysy facet na narożniku nowego portu i szkółki żeglarsko-surfingowej.
Koniecznie z Ante na Kornati. Bilety u otyłego Faceta na promenadzie przy nowym porcie. Koniecznie z Ante na Bosko.


My też skorzystamy w tym roku , dzięki Fux
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 27.06.2017 13:34

NATANIEL ROZENTAL napisał(a):Spoko, skoro sprawdzona pora to po co kombinować. My po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydowaliśmy się na podróż autokarem. Wiem, że czas podróży jest znacznie dłuższy ale koszt dużo mniejszy, na dodatek Chorwacja ugości nasze stopy pierwszy raz;) zastanawiałem się ostatnio nad sklepami spożywczymi w miasteczku, chcielibyśmy w jakimś stopniu przygotowywać posiłki sami wiec mam pytanie, czy są one na tyle wyposażone w świeże produkty, że nie muszę się martwić? Nie chodzi mi o jakieś dyrdymały wymyślne ale normalne artykuły na śniadanie czy kolacje.

Pozdrawiam.


Nie martw się są tam dwa małeKonzumy. Szkoda, że nie będziecie mieli własnego środka transportu gdyż, rzut beretem jest Biograd gdzie już jest większy wybór sklepów (Konzum, Lidl i coś jeszcze) no i ceny lepsze.
p.s. poszukajcie w forumowym Auto-stopie może ktoś akurat oferuje przejazd w te okolice.
NATANIEL ROZENTAL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) NATANIEL ROZENTAL » 29.06.2017 10:52

Dzięki za odpowiedź i zainteresowanie, bo coś takiego chodziło mi po głowie i teraz wiem, że jest taka możliwość dot. przejazdu.
Dzięki wielkie i pozdrawiam.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 29.06.2017 14:40

Sa nawet 3 konzumy :) cenowo prawie Jak lidl
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 30.06.2017 14:48

Wybieramy się w tym roku do Pakostane. Pierwszy raz do Cro jedziemy w ciemno. Pytanie: jak wygląda sytuacja ze znalezieniem kwatery na miejscu (2+1 lub 2+2)? Jedziemy we wtorek 18.07 co zapewne nie ułatwi szukania...
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 01.07.2017 09:09

luks napisał(a):Wybieramy się w tym roku do Pakostane. Pierwszy raz do Cro jedziemy w ciemno. Pytanie: jak wygląda sytuacja ze znalezieniem kwatery na miejscu (2+1 lub 2+2)? Jedziemy we wtorek 18.07 co zapewne nie ułatwi szukania...

Moze byc ciezko . Lepiej napisac maile do wlascicieli i moze sie cos znajdzie. Pakostane.hr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone