Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG Lun Tovarnele - kto poleci na 2 tygodnie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012
PAG Lun Tovarnele - kto poleci na 2 tygodnie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 25.02.2013 23:55

Witam :D w zeszłym roku cudowny Hvar :!: , a tym roku na Pag :?: : a dokładniej zarezerwowaliśmy apartamenty Ksenija w Lun - Tovarnele, tuż przy porcie, niedaleko morza...... ale mamy tyle pytań: po pierwsze, czy to dobry wybór - ktoś tam mieszkał? czy właściciel miły? poza tym czy dla 2 nastolatków to nie za duży hardcore tzn. odludzie, czy jest gdzie spacerować - bo jesteśmy strasznie mobilni, czy woda jest czysta, bo łódek na zdjęciach sporo i czy skoro łódki i statki - to czy jest bezpiecznie odpływać od brzegu, gdzie można dobrze zjeść etc etc plizzzzzzz
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 21.04.2013 18:53

Byliśmy tylko jeden dzień w tym miejscu. Bardzo spokojne i urocze miejsce. W sierpniu mało turystów.Ciszę i spokój całego dnia plażowania przerwało tylko kilka (chyba ze trzy) stateczków wycieczkowych z hałaśliwymi turystami, ale to na krótko.Łódki faktycznie są zakotwiczone ale spokojnie się pływa między nimi. Otwarte morze i czysta woda. Zapamiętałam tez tanie jedzonko w jednej z nielicznych knajpek przy porcie :) Myśmy stacjonowali w mieście w Pagu, bo lubimy wieczorami trochę posiedziec w restauracji czy posłuchać jakiejś klapy;P. Nie wiem co w Lunie się dzieje na wieczór. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jeśli lubicie spokój. Zresztą pojechać do Novalii czy do Pagu to nie problem. Kiedy jesteśmy na Pagu to co kilka dni jeździmy do innej miejscowości i jeszcze wszystkich zakątków nie objechaliśmy, a byliśmy 3 razy. Jeśli Cię interesuje mogę poszukać jakichś zdjęć z tej naszej jednodniowej wycieczki na Lun i wysłać na priv
agawa1000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 03.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agawa1000 » 22.04.2013 07:40

wikusia napisał(a):Byliśmy tylko jeden dzień w tym miejscu. Bardzo spokojne i urocze miejsce. W sierpniu mało turystów.Ciszę i spokój całego dnia plażowania przerwało tylko kilka (chyba ze trzy) stateczków wycieczkowych z hałaśliwymi turystami, ale to na krótko.Łódki faktycznie są zakotwiczone ale spokojnie się pływa między nimi. Otwarte morze i czysta woda. Zapamiętałam tez tanie jedzonko w jednej z nielicznych knajpek przy porcie :) Myśmy stacjonowali w mieście w Pagu, bo lubimy wieczorami trochę posiedziec w restauracji czy posłuchać jakiejś klapy;P. Nie wiem co w Lunie się dzieje na wieczór. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jeśli lubicie spokój. Zresztą pojechać do Novalii czy do Pagu to nie problem. Kiedy jesteśmy na Pagu to co kilka dni jeździmy do innej miejscowości i jeszcze wszystkich zakątków nie objechaliśmy, a byliśmy 3 razy. Jeśli Cię interesuje mogę poszukać jakichś zdjęć z tej naszej jednodniowej wycieczki na Lun i wysłać na priv


dziękuję za tą opinię! tak, czy inaczej zdecydowaliśmy się i jedziemy do Lun, trzymajcie kciuki, mój priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mario13
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario13 » 05.01.2020 16:22

agawa1000 napisał(a):
wikusia napisał(a):Byliśmy tylko jeden dzień w tym miejscu. Bardzo spokojne i urocze miejsce. W sierpniu mało turystów.Ciszę i spokój całego dnia plażowania przerwało tylko kilka (chyba ze trzy) stateczków wycieczkowych z hałaśliwymi turystami, ale to na krótko.Łódki faktycznie są zakotwiczone ale spokojnie się pływa między nimi. Otwarte morze i czysta woda. Zapamiętałam tez tanie jedzonko w jednej z nielicznych knajpek przy porcie :) Myśmy stacjonowali w mieście w Pagu, bo lubimy wieczorami trochę posiedziec w restauracji czy posłuchać jakiejś klapy;P. Nie wiem co w Lunie się dzieje na wieczór. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jeśli lubicie spokój. Zresztą pojechać do Novalii czy do Pagu to nie problem. Kiedy jesteśmy na Pagu to co kilka dni jeździmy do innej miejscowości i jeszcze wszystkich zakątków nie objechaliśmy, a byliśmy 3 razy. Jeśli Cię interesuje mogę poszukać jakichś zdjęć z tej naszej jednodniowej wycieczki na Lun i wysłać na priv


dziękuję za tą opinię! tak, czy inaczej zdecydowaliśmy się i jedziemy do Lun, trzymajcie kciuki, mój priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witaj, wiem że to dawno ale jak oceniasz pobyt w apartamencie Ksenija?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.01.2020 21:19

Ostatnia wizyta na forum blisko 7 lat temu, więc raczej się nie doczekasz odpowiedzi.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
PAG Lun Tovarnele - kto poleci na 2 tygodnie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone