Re: Czy Chorwacje się zmienia?
napisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2013 11:01
Dzień Dobry Szanowni Panowie lubelski i anakin no i ty "czujny" Adminie

Witam serdecznie, wiedziałem, że na was mogę liczyć, zawsze jesteście na posterunku po mimo tego, że pytanie nie do was anakinie i lubelski było skierowane.
Jednak miło z "rańca" spotkać "starych", "wypróbowanych", "dobrych" znajomych z sieci.
Przepraszam, że zawiodłem ale w "tamtym meczu" zaczęli już dawać czerwone kartki, za gorąco już zrobiło się.
Co tam u was w "ulubionym temaciku" tak jakoś na czerwono co drugi obywatel ?
Strajk?, święto jakieś macie? a może reaktywujecie pewną znaną już organizację partyjną ?
Tym razem muszę pochwalić Rysia/Admina za konsekwencję w działaniu , tak powinno być cały czas i nie ważne czy kumpel od ........, w każdym temacie Regulamin to nadrzędny dokument regulujący działanie "społeczeństwa forumowego".
Trzymajcie się ciepło

Wskazane by było aby kolejne wypowiedzi były jednak w temaciku
