Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opodal

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14844
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.01.2015 16:27

Całkiem niedawno (11 listopada) zrobiliśmy podobną trasę. Z Bystrej weszliśmy na Klimczok niebieskim szlakiem, a wróciliśmy, tak jak Wy, przez Szyndzielnię i Kołowrót.

Pogoda Wam dopisała. Pięknie wyglądają oszronione drzewa na tle niebieskiego nieba :)

W listopadzie też mieliśmy ładną pogodę, ale inną porę roku ;)

Obrazek

Obrazek

Wojtku, wszystkiego dobrego w nowym roku. Przede wszystkim dużo zdrowia i wspaniałych podróży :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.01.2015 17:08

maslinka napisał(a):Całkiem niedawno (11 listopada) zrobiliśmy podobną trasę. Z Bystrej weszliśmy na Klimczok niebieskim szlakiem, a wróciliśmy, tak jak Wy, przez Szyndzielnię i Kołowrót.

Pięknie! Zdecydowanie wolę taką jesień od jakiejkolwiek zimy. :)

Co do trasy, to taką jak opisałaś - tyle, że w górę czerwonym szlakiem przez Magurę - przeszliśmy kilka lat temu, również w Sylwestra.
A tym razem szliśmy w przeciwną stronę, ale darowaliśmy sobie Szyndzielnię.

Z Klimczoka oraz z Magury pięknie Tatry było widać.

Pozdrawiam,
Wojtek
garbowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3632
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) garbowski » 02.01.2015 17:28

..melduje się :oczko_usmiech: i pozdrawiam noworocznie :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.01.2015 17:34

Franz napisał(a):Przerwę tę jesienną aurę, wrzucając kilka najbardziej aktualnych fotek, bo pochodzących z wczorajszego, sylwestrowego spaceru.

Beskid Śląski: Bystra - Kołowrót - Klimczok


ślicznie Wojtku :) ale dobrze, ze w sylwestra, bo dzisiaj wszystko zlewa i zwiewa :(
i wszystkiego dobrego noworocznie :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.01.2015 17:43

garbowski napisał(a):..melduje się :oczko_usmiech: i pozdrawiam noworocznie :mrgreen:

Dziękuję i wzajemnie. :)

Bea.ta napisał(a):ślicznie Wojtku :) ale dobrze, ze w sylwestra, bo dzisiaj wszystko zlewa i zwiewa :(

Pogoda dopisała zgodnie z prognozami. Poważniejsze chmurki zaczęły nadciągać po 13:00, ale nadal była wspaniała widoczność.

Bea.ta napisał(a):wszystkiego dobrego noworocznie :)

Tobie również Wiele Dobrego. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 02.01.2015 18:03

Franz napisał(a):Pogoda dopisała zgodnie z prognozami. Poważniejsze chmurki zaczęły nadciągać po 13:00, ale nadal była wspaniała widoczność.

dzisiaj do około południa też tak było, teraz wieje i pada :?


Franz napisał(a):Tobie również Wiele Dobrego. :)

Pozdrawiam,
Wojtek

dzięki serdeczne :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.01.2015 19:00

Bea.ta napisał(a):dzisiaj do około południa też tak było, teraz wieje i pada :?

Pstryknęliśmy razem prawie 500 fotek. Mam z czego wybierać. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.01.2015 20:08

Beskid Śląski: Bystra - Kołowrót - Klimczok

P1140429.JPG


P1140434.JPG


P1140440.JPG


P1140442.JPG
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 02.01.2015 22:19

Nie lubisz zimy :wink: , a ona taka piękna jest :wink: :D
Pozdrawiam :)
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 03.01.2015 14:19

Ja też zimy nie lubię tak na co dzień, ale na jakiś zimowy, górski wypad mam wielką ochotę :)
Planujemy 2-3 dniowy wypad w Beskidy, bez dzieciaków, jednak ponieważ mamy tylko jeden termin do wyboru, kiedy chłopcy pojadą na zimowisko, to obawiam się, że możemy nie trafić na idealne warunki pogodowe...
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 03.01.2015 14:34

JoannaG napisał(a):Ja też zimy nie lubię tak na co dzień, ale na jakiś zimowy, górski wypad mam wielką ochotę :)
Planujemy 2-3 dniowy wypad w Beskidy, bez dzieciaków, jednak ponieważ mamy tylko jeden termin do wyboru, kiedy chłopcy pojadą na zimowisko, to obawiam się, że możemy nie trafić na idealne warunki pogodowe...

Jak tylko nie będzie halniaka i dużo na plusie - nie przejmuj się niczym i idź w góry :)
Często w mieście na dole zero zimy a w górach - śnieg, biało i ślicznie :)
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 03.01.2015 15:04

Bea.ta napisał(a):
JoannaG napisał(a):Ja też zimy nie lubię tak na co dzień, ale na jakiś zimowy, górski wypad mam wielką ochotę :)
Planujemy 2-3 dniowy wypad w Beskidy, bez dzieciaków, jednak ponieważ mamy tylko jeden termin do wyboru, kiedy chłopcy pojadą na zimowisko, to obawiam się, że możemy nie trafić na idealne warunki pogodowe...

Jak tylko nie będzie halniaka i dużo na plusie - nie przejmuj się niczym i idź w góry :)
Często w mieście na dole zero zimy a w górach - śnieg, biało i ślicznie :)


Oczywiście, że pojedziemy, nawet jak nie będzie pięknej pogody :)

Kiedyś mieliśmy właśnie taką sytuację. Mieszkaliśmy wtedy we Wrocławiu, czasy jeszcze przed dziećmi. Wybraliśmy się na jeden dzień w Góry Sowie, zimą. W mieście zero śniegu, na niebie niskie, ciemne, ponure chmury, paskudna pogoda. Mimo to pojechaliśmy. Już koło schroniska Zygmuntówka, gdzie zostawiliśmy samochód pogoda była idealna, podobna do tej na zdjęciach powyżej :) Weszliśmy wtedy na Wielką Sowę, pięknie było :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.01.2015 16:03

ASIULA HK napisał(a):Nie lubisz zimy :wink: , a ona taka piękna jest :wink: :D

Jeśli miałbym kochać wszystko, co piękne, miałbym rozdarte serce. ;)

Bea.ta napisał(a):Często w mieście na dole zero zimy a w górach - śnieg, biało i ślicznie :)

Ty to masz góry za progiem domu. :)

JoannaG napisał(a):W mieście zero śniegu, na niebie niskie, ciemne, ponure chmury, paskudna pogoda. Mimo to pojechaliśmy.

Kiedy teraz, w Sylwestra, wyjechaliśmy z domu, na wysokości Pszczyny niebo zaciągnęło się zupełnie i zrobiło się buro. Nabrałem poważnych wątpliwości, czy warto jechać. Czy rozsądniej nie byłoby zawrócić...

Pozdrawiam,
Wojtek
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 03.01.2015 16:30

Franz napisał(a):Ty to masz góry za progiem domu. :)

No mam :)
i przez okno widzę Szyndzielnię z Saharą i Błatnią ze wszystkim po drodze :)
i często jest tak, że nad B-B gęsto i szaro, a kolejką na Szyndzielnię i mam słońca po kokardkę :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59096
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.01.2015 16:39

Bea.ta napisał(a):No mam :)
i przez okno widzę Szyndzielnię z Saharą i Błatnią ze wszystkim po drodze :)

Przed wielu laty brałem pod uwagę Bielsko-Białą jako miejsce osiedlenia się na stałe. Ale życie ułożyło się inaczej.

Bea.ta napisał(a):często jest tak, że nad B-B gęsto i szaro, a kolejką na Szyndzielnię i mam słońca po kokardkę :)

A ja w Sylwestra przed wyjazdem z domu miałem takie niebo:

P1140400.JPG


Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone