Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Slunji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002
Okolice Slunji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 04.12.2005 17:49

Dziś oglądałem gotującego Makłowicza, który odwiedził okolice Slunji. Był w jakimś mało znanym miejscu gdzie szybkorwące potoki są wykorzystywane jako napęd dla młynów :) . Gotował tradycyjne potrawy z tego rejonu Cro, ale nie o tym... Spodobało mi się miejsce gdzie gotował, wyglądało to jak jakiś skansen. Może ktoś z forumowiczów odwiedzał to miejsce i moze wskazać jak tam trafić. Podobno jest to mało znane miejsce w Cro, a przynajmniej nie tak znane jak Plitvice. Tak sobie myślę, że może to być ciekawy przystanek w przyszłorocznej podróży do Dalmacji. Dzięki z góry
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 04.12.2005 18:55

Dwa lata temu zatrzymałem się przed Slunj i nakręciłem te potoki wpadające do rzeki Korana. Z daleka widać było,że tam jest młyn. Teraz wiem, że dzieki Tobie, za rok skręcę tam koniecznie.
Co Nas tam czeka widać w galerii na tej stronie.
http://www.tz-slunj.hr/galerija/index.html
Pozdravki Jar
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.12.2005 19:00

piotrs napisał(a):Dziś oglądałem gotującego Makłowicza, który odwiedził okolice Slunji. Był w jakimś mało znanym miejscu gdzie szybkorwące potoki są wykorzystywane jako napęd dla młynów :) . Gotował tradycyjne potrawy z tego rejonu Cro, ale nie o tym... Spodobało mi się miejsce gdzie gotował, wyglądało to jak jakiś skansen. Może ktoś z forumowiczów odwiedzał to miejsce i moze wskazać jak tam trafić. Podobno jest to mało znane miejsce w Cro, a przynajmniej nie tak znane jak Plitvice. Tak sobie myślę, że może to być ciekawy przystanek w przyszłorocznej podróży do Dalmacji. Dzięki z góry

Dokładnie to samo pomyśleliśmy ... :D
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 14.12.2005 21:57

...to miejsce polecam tagrze wedkazom ktory lowia kropkowce (pstragi) na muche, oraz polecam regionalne dania.
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 15.12.2005 23:48

Byliśmy tam z rodzinką w zeszłe wakacje. Przepięknie i co najważniejsze mało ludzi. Nocleg też bez problemów można znaleźć - polecam!!!
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 18.12.2005 15:59

tylko jedna sprawa. To musi być roztoka a nie centrum Slunj - tam jest nieciekawie. Przed mostem lub zaraz za nim trzeba zjechać w prawo i już jest co podziwiać. Nawet nie zjeżdzając przed mostem jest parking z ławeczkami i pięknym widokiem na Slunj.
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 20.12.2005 20:29

i jeszcze trochę zdjęć:
http://photos.reinvented.net/slunj

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone